Post has attachment

Post has attachment
Sahibimi Sevmediysen, Ondan Uzak Dur!

Köpekler, bizim onlar için hissedebileceğimizden daha üstün bir sevgi ile bizi sevebilirler.

Post has attachment
Köpekler Hakkında Bilmediğiniz 21 Şaşırtıcı Gerçek: 1. Bölüm

En sevdiğiniz evcil hayvanı tanıdığınızı mı sanıyorsunuz? Bir daha düşünün! Bu 21 gerçek sizi şaşırtabilir.

Post has attachment
Karşınızda İnternetin Down Sendromlu Kedisi: Monty

Bu, onu sosyal medyada ünlü hâle getiren, kromozomlarındaki anormallik yüzünden eşsiz bir yüzle doğan down sendromlu kedi Monty’nin hikayesidir. Bu kedicik, sahipleri Michael Bjorn ve Mikala Klein ve iki diğer kediyle birlikte Danimarka’da mutlu mesut yaşamaktadır. Bu yazıda, hayatına dair bazı ayrıntıları ele alacağız.

Post has attachment
Köpeklerin Öngörü Yeteneğine Dair 10 Şey

Köpekler, her zaman insanların en iyi dostu olarak anılmıştır ancak köpek dostlarımızın sahip olduğu başka yeteneklerini öğrendiğinizde onları daha da çok seveceksiniz. Ve evet, köpeğiniz öngörü yeteneği sayesinde gerçekleşmeden önce en az 10 şeyi hissedebilir.

Post has attachment
Evcil Hayvan Sahibi Olmak 10 Yaş Gençleştiriyor!

Bir evcil hayvan sahibi olmak her gün alabileceğiniz en iyi ilaçtır ve siz bunu zaten biliyorsunuz. Özellikle kediler ve köpekler harika birer dost, sadık birer arkadaş ve aynı zamanda da birer zaman makinesidir.

Post has attachment
Köpeğinizin Kalbini Kırmayın

Evinizde köpek besliyorsanız iyi niyetle olsa da yapmamanız gereken bazı şeyler var. Farkında olmadan küçük dostunuzu hayal kırıklığına uğratıp kalbini kırmamak için bazı eylemlerin ortasını bulmak ya da hiç yapmamak oldukça önemli.

Post has attachment
Arjantin: Sokak Köpeği Sahiplenenler Daha Az Vergi Ödüyor

Bir sokak köpeğinin size verebileceği sevginin ötesinde, onları sahiplenmeniz durumunda daha az vergi ödeyeceğinizi söylersek, bu teklifi kabul eder misiniz?

Post has attachment
Köpeğinize Masaj Yapmayı Biliyor Musunuz?

Köpeğinizi kolayca sakinleştirmek ve rahatlatmak için kullanabileceğiniz bir taktik olduğunu biliyor muydunuz? Nasıl mı?

Post has attachment
Küçük Kızı Yılandan Kurtaran Korumacı Köpek

Şüphesiz, her gün sayamayacağımız kadar çok sayıda insan, köpeklerin, ailelerinin en küçük üyelerine nasıl bu kadar sevgi dolu ve korumacı olduklarına hayret ediyor.
Wait while more posts are being loaded