Post has attachment
#بازدید #اعضای سازمان #نظام #مهندسی ساختمان #شهرستان #نقده از #مجتمع #فولاد صنعت بناب ( #شاهین #بناب ) / سه شنبه 11 مهر ماه
اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان نقده در جریان بازدید از مجتمع فولاد صنعت بناب : محصولات تولیدی این مجتمع از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در صدر مصارف ساختمانی مورد تایید است.
PhotoPhotoPhotoPhoto
04/10/2017
4 Photos - View album

Post has attachment
#روابط #عمومی #مجتمع #فولاد صنعت #بناب با همکاری #اداره #فرهنگ و #ارشاد اسلامی شهرستان #بناب با هدف ترویج و تعمیق باورهایی دینی و فرهنگ #عاشورایی برگزار می کند .. ( #مسابقه #عکس )
Photo

Post has attachment
#دوره -#آموزشی #اطفاء #حریق #مقدماتی برای #پرسنل #شهرک #صنعتی #بناب به #میزبانی #مجتمع #فولاد #صنعت بناب #برگزار شد/فولاد صنعت بناب/سالن اجتماعات/۲۸ شهریور ۱۳۹۶
PhotoPhotoPhotoPhoto
20/09/2017
4 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
#محمدرضا #ادریسی #مدیر#عامل مجتمع #فولاد صنعت #بناب :

#جذب #60 #نفر از #نيروهاي #تعديل شده در #روزهاي #آتي صورت مي گيرد.
200 نفر از نیروهای تعدیل شده این مجتمع به سر کار خود باز گشته اند و به تدریج نیروهای تعدیل شده دیگر نیز مشغول به کار خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، محمد رضا ادریسی مدیرعامل این مجتمع که در جشن بزرگ غدير و در جمع 3000 نفری خانواده هاي پرسنل اين مجتمع حضور یافته بود گفت :
رمز موفقیت آقایان همراهی و حمایت همسران آنهاست و این خانواده ها هستند که آرامش و امنیت را در خانه برقرار می کنند و آقایان با روحیه ای مناسب و سرحال در محیط کار حاضر می شوند.
مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب گفت:
آرامش و انگیزه برای موفقیت هر چه بیشتر در مجتمع فولاد صنعت بناب در حال حاضر بوجود آمده است که متاسفانه در گذشته این آرامش بهم خورده بود و خانواده ها دچار نگرانی و بلا تکلیفی و عدم اطمینان از وضعیت اشتغال بودند که به لطف خدا و با حمایت های دکتر جهانگیری رئیس محترم گروه مالی گردشگری، هیات مدیره، مقامات استانی و فرماندار شهرستان و پیگیری و برنامه ریزی دقیق مدیریت حاضر آرامش به کارخانه باز گشته است.
ادریسی با مهم خواندن همراهی و صبوری خانواده های پرسنل گفت: خوشبختانه با همت و غیرت پرسنل تلاشگر و همراهی آنها با مدیریت مجتمع این آرامش حاصل شده است و در حال حاضر شرایطی بوجود آمده که ما این قول را به مقامات و خانواده ها می دهیم که نیروهایی که از کارخانه تعدیل شده اند به تدریج به سر کار خود باز گردند که تعداد 200 نفر از این عزیزان به محل کار خود باز گشته اند و این روند به تدریج ادامه خواهد داشت.
مدیر عامل مجتمع فولاد صنعت بناب در پایان گفت:
فرزندان و جوانان امروز بدانند که آینده مملکت ما به آنها وابسته است و همت و اراده شما دانش آموزان در آینده راهگشا و همچنین هدایت کننده بخش های مختلف از جمله همین مجتمع خواهد بود و تحصیل و کسب علم و تخصص شما موفقیت این مجموعه ها را رقم خواهد زد.
وی در پایان گفت : برگزاری #جشن #بزرگ #غدیر و گردهمایی خانواده های پرسنل این مجتمع از بدو تاسیس برای اولین بار اتفاق می افتد و جای خوشحالی است که تشکیل این اجتماع صمیمی به سبب آرامش ایجاد شده شکل گرفته است.
محمدرضا ادریسی در پایان #مراسم با #تجلیل از #دانش #آموزان #ممتاز به میمنت این ایام و عید بزرگ غدیر و برپایی این مراسم دستور جذب 60 نفر از نیروهای تعدیل شده را نیز صادر کرد.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10/09/2017
9 Photos - View album

