Post is pinned.Post has attachment
Розпочала роботу віртуальна школа молодого бібліотекаря. Для того, щоб читати публікації натисніть на зображення.

Post has attachment
10 жовтня 2018 року колегіум «Берегиня» радо прийняв велике зібрання бібліотечної громади області. Саме тут, згідно плану КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар для методистів з бібліотечних фондів та бібліотекарів «Особливості діяльності шкільної бібліотеки щодо створення освітнього середовища на основі педагогіки партнерства та компетентнісного підходу».

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Євген Петрович Степко, начальник управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Завуч з виховної роботи колегіуму Наталія Сергіївна Задорожна презентувала присутнім систему роботи Колегіуму «Берегиня», розповівши про досягнення учнів та вчителів навчального закладу.

Рябіщук Тетяна Анатоліївна, провідний бібліотекар КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» у своєму виступі «Оновлення змісту роботи шкільної бібліотеки у освітньому просторі Нової української школи» наголосила на необхідності створення такої інноваційної системи національної освіти, яка здатна забезпечити різноманітні освітні потреби особистісного розвитку людини згідно з її індивідуальними задатками, здібностями та запитами суспільства, підкресливши, що все це потребує оновлення, осучаснення змісту роботи кожної шкільної бібліотеки.

Тамара Василівна Хижняк, заступник завідуючої Черкаським міським методичним кабінетом запропонувала учасникам семінару презентацію «Шляхи і засоби модернізації змісту роботи шкільних бібліотек у місті Черкаси», звернувши увагу на роль бібліотеки школи у реалізації компетентнісного підхіду. Зазначивши, що освіта, заснована на компетентностях учнів забезпечить їм – соціальну інклюзію, самореалізацію, гарантію працевлаштування.

Любов Германівна Лихонос, завідувач бібліотеки колегіуму «Берегиня» презентувала роботу бібліотеки над темою «Краєзнавча діяльність шкільної бібліотеки та її роль у національно-патріотичному вихованні», відмітивши, що бібліотечне краєзнавство як складова частина загального краєзнавства має на меті виявити, зібрати, зберегти і надати в користування всі матеріали, пов'язані за змістом з певною місцевістю. Великого значення набуває пошук і розробка інноваційних підходів до краєзнавчого виховання учнів.

Ольга Дмитрівна Заболотня, завідувач бібліотеки Черкаської загальноосвітньої школи №10, лауреат останнього конкурсу «Шкільна бібліотека», у своему виступі з досвіду роботи «Професія бібліотекаря покликана бути творчою», показала інноваційний підхід до організації традиційних бібліотечних заходів, зацікавлення дітей читанням через гру.

Оксана Василівна Куроченко, завідувач бібліотеки Черкаської спеціалізованої школи №33ім В.Симоненка, своєю презентацією «Використання інформаційних технологій у роботі шкільного бібліотекаря» показала систему роботи бібліотеки школи з використанням інноваційних технологій.

Наталія Анатоліївна Борисова, методист з бібліотечних фондів КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» у своєму виступі «Нормативне та технічне забезпечення в системі замовлення підручників та навчальних посібників», звернула увагу присутніх на особливості цьогорічного замовлення підручників у Черкаській області.

Учасники семінару з задоволенням відвідали бібліотеку колегіуму та музей літератури рідного краю.

Програма семінару була виконана і задоволені роботою учасники роз`їхалися по домівках.

Post has attachment
#конкурс_бібліотеки Шкільна бібліотека, яка вона? Острівець захопливих пригод та фантазій, досліджень та експериментів, романтичних історій та казок. А може шкільна бібліотека бути у вигляді велетенського автобуса з купою книжок або саду історій, червоної піраміди майя або дерева знань? В рамках святкування Міжнародного місяця шкільних бібліотек ми шукаємо активних читачів та читачок, які бажають виграти нові цікаві книги для своїх бібліотек!
➡ Що треба зробити? Створити креативний відео-ролік, в якому показати, чим є шкільна бібліотека у вашому житті та навчанні.
➡ У конкурсі можуть брати участь виключно шкільні бібліотеки. Тривалість роліка не більше 5 хвилин. Посилання на відео-ролік відправляйте на електронну пошту livelibrary.ukraine@gmail.com до 10 листопада. ➡Креативні шкільні бібліотеки будуть нагороджені книжковими призами. Доставка книг буде здійснена завдяки партнеру Нова Пошта.
🏛Міжнародний місяць шкільних бібліотек - це можливість для тих, хто відповідає за шкільні бібліотеки по всьому світу, вибрати день, тиждень або цілий місяць у жовтні, щоб відзначити важливість шкільних бібліотек. Відзначається з 2008 щорічно у жовтні під егідою Міжнародної асоціації шкільної бібліотечної справи
@InternationalSchoolLibrarians Цього року гаслом свята є "Чому я люблю свою шкільну бібліотеку".
Photo

Post has attachment
Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти
: метод. рек. / уклад.: І. Г. Лобановська ; НАПН України, Держ. наук.-пед. б-ка України ім. В. О. Сухомлинського. – Київ, 2018. – 63 с. – (Серія „На допомогу професійній самоосвіті працівників освітянських бібліотек” ; вип. 17) (Шкільна бібліотека плюс ; № 15/16 (363/364), серпень).
Завантажено: 273, размер: 1.7 MB, дата: 20.Вер.2018

Post has attachment
Бібліотечний фоточеленд "Читаємо Сухомлинського разом" Стебненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Photo

Post has attachment
Бібліотечний фоточеленд "Читаємо Сухомлинського разом" Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.10.2018
6 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Хочу познайомити бібліотекарів, які працюють з юними користувачами, з досить цікавим виданням - з науково-популярним журналом «Бібліотека у форматі Д°», тобто бібліотека у форматі «ДИТИНСТВА».

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded