Post has attachment

Post has shared content
قبل از فروش گوشی قدیمی خود این ۵ نکته را رعایت کنید
اگر می‌خواهید تبلت و یا گوشی قدیمی خود را بفروشید و یا از دست آن خلاص شوید نکات مهمی وجود دارد که قبل از باید حتما رعایت کنید تا بعدا از کار خود پشیمان نشوید، گوشی‌ها مملو از اطلاعات شخصی ، محرمانه ، کاری و حساب‌های کاربری شما هستند، در این مطلب قصد داریم ۵ نکته ضروری قبل از فروش و یا دور انداختن یک گوشی قدیمی و حتی از کار افتاده را به شما آموزش دهیم و در نهایت مکان‌های مناسب برای فروش و یا معاوضه آن را به شما معرفی کنیم پس با نکست همراه باشید.
#نکست   #گوشی   #فروش   #امنیت  

Post has shared content
اولین کامپیوتر All-in-One مایکروسافت ( سورفیس_استودیو ) معرفی شد

Post has shared content
صعود ممکن است دشوار باشد
اما منظره ی بالا بسیار ارزشمند است .
Photo

Post has attachment
بزرگترین مرجع نرم افزار و بازی های اندرویدی
😱تمام برنامه ها و بازی های پولی و غیر پولی بازار اینجا پیدا میشه😱
📱 کانال کافه بازار 📱
https://telegram.me/joinchat/Bq-edD-tjTxzoXV6jQfGgw

Post has shared content
خیابانی که منطقه فقیر نشین را از منطقه ثروتمندان جدا کرده است!
#نکست  
Photo

سلام هرکی هر نوع گروه تو واتساپ داره منا بیاره09138757833

با سلام خدمت دوستای گلم
یه گروه تولاین دارم 50نفرم عضو داره
حالا هرکی دوس داره به ما بپیونده
با گذاشتن ایدیه لاین عضو گروه مابشه
گروه با عشق ((کلبه ی دوستی))

Post has attachment
میدان شوش تهران یا مکانی برای خرید و فروش اموال مسروقه ما و شما...
به خونه برگشتم دیدم همسایه ها جمع شدن و حرف از دزدیده شدن کفشها میزنن و دختره همسایه حرف از دزدیده شدن گوشیه موبایلش در خیابون ولیعصر میزنه و اینکه سیم کارتش هم مورد استفاده اشخاص ناشناس قرار گرفته میزنه بدم نیومد سری به میدون شوش بزنم اما تنهایی نمیشد تصمیم گرفتم به میدون شوش برم با دوستام و شماره دختره همسایمونم گرفتم شاید بتونم سرنخی پیدا کنم از ستارخان که راه افتادیم بدم میومد زنگی بزنم به گوشی که سرقت رفته.. ناگهان جواب دادو گفت کیستی؟که آروم با ملایمت گفتم داداش من این گوشی و سیم کارت دسته شماست ماله منه معلوم بود پسره بچه یا افغان یا پاکستانه. گفتم داداش من این سیم رو فردا میسوزونم اما اگه با گوشی پس بدی بهت پول هم میدم واسه حسن نیتت. اما جوابه اون چی بود؟ آقای محترم مزاحم نشو من این گوشی را از یک نفر به اسم علی و دوستش محمد در چلوکبابی عبدالاه خریده ام من برای این گوشی به علی و محمد سیصد هزار پول داده ام و در مغازه چلوکبابی حاج عبدالاه معامله کرده ام و فردا هم سیم کارته خودم را میندازم به درون آن.
اینم با این لفظش منو کفری کرد و گفتم احمق این گوشی سرقتی ه . مثل اینکه اصلا واسش مهم نبود گفت برو میدون شوش و برو غذا خوری حاج عبدالاه به من ربطی نداره من به پسرش که اسمش محمده و دوستش علی پول دادم تقریبا نزدیک شدیم به شوش و رفتیم توی جمعیت و یهو یک جفت از کفشها رو دیدیم دست یکنفره درگیر شدیم که نامردا چندنفر شدن و فرار کردن غذاخوری حاج عبدالاه رو پیدا کردم گفتن ساعت یازده و نیم بست رفت و محمد هم پسره حاجیه . . . گفتیم علی کیه ؟ گفتن هم دوستشه و هم شریکن در کاره مالخری .
خلا صه قضیش ادامه داره دو روزه دارم واسه اپل سیکس همسایمون میرم و اونا رو نمیبینم به همسایمون گفتم برو اهی شکایت کن اینا کارشون گوشی و اموال مسروقست و قراره بره شکایت کنه بیچاره دیگه قبول کرده گوشیش رفته اما هنوزم پیگیرم شاید بتونم کاری کنم قبل اینکه بیفتن دست پلیس. اما اونا میگن محمد و علی دیگه یه مدت نمیان خدا نسازه واسشون که گوشی دسته زن و دختر و... میدزدن یا میخرن ...
Photo

ایدی منو هرکی گروه لاین در ادد کنه
husseinghanbari
Wait while more posts are being loaded