Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Photo

Post has attachment
ДП "Український термінал", дочірнє підприємство концерну "НІКО", надає послуги з експедирування вантажів в портах м.Іллічівськ та м.Одеси, їх автодоставку в місто призначення та митне оформлення в Київській митниці ДФС.
Прошу звернути увагу, що компанія має такі структурні підрозділи: транспортне підприємство, експедиційний відділ в Одесі, страхова компанія, власний митний термінал, на якому працює митний пост.
Крім того, у нас укладені прямі договори з судноплавними лініями, що дає можливість організовувати доставку вантажу морським транспортом від відправника до портів м.Одеси та Іллічівська.
Для Вашого відома пропонуємо базові ціни, за якими ми працюємо:
-експедирування - 150 дол для 20 футового і 40 футового контейнера
-автодоставка в м. Київ із заїздом на наш митний термінал в с.Копилів Макарівського району Київської області - 500 дол.
-Митне оформлення - 150 дол. з термінальними витратами, вкл. простої на терміналі з вини брокера.
Прошу звернути увагу, що дана вартість включає узгодження митної вартості з відділом тарифів, при наданні підтверджуючих оплату документів. При наявності великої номенклатури товарів у ГТД, вартість ТО обговорюється окремо. Ми ж пропонуємо ТО "під ключ" з вирішенням усіх ваших проблем при митному оформленні. Дозвільні документи обговорюються окремо і залежать від коду товару згідно УКТН ЗЕД.
Всі ціни озвучені в умовних одиницях і підлягають оплаті в грн за курсом НБУ на день доставки на пункт вивантаження або в день митного оформлення.
Ціни вказані з урахуванням ПДВ.
Прошу звернути увагу, що всі наші клієнти звернулися до нашої компанії, тому що у них були ті чи інші проблеми з митним оформленням, їм підвищували митну вартість, з незрозумілих причин. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб працювати в інтересах клієнта. Оскільки компанія сертифікована по ISO, нижче представлена копія сертифіката.
Ми будемо вдячні, якщо ви надасте нам свої вільні вантажі для прорахунку вартості наших послуг. Також ми хотіли б обговорити умови співпраці більш детально в вашому або нашому офісі в зручний для вас день і час. Буду вдячний за зворотній зв'язок.
При необхідності ми можемо надати рекомендації наших клієнтів, які працюють з нами на постійній основі.
Wait while more posts are being loaded