Post has attachment
فرماندار شهرستان بناب:
تفكر موجود در مديريت مجتمع فولاد صنعت بناب تفكر رشد، ارتقاء و پيشرفت است.
مجتمع فولاد صنعت بناب در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال ثابت کرد که عملا در راستای فرمایش مقام معظم رهبری حرکت کرده است.
به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، ولی اله فرج الهی فرماندار شهرستان بناب که در جمع 3000 نفری خانواده های پرسنل این مجتمع در جشن بزرگ غدیر و آئین تجلیل از دانش آموزان ممتاز پرسنل حضور یافته بود با تقدير از برگزاری این مراسم گفت ؛ از مدیران ارشد فولاد شاهین بناب به سبب توجه به مسایل رفاهی پرسنل و فرزندان آنها که در کنار افزایش تولید به مسائل معیشتی و رفاهی هم پرداخته اند قدردانی میکنم.
فرماندار شهرستان بناب افزایش تولید از 10 درصد به 40 درصد در این مجتمع را مایه افتخار دانست و گفت : در سایه حمایت های همه جانبه و سعه صدر و توجه جناب آقای جهانگیری رئیس محترم گروه مالی گردشگری و مدیران و کارگران این مجتمع به جهت تلاش شبانه روزی برای احیائ و درخشش مجدد فولاد صنعت بناب که سرمایه بزرگی برای شمال غرب کشور است تشکر و قدردانی میکنم که با گذر از بحران گذشته ظرفیت تولید این مجتمع در حال حاضر از 10 درصد به 40 درصد افزایش یافته است و این مایه افتخار است.
فرج الهی گفت : مجتمع فولاد صنعت بناب در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال عملا ثابت کرد که در راستای فرمایش مقام معظم رهبری حرکت کرده است و امروز افزایش تولید این مجتمع افزایش اشتغال را نیز به دنبال داشته است و هر درصدی از افزایش تولید زنجیروار در زمینه های دیگر نیز اشتغال زا بوده است.
فرماندار بناب تفکر مدیریت فعلی این مجتمع را ستود و گفت : تفکر مدیریت موجود تفکر افزایش تولید، تفکر افزایش کیفیت و تفکر ارتقاء جایگاه مجامع فولاد صنعت بناب است و به همین جهت ما هم قول می دهیم که با تمام قوا مثل گذشته در کنار بخش خصوصی و این مجتمع باشیم چرا که تفکر مدیریت فعلی این مجتمع ثابت کرد که احیا و موفقیت این مجتمع، افزایش تولید و پایداری و افزایش اشتغال در این مجتمع قابل دستیابی است و افراد تعدیل شده به تدریج به محل کار خود باز خواهند گشت.
وی با مهم خواندن توان عرضه محصولات این مجتمع در بازارهای صادراتی گفت: در حال حاضر مشتریان زیادی علاقمندند که محصولات این مجتمع را به سبب کیفیت بالا خریداری کنند و این پتانسیل و توان وجود دارد که محصولات تولیدی در فولاد شاهین بناب در بازار های خارجی هم با استقبال روبرو شده و صادرات بیشتری داشته باشد.
فرج الهی در آیین تجلیل از دانش آموزان این مجتمع گفت: این مراسم و این تجلیل از دانش آموزان ممتاز پرسنل مجتمع نشان می دهد که مدیران فقط به فکر تولید نبوده و به فکر تحصیل این عزیزان نیز هستند و به موفقیت آنها در کسب علم و دانش نیز توجه ویژه دارند.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
به مناسبت #روز #پزشک انجام شد / #تجلیل از #پزشکان شاغل در بهداری مجتمع #فولاد صنعت #بناب/
۱ شهریور ۱۳۹۶
Photo

Post has attachment

Post has attachment
به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد #روزخبرنگار، در حضور مهندس #نواداد #معاون امور اقتصادی استاندار انجام شد / تجلیل از خبرنگاران و فعالین عرصه رسانه و اطلاع رسانی توسط مجتمع #فولاد صنعت #بناب
Photo
Wait while more posts are being loaded