Post has attachment
YENİ EVİM ADABÜKÜ 6. BÖLÜM

Yeni Evim Adabükü programı bu hafta da dopdolu ve yepyeni içerikleri ile Bodrum’u ve Adabükü bölgesini keşfetmeye devam ediyor. Bu hafta özellikle Bodrum’da yatırım yapmak konusuna odaklandık. Yatırım günlüğü bölümümüzde Fabay İnşaat Kurumsal Pazarlama Şefi Aytaç Özgür ile Bodrum’un ve Adabükü’nün yatırım değeri ve Adabükü’nde yapılan aktiviteler üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Sohbetimize kısa bir ara veriyor ve İncirliin Mağarası’nı dolaşmak üzere Gökçeler Kanyonu’na uğruyoruz. Sakine Altay bu bölümümüzde de yatırım ip uçları vermeye devam ediyor. Cenk Basmaz Bey siz izleyicilerimiz için her zamanki gibi Fabay Adabükü Evleri’ni incelemeye ve inşaat konusundaki soruları yanıtlamaya devam ediyor. Bodrum stilinde çocuk odası dekorasyonu konusunda dikkat edilmesi gerekenleri ve püf noktaları detaylı olarak ele alıyoruz.

Muhteşem bir bahar sabahı, Bodrum içimizi ısıtan güneşi ve Adabükü’nün halep çamı ormanlarından gelen bol oksijenli tertemiz havası eşliğinde Fabay Adabükü Evleri’ndeyiz. Fabay İnşaat Kurumsal Pazarlama Şefi Aytaç Özgür Bodrum’da olmanın, Bodrum’lu olmanın ve Adabükü’nde yaşamanın avantajlarını bize sıralıyor. Bodrum’u, Adabükü’nü ve Türkiye’yi özellikle Almanya, Fransa, İngiltere, Rusya, Azerbaycan ve körfez ülkeleri gibi dünyaya tanıtan biri olarak Aytaç Bey, Türkiye’de ve tüm dünyada yaşayan insanları Adabükü’nü görmeye davet ediyor. Adabükü’nün muhteşem doğasında trekking yapabilir, çevre köyleri off-road araba veya motosiklet eşliğinde dolaşabilir, masmavi deniz ve doğa harikası koylarını tekne turları ile dolaşabilirsiniz.

Gezi günlüğü bölümümüzde Gökçeler Kanyonu’nu keşfetmeye devam ediyoruz. 30’a yakın mağaranın yer aldığı kanyonda şu an turizme açılmış olan en önemli mağara; İncirliin Mağarası bütün görkemi ile bizi karşılıyor. Kendi oksijenini kendisi üreten yarı aktif halde olan mağarada sıcaklık yaz kış 17 derece sabit kalıyor ve mağara havasının astım hastalarına iyi geldiğine inanılıyor. Mağarada yer alan sarkıt ve dikitlerin 1 cm’nin oluşabilmesi için yaklaşık 2-3 yıl gerekiyormuş. Bu doğa harikası mağarayı Bodrum’a geldiğinizde mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bodrum Stili’nde Fabay Adabükü Evleri sakinlerinden Ebru Yenigün ve kızı Esin Yenigün programımıza konuk oluyor. Çocuk odası dekorasyonu yapılırken özellikle yazlık bölgelerde açık renklerin kullanılması önem taşıyor. Kullanılan eşyaların özellikle çocuk sağlığı açısından organik malzemelerden üretilmesi gerekiyor.

Şantiye günlüğünde Cenk Basmaz ve Fabay Adabükü Evleri şantiye şefi Uğur Gümüş evlerin yapısal özellikleri ile ilgili soruları yanıtlamaya devam ediyor. Bu haftabinaların yapısal tasarımlarının ve statik hesaplamalarının nasıl yapıldığı konusunu ele alınıyor.

