Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Цікаві факти про мед
Один з найунікальніших продуктів за своїми властивостями є, безумовно, мед. При цьому він застосовується не тільки в медицині, але і в косметології, кулінарії. Варто заглянути в лікувальні книги минулих століть, і ви обов’язково знайдете безліч рецептів, як вилікуватись від тієї чи іншої хвороби за допомогою меду. Одним з його унікальних властивостей є довговічність. Ще в часи розкопок гробниці Тутанхамона вчені знайшли посудину з медом. Дослідників вразив той факт, що смакові якості цього продукту зовсім не змінилися. 

Давайте ж ближче познайомимось з цим продуктом і розглянемо найбільш цікаві факти про мед:

1. Після веселого свята, де ви трішки випили зайвого, зазвичай настає похмілля. Але що зробити, щоб позбутися дискомфорту? Спробуйте зробити собі бутерброд з медом. Завдяки тому, що він виводить алкоголь з організму, незабаром ваш стан нормалізується.

2. Мед не варто нагрівати вище 50 градусів. В іншому випадку він втратить всі свої корисні властивості.

3. При купівлі меду приділяйте велику увагу тому, з яких рослин він зібраний. Найбільш корисним є той мед, який зібраний з різних квітів – квітковий мед.

4. Також цей продукт необхідно приймати для профілактики. Як виявилося він запобігає багатьом захворюванням, які пов’язані  з ураженням травної та серцево-судинної систем, а також простудним хворобам і іншим.

5.Ще один цікавий факт про мед - згідно з дослідженнями, для того, щоб виробити 100 грам цього чудового продукту, бджолам необхідно облетіти 100 000 квіток.

6. А от раніше в Стародавньому Римі, якщо у вас є мед, то ви могли вільно ним розплатитися або ж виплатити штраф.

7. Мед є не тільки профілактичним продуктом від безлічі захворювань, але і допомагає алергікам. Згідно з дослідженнями він сприяє розвитку стійкості до пилку.

8. Багатьох завжди цікавило питання про те, яким чином пов'язаний медовий місяць і мед. Все дуже просто. Це назва прийшла до нас з Норвегії, де молодята повинні були приймати мед та медові напої кожен день.
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded