Post has attachment
Vážení zákazníci,
aktualizovali jsme pro vás seznam obchodů, kde můžete naše oleje zakoupit:

http://bohemiaolej.cz/prodejny


Také nezapomeňte na možnost nákupů naších olejú přes náš internetový obchod.

Post has attachment
Vážení zákazníci,
přípravili jsme si pro Vás dnes trochu lehčí obědní recept. Jedná se o steak z lososa a žampiony s baby špenátem.

Steak z lososa:
Rozpálíme si pánev. Lososa opepříme a osolíme. Pro výraznější chuť si steak potřeme citronovým tymiánem. Na pánev nalijeme pár kapek hroznového oleje a položíme lososa kůží dolů. Následně ho opečeme i z druhé strany. Během přípravy si lososa dochutíme pár kapkami citronu. Pokud je steak opravdu velký, tak ho pár minut dopékáme v troubě. Na závěr zakapeme troškou hroznového oleje.
Příloha:
Na rozehřátou pánev nalijeme trochu hroznového oleje a malou kostku másla. Přihodíme najemno nasekaný stroužek česneku. Pak přidáme žampiony nakrájené na větší kusy. Po pár minutách vhodíme i opraný špenát. Chvíli spolu restujeme, dokud špenát nezměkne. Podle chuti osolíme a opepříme.

Přejeme dobrou chuť.
Photo

Vážení zákazníci, 

rádi bychom vás pozvali na ochutnávky výrobků Bohemia Olej, které proběhnou ve  čtvrtek 13.2 ve všech pražských prodejnách spolecnosti Country Life, a v pátek 21.2 ve všech prodejnách Náš GRUNT.   

Těšíme se na Vaši návštěvu

Vážení zákazníci,
Chceme Vám být ještě blíž! Novinky a aktuální informace z oblasti činnosti naší společnosti můžete sledovat i na oblíbených sociálních sítích. Staňte se našimi fanoušky a následovníky na Facebooku, Twitteru a Google+. Nebojte se nám napsat Vaš názor, nikdy Vás neodmítneme a vždy Vám rádi odpovíme. 

Facebook: facebook.com/BohemiaOlej
Twitter: twitter.com/bohemiaolej
Google+: plus.google.com/115535206031774541450
Google Plus komunita: plus.google.com/communities/105896199547388398360
Wait while more posts are being loaded