Post has attachment

Post has attachment
ДП "Український термінал", дочірнє підприємство концерну "НІКО", надає послуги з експедирування вантажів в портах м.Іллічівськ та м.Одеси, їх автодоставку в місто призначення та митне оформлення в Київській митниці ДФС.
Прошу звернути увагу, що компанія має такі структурні підрозділи: транспортне підприємство, експедиційний відділ в Одесі, страхова компанія, власний митний термінал, на якому працює митний пост.
Крім того, у нас укладені прямі договори з судноплавними лініями, що дає можливість організовувати доставку вантажу морським транспортом від відправника до портів м.Одеси та Іллічівська.
Для Вашого відома пропонуємо базові ціни, за якими ми працюємо:
-експедирування - 150 дол для 20 футового і 40 футового контейнера
-автодоставка в м. Київ із заїздом на наш митний термінал в с.Копилів Макарівського району Київської області - 500 дол.
-Митне оформлення - 150 дол. з термінальними витратами, вкл. простої на терміналі з вини брокера.
Прошу звернути увагу, що дана вартість включає узгодження митної вартості з відділом тарифів, при наданні підтверджуючих оплату документів. При наявності великої номенклатури товарів у ГТД, вартість ТО обговорюється окремо. Ми ж пропонуємо ТО "під ключ" з вирішенням усіх ваших проблем при митному оформленні. Дозвільні документи обговорюються окремо і залежать від коду товару згідно УКТН ЗЕД.
Всі ціни озвучені в умовних одиницях і підлягають оплаті в грн за курсом НБУ на день доставки на пункт вивантаження або в день митного оформлення.
Ціни вказані з урахуванням ПДВ.
Прошу звернути увагу, що всі наші клієнти звернулися до нашої компанії, тому що у них були ті чи інші проблеми з митним оформленням, їм підвищували митну вартість, з незрозумілих причин. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб працювати в інтересах клієнта. Оскільки компанія сертифікована по ISO, нижче представлена копія сертифіката.
Ми будемо вдячні, якщо ви надасте нам свої вільні вантажі для прорахунку вартості наших послуг. Також ми хотіли б обговорити умови співпраці більш детально в вашому або нашому офісі в зручний для вас день і час. Буду вдячний за зворотній зв'язок.
При необхідності ми можемо надати рекомендації наших клієнтів, які працюють з нами на постійній основі.

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded