Post has attachment

Post has attachment

Post has shared content
Приходьте всі!
Увага Майдан Кременчука!
Сьогодні, 19.02.2014 р. Громадське Віче відбудеться не на площі Незалежності, а на площі Перемоги, біля міськвиконкому (мерії) о 17.00
Очікуємо всіх! Повідомте всім близьким і знайомим !!!
Разом- СИЛА!
Слава УКРАЇНІ !

Post has shared content
Термінова новина! Всі хто з Кременчука це для вас!
Всім доброго дня. Сьогодні Майдан у Києві знову "спалахнув" бо люди прийшли добиватися відставки злочинців з посад, а не домовлятися з ними. Зараз у центрі Київа відбуваються численні сутички, причинами того є політики, що вчиняють на свій розсуд виходячи зі своїх інтересів та не чують людей з яких складається Майдан. Зараз як і раніше там немає політики, там є лише боротьба зі злочинцями, що узурпували владу. Це боротьба беззбройних людей проти диктаторського озброєного режиму. Ці люди б'ються не за гроші чи владу, вони відстоюють свободу і рівні можливості, порядок і справжній закон, вони прагнуть кращого майбутнього та за можливість мати гідну роботу, а не просто її мати. Тому якщо маєте бажання долучитися до цих людей, то можете це здійснити зв'язавшись зі штабом "спротиву диктатурі" за номером телефону +380(97)410-50-69 чи прийти за адресою Бульвар Пушкіна 8, поряд з редакцією газети "Програма Плюс" та абонентським відділом кабельного оператора "Візит". Штаб вам допоможе знайти транспорт та зв'язкових, чи знайти попутника якщо маєте транспорт. Досить втікати від проблем, настав час з ними боротися. Долучайтеся і ми тоді точно переможемо!

Якщо маєте змогу допомогти Майдану речами чи коштами, то можете це зробити просто приносячи це до штабу. Не будьте байдужими, бо саме вона нас робить рабами.

Запрошуйте всіх друзів і знайомих. Зараз вирішується все.

Post has attachment
Всі новини від штабу "опору диктатурі" що займається підтримкою Майдану, організовує поїздки на нього, підтримку речами, їжею та грошима, буде публікувати новини в цій групі. Тому поширюйте і самі долучайтеся. Власників груп прошу поширювати у себе пости та дублювати важливі про Майдан, ми потребуємо вашої допомоги. :)

Post has attachment

Post has attachment
Командир Степової дивізії та командир УПА - що спільного? (+фото, відео)

Кость Пестушко і Роман Шухевич - два Герої України, які очолили українських повстанців 1920-го та 1943-го років, під час визвольних змагань за право української Нації на самовизначення.

30 червня 2013 року, з нагоди 106-ої річниці від дня народження Героя України командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича та 72-ої річниці проголошення Акту незалежності України у Львові, світловодська міська організація ВО „Свобода” ініціювала, організувала і провела товариський спортивний турнір між міськими організаціями ВО „Свобода” міст Світловодськ та Кременчук. До участі в змаганнях долучилися члени організацій „Сокіл”, „Пласт”, а також, патріотична молодь Кременчука, Власівки, Павлиша і Світловодська. Користуючися слушною нагодою, до спортивного турніру долучилися й представники "Українського клубу Криворіжжя".

Докладніше далі ...
http://www.kr2012.com/news/news.php?ELEMENT_ID=227081
Photo

Post has attachment
Чи не дивно, що козацьке місто Кременчук було засноване вже більш як 440 років тому КОЗАКАМИ, але День народження міста сучасна влада прив'язала до річниці визволення міста від німців у 1943 році?

Визволення міста - це, звісно, славетна дата. Але логіки в тому, щоб саме цей день вважати Днем народження міста - жодної логіки (поза політикою) в цьому немає.

Шкода, що старовинне козацьке місто не має свого КОЗАЦЬКОГО Дня народження! Таким чином, покоління молоді виростають та не усвідомлюють, наскільки величною є історія Кременчука - козацької вольниці часів національної визвольної боротьби українського народу під проводом Богдана Хмельницького!
Photo
Wait while more posts are being loaded