Post has attachment
آموزش کامل افزونه UberMenu.
دوستان اگر شما هم علاقه دارید برای وب سایتتون یک منوی حرفه ای درست کنید توصیه میکنم که از افزونه UberMenu استفاده کنید. لینک دانلود آموزش کامل این افزونه رو هم در ادامه براتون قرار میدم :

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
سلام جهان!
اینجا محلی برای تبادل نظر درباره وردپرس بین کاربران فارسی زبان خواهد بود. افزونه های جدید، قالب و جدیدترین اخبار وردپرس اینجا منتشر خواهد شد.
با دعوت دوستان خود به اینجا رونق بخشید
Photo

وردپرس چیست؟
وردپرس یک سکوی انتشار مبتنی بر وب یا به بیان ساده‌تر یک نرم‌افزار تحت وب است که در واقع ادامه موفقیت‌آمیز پروژه b2 می باشد و توسط مت مولوگ بنیان گذاری شده است.
مت و همکارانش با تاسیس شرکت Automattic هم‌اکنون در حال گسترش این نرم افزار و پروژه های موازی آن مانند Akismet می باشند.

عمومی‌ترین استفاده از وردپرس برای راه‌اندازی یک وبلاگ می‌باشد زیرا وردپرس دارای هسته‌ای قدرتمند است و پیشروترین نرم‌افزار در این زمینه به‌شمار می‌رود.

وردپرس با زبان برنامه نویسی محبوب و قدرتمند PHP نوشته شده و از قدرت MySQL استفاده می کند. وردپرس یک نرم افزار بازمتن (Open Source) می باشد و بر مبنای اجازه نامه Gnu Public License (GPL) منتشر می شود بنابراین اجازه‌نامه تمامی موارد استفاده از وردپرس کاملا رایگان می باشد، همچنین شما می توانید وردپرس را با خیال راحت تغییر دهید و به عنوان سکویی برای پروژه های خود به کار گیرید.
#wordpress   #وردپرس   #وبلاگ   #blog  
Wait while more posts are being loaded