Post is pinned.Post has attachment
Podpíšte sa pod petíciu za češtinu do hry a na hlavnu stránku. Nič za to nedáte. Vďaka.

Tak se mi povedlo nezískat další medaily. Hero mi protekl mezi prsty. Lamil jsem co jsem mohl a tak jsem dost dní vynechal. Ani Japonce nedoexpím. Přestává mne to bavit.

Post has attachment
Ať chceme nebo ne, objeví se polská větev nebo strom. Tady je tip na tier I.

V rámci Japonské mise jsem se rozhodly vyexpit těžkou linii. Je ve slevě, tak proč toho nevyužít. zatím jsem na O-I exp. Ten tank by mne docela bavil. Topové dělo je luxusní, ale s 1. skillovou posádkou se moc zázraků udělat nedá. Ten tank potřebuje podporu spoluhráčů, ale poslední dobou je public utrpení a sám hodně rychle končím. Všichni na něj goldí. Naštěstí se dá expit rychle, takže pojedu co nejvýš, naexpím posádku a pak se k němu někdy vrátím.

Idem si sem poplakať. :)
Mám rád ťažké tanky, môj miláčik je T29. Ak chcem občas zmeniť štýl, dám si lycana.
Hovorím si, nebolo by zlé dať občas väčšiu šupu, reku skúsim americké TD t30, veď to bude t29 s delobuchom :). Cesta k nej bola pôrod. Už viem že to t29 nie je a môžem byť maximálne v druhej línii a to ma nebaví. Ale to že budem ľahkým tankom na 20m dávať dole pásy, z toho mám infarktové stavy :).
Na druhú stranu, ako sa mi fajn hrá lycan, tak som čakal že cromwel bude taký horší čajík. No na moje prekvapenie sa mi s ním hra ešte lepšie ako s lycanom.
Sranda ako tie tanky vedia prekvapiť :)

Jakej premiák je dobrej na výdělky?

Post has attachment
Pro ty, co stejně jako já, neměli čas na letošní Tankové dny v Lešanech

Jak Vám jde plnění mise ? Já v pátek nehrál a zapl to až v sobotu v noci a docela pohoda. To bude asi nejsnadněji získaná medaile. Po 2 večerech mi chybí už jen 19 000 XP a docela to naskakuje i na tu T-28. Sice už jí mám, ale kredity se také hodí.

Post has attachment
A čínské téma na vaše monitory pokračuje i tento měsíc. tapeta na Září.

Post has attachment
Můj další tygřík do sbírky 😃
Photo
Wait while more posts are being loaded