Post has attachment
قابل توجه دانشجویان محترم :کارگاه علمی یک روزه با عنوان "رویکردهای نوین در ایمونولوژی و ژنتیک ورزشی با تاکید بر پیشگیری از بیماریها" با حضور "دکتر عباسی" مدرس دانشگاه توبینگن آلمان در روز چهارشنبه 6 آبان ساعت 9:30 صبح در سالن اجتماعات علامه جعفری برگزار می گردد.باتشکر دانشکده تربیت بدنی
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
#ايران#فراخوان#محمدعلی طاهری- فراخوان جنبش متحد دانشجویی تهرانهمراه شو عزيز


ما جمعي از دانشجويان جنبش متحد دانشجویی تهران نسبت به ابلاغ حكم ظالمانه  اعدام استاد گرانقدر محمد علي طاهري ابراز انزجار نموده و خواهان لغو اين حكم در اسرع وقت مي باشيم . وحمايت خود را در تجمع اعتراضي روز 25 مرداد با تمام توش و توان ا اعلام مي داريم .   
ما نيز هم صدا با ديگر جريانهاي دگر انديش ميهنمان تكرار مي كنيم :حکومت ایران که این روزها سرمست از بظاهر  تعامل سیاسی و اقتصادی با کشورهای قدرتمند جهان است، باید بداند که هنوز نبض مناسبات بین المللی کشور در دست مردم ايران است و جنایتهای سپاه و كارگزاران آن در قبال دگراندیشان و عدم لغو حکم مبتذل اعدام برای محمدعلی طاهری، بی پاسخ نخواهد ماند.  در ان روز با شعار آزادي استاد گرانقدر و سرمايه ميهني استاد محمد علي طاهري در تجمع پرقدرت شركت خواهيم كرد . همراه شو عزيز

جنبش متحد دانشجويي تهران
14 مرداد 94
Photo

Post has attachment

Post has attachment

‌موضوع تاسیس دانشکده بین‌المللی پتروشیمی در ملاقات سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار با رییس دانشگاه یزد مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه یزد، در این نشست و در چارچوپ تفاهم‌نامه فی مابین موضوعات همکاری و مشاوره جامع دانشگاه یزد برای راه‌اندازی دانشکده پتروشیمی در دانشگاه بین‌المللی چابهار مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

بر همین اساس نیز مقرر شد که رشته پتروشیمی در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی‌ ارشد در دانشگاه چابهار تأسیس شود.

معرفی یک رابط اجرایی بین دو دانشگاه، و همکاری دانشگاه یزد در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی آزاد از دیگر مواردی بود که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این نشست معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، مشاور رییس و مدیر حوزه ریاست دانشگاه یزد و مدیر امور پشتیبانی دانشگاه بین المللی چابهار نیز حضور داشتند.
منبع: ایسنا

رئیس کارگروه مطالعات زنان شورای تحول علوم انسانی گفت: دو گرایش جدید کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان به تأیید شورای تحول و وزارت علوم رسید.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا ، محمد اسحاقی در خصوص آخرین وضعیت بازنگری رشته مطالعات زنان گفت: دو رشته کارشناسی ارشد، گرایش «حقوق زن در اسلام» و «زن و خانواده» بازبینی، اصلاح و به تأیید شورای تحول و وزارت علوم رسید

وی ادامه داد: گرایش دکتری «حقوق زن در اسلام» هم در دست بررسی است.

رئیس کارگروه مطالعات زنان شورای تحول علوم انسانی درخصوص تألیف کتاب در زمینه مطالعات زنان گفت: ما تقریباً ۱۵ جلد کتاب جدید براساس عناوین درسی جدید و سرفصل‌ها شناسایی و اولویت بندی کرده‌ایم، که از طریق شورای تحول و انتشارات سمت مسیر مربوط به محقق یابی و عقد قرارداد را دنبال می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،وی تاکید کرد: تألیف کتاب نیز در دست اجرا و از برنامه‌های کارگروه مطالعات زنان است که امیدواریم امسال بخشی از تألیف کتاب را به نتیجه برسانیم.
منبع: ایسنا

به کلیه دانشجویانی که عضو این انجمن خواهند شد پیشاپیش خیر مقدم عرض میکنم
Wait while more posts are being loaded