Yatırım günlüğünün son bölümünde Fabay İnşaat Satış Müdürü Sakine Altay Adabükü’nün güzelliklerini ve Fabay Adabükü Evleri’ni bize anlatıyor. Fabay İnşaat, Bodrum’da ev sahibi olmak isteyenlere birbirinden güzel fırsatlar ve ödeme kolaylıkları sunuyor. Fabay Adabükü Evleri’nde TL ödemelerde 30 aya varan vadelerle %0 sıfır faiz, Euro ödemelerde ise 48 aya varan vadelerde %0 faiz seçenekleri ile çok kolay bir şekilde bir evden daha fazlasına sahip olabiliyorsunuz.

Sizi güzel havası ve güzel doğası ile ruhunuza hitap eden, Bodrum’un saklı cennetini Adabükün’e davet ediyoruz. Bir sonraki bölümümüzde görüşmek dileği ile sağlıcakla kalın.

Post has attachment
YENİ EVİM ADABÜKÜ 7. BÖLÜM

Yeni Evim Adabükü ekibi olarak bu hafta da rengarenk ve dopdolu bir program ile karşınızdayız. Fabay İnşaat’ın sponsorluğunda hazırlanan programımızın bu bölümünde de Bodrum’da ev sahibi olmak isteyen izleyicilerimizi sürpriz fırsatlar bekliyor. Bu hafta Adabükü Evleri ile ilgili bilinmeyenleri, tüm merak ettiklerinizi şantiye günlüğü bölümümüzde ele alıyoruz. Her hafta olduğu gibi Adabükü’nde yer alan doğal güzellikleri sizin için geziyor, sizin için keşfediyoruz. Bodrum’da gerçekleştirilen Türkiye Extreme Şampiyonası’nın ilk ayağına konuk oluyoruz. Fabay Adabükü Evleri’nde Sakine Altay ile yatırım fırsatlarına yönelik keyifli bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Yeni rotaları, yeni hayatları ve yatırım fırsatlarını detaylarıyla size sunan Yeni Evim Adabükü başlıyor.

Post has attachment
YENİ EVİM ADABÜKÜ 1. BÖLÜM

Bugüne kadar Bodrum’a birçok kez geldiniz. Ancak bu kez bambaşka bir Bodrum’a, Adabükü’ne gelmeye hazırlanın. Bodrum’daki yeni eviniz belki de Adabükü’ndedir. Bodrum'un gizli kalmış güzelliklerini sizlerle paylaştığımız, doğru yatırım için akıllardaki soruları giderdiğimiz Yeni Evim Adabükü programı, her Pazar Almanya saati ile 15:15'de, Türkiye saati ile 16:15'de Eurostar'da. Yeni Evim Adabükü TV Programı 1. bölüm videosu sizlerle.

Post has attachment
YENİ EVİM ADABÜKÜ 3. BÖLÜM

Fabay İnşaat’ın sunduğu Yeni Evim Adabükü programı ile tüm hızıyla Bodrum’un saklı güzelliklerini, Adabükü bölgesini keşfetmeye devam ediyouz. Ege’nin muhteşem güzelliklerini barındıran, temiz havası ve dağası ile yeni eviniz Adabükü’nün tüm yönlerinin anlatıldığı programımızın 3. bölümünde de Bodrum’da ev sahibi olmak isteyenleri ve bu bölgede yatırım yapmak isteyenleri birbirinden güzel sürprizler bekliyor.

Post has attachment
YENİ EVİM ADABÜKÜ 2. BÖLÜM

Bu hafta da Bodrum’un ve Adabükü’nün bilinmeyen yönlerini Yeni Evim Adabükü Programı 2. Bölümü ile keşfetmeye devam ediyoruz. Adabükü’nün masmavi açıklarında tekne turu ile bölgeyi denizden keşfediyoruz. Birbirinden güzel koyları göreceğimiz yolculuğumuzda bize Özer ve Eda Okyay çiftimiz eşlik ediyor. Tekne turu esnasında çiftimiz Adabükü’nün güzelliklerini ve Adabükü’nde yatırım yapmanın avantajlarını anlatıyor.

