خیلیی چاکریم.
پس از دعوتهای مکرر ورود خودمو به این پیج به همه دانشگاهیان تبریک میگم.
مقدمم گلباران.
چشمتون روشن.................

Post has attachment
Photo

Post has shared content
علیکم بالانتشار

مرکز مطالعات اقتصادی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران در کلیپی که عنوان آن را «اخطاراول» نهاده است به بررسی مشکلات نظام بانکی از معوقات هزار میلیاردی به افرادی خاص تا مشکلات جوانان در دریافت وام سه میلیونی ازدواج و صد هزار میلیارد سپرده های قرض الحسنه با نرخ صفر در بانک ها که تنها سی درصد آن وام قرض الحسنه می شود پرداخته است و از رئیس بانک مرکزی درخواست پاسخگویی داشته ...

Post has attachment
همایش «منطق عاشورایی»
بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت برگزار می نماید: همایش «منطق عاشورایی» پیرامون قیام عاشورا و بُعد استکبارستیزانه آن قیام، دوشنبه 19 آبان ماه ساعت 12:30 در آمفی تئاتر شهید بهرامی دانشگاه علم وصنعت.
در این مراسم شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی کشور از جمله آیت‌الله حائری شیرازی، سعید جلیلی، سعید قاسمی، محمد سلیمانی، یوسفعلی میرشکاک، علی باقری، منوچهر متکی، محمد کوثری، سعید زیباکلام، حجت الاسلام روانبخش، حجت الاسلام سقای بی‌ریا، قدیری ابیانه، سعد الله زارعی، رضا سراج، علی محمد مودب و... حضور خواهند داشت.
همچنین از مسئولان وزارت خارجه از جمله محمدجواد ظریف،عراقچی و تخت روانچی نیز برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده است 
Photo

Post has attachment

Post has attachment
منکر تو هوس آمدن جنت کرد
تا تو گفتی برو بابا … جگرم حال آمد !

رو به ایوان نجف ناد علی می خوانم
صد و ده بار به بالا جگرم حال آمد

ضربه کاری او ریشه ی مرحب را کند
تا نشستم به تماشا جگرم حال آمد

خاطرات احد و بدر به زهرا که رسید
با "علی" گفتن زهرا جگرم حال آمد …

Photo

Post has attachment
بسم رب الشهدا و الصدیقین
مهندسان و دانشگاهیان ایرانی در رشته های مرتبط با صنایع موشکی برای حمایت و انتقال این فناوری  به خط مقدم جبهه مقاومت،ملت و مردم فلسطین کمپینی را راه اندازی کرده اند که دانشگاهیان علم و صنعت نیز می توانند از طریق  وبلاگ  iustqaza.blogfa.com  و یا با   نام و رشته خود را به 09102662313 پیامک کرده و   به این کمپین بپیوندند.
Photo

Post has shared content
 لاٰ يَسْتَأْذِنُكَ اَلَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِاللّٰهِ وَ اَلْيَوْمِ اَلْآخِرِ أَنْ يُجٰاهِدُوا بِأَمْوٰالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ وَ اَللّٰهُ عَلِيمٌ بِالْمُتَّقِينَ* وَ مَنْ جٰاهَدَ فَإِنَّمٰا يُجٰاهِدُ لِنَفْسِهِ إِنَّ اَللّٰهَ لَغَنِيٌّ عَنِ اَلْعٰالَمِينَ 

 کسانى که به خدا و روز بازپسین ایمان دارند، در جهاد با مال و جانشان از تو[عذر و] اجازه نمى خواهند، و خدا به [حال ] تقواپیشگان داناست. (۴۴) و هر که بکوشد، تنها براى خود مى کوشد، زیرا خدا از جهانیان سخت بى نیاز است. (۶)
توبه- دخان
Photo

Post has shared content
تعویض عکس خاتمی با آیه قرآن پس از سوم تیر
پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سوم تیر ۸۴ و پیروزی محمود احمدی نژاد که یکی از اساتید این دانشگاه(علم و صنعت) بود، ابتکار هوشمندانه ای از سوی مسئولین دانشگاه انجام شد و به جای جایگزینی تصویر رئیس جمهور جدید با عکس سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق، تابلویی منقش یه آیه ی  « یرفع الله الذین امنوا منکم والذین أوتوا العلم درجات»(سوره مجادله؛ آیه ۱۱) بر روی این ساختمان قرار گرفت. ترجمه آیه عبارتست از «خداوند کسانی را که ایمان آورده‏‌اند و کسانی را که علم به آنان داده شده درجات عظیمی می‏بخشد». توجه به ترجمه این آیه که پس از پیروزی دکتر احمدی نژاد به عنوان یک شخصیت علمی و دانشگاهی، به جای عکس سید محمد خاتمی نصب شد به خوبی هوشمندی مبتکران این طرح را نمایان می سازد.
http://72sq.com/news/%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AE%D8%A7%D8%AA%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%DB%8C%D9%87-%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%AA%DB%8C
Photo

Post has attachment
همایش دانشجویان تحصیلات تکمیلی با محوریت بررسی دغدغه و چالشها
دوستانی که تمایل به ارائه مطالبی در این زمینه دارند، میتوانند با ایمیل انجمن مهندسی فردا مکاتبه نمایند.
Photo
Wait while more posts are being loaded