Şantiye günlüğü bölümümüzde Yatırım Uzmanımız Cenk Bey, Fabay Adabükü Evleri Saha Mühendisi Uğur Bey ile Adabükü Evleri inşaat yapısı ile ilgili sorularınıza yanıt aramaya devam ediyor. Bu hafta Fabay Adabükü Evleri’nin zemin yapısını ve sonsuzluk havuzunun inşasını inceliyoruz.

Tarihi güzellikleri keşfetmeyi seviyorsanız ve tarihe meraklıysanız bu bölüm tam size göre. Adabükü’nün yanıbaşında bulunan, tarihi yaklaşık 4000 uıl öncesine dayanan Iasos Antik Kenti’ni Kıyıkışlacık Köyü’nde yaşayan emekli öğretmen Abdullah Uzun Bey ile keşfediyoruz.

Bu hafta gastronomi bölümümüzde balıkçı köyü Kıyıkışlacık’da bulunan Ceyar’ın Yeri’nde hem Ceyar Bey ile keyifli bir sohbet etmek hem de denizden çıkan taptaze lezzetleri tatmak üzere masalarına konuk oluyoruz.

Programımızın son bölümü olan Bodrum Stili’nde İç Mimarımız Ece Uz Fabay Adabükü Evleri sakinlerinden Selma Hanım ve Ziya Bey’in salon yerleşimini gerçekleştiriyor. Londra’dan Adabükü’ne gelen çiftimiz evlerinin dekorasyonunu inceliyor.

Bodrum’un saklı cenneti Adabükü’nü keşfetmeye bir sonraki bölümümüzde yepyeni mekanlar, yatırımcılar için yepyeni fikirler ve Adabükü’nün farklı lezzetleriyle devam ediyor olacağız, bizi takipte kalın.

Post has attachment
YENİ EVİM ADABÜKÜ 4. BÖLÜM

Fabay İnşaat’ın sponsorluğunda, yeni bir çevre, yeni bir lezzet, yeni bir yaşam ve yeni yatırım lokasyonu, Bodrum’un saklı cenneti Adabükü’nü Aydan Önder ile keşfetmeye devam ediyoruz. Her Pazar Avrupa saati ile 15:15, Türkiye saati ile 16:15’de Euro Star ekranlarında yayınlanan programımızın 4. bölümünde Gökçeler Kanyonu’nda harika bir yolculuğa çıkıyor, Etrim köyünde muhteşem bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Sakine Hanım ile Adabükü’nde yaşamanın avantajları üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor, Cenk Bey ile Fabay Adabükü Evleri’nin alt yapı sistemlerini inceliyoruz.

Post has attachment
YENİ EVİM ADABÜKÜ 5. BÖLÜM

Bodrum’un saklı güzelliklerini bu bölümde de sizin için geziyor, sizin için keşfediyoruz. Fabay İnşaat’ın sponsorluğunda her pazar Avrupa saati ile 15:15, Türkiye saati ile 16:15’de Euro Star ekranlarında yayınlanan Yeni Evim Adabükü programı yine dopdolu içerikler ile karşınızda. Programımızın bu bölümünde rengarenk Bodrum sokaklarını geziyor, Bodrum sakinleri ile Bodrumlu olmanın ayrıcalıkları üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Bodrum Stili bölümüzde Fabay Adabükü Evleri sakinlerinden Nadire & İbrahim Baş çiftinin evlerinin salon dekorasyonlarını tamamlayıp, teslim ediyoruz. Gezi günlüğü bölümümüzde bu yıl 1.cisi düzenlenen Tirhandil Cup Tekne Yarışları’na uğruyoruz. Fabay Adabükü Evlerinde her hafta olduğu gibi şantiye günlüğü bölümümüzde Cenk Basmaz Bey’in evlerin yapısal detayları ile ilgili sorularını Şantiye Şefimiz Uğur Gümüş Bey cevaplandırıyor. Programımızın sonunda Fabay İnşaat Satış Müdürü Sakine Altay Bodrum’da elit bir proje olan Fabay Adabükü Evleri’ni detaylı olarak bize aktarıyor, yaslanın koltuklarınıza Yeni Evim Adabükü başlıyor.
Wait while more posts are being loaded