Post has attachment
Після чергової прогулянки до аптеки і побачених там цін на медикаменти, дуже актуальною є інформація про лікувальні властивості котів, тобто – кототерапію.))) Пишуть, що згідно з багаторічними спостереженнями, найбільш універсальним терапевтом серед тварин є кішка. І ще, вважається, що різні породи котів мають свою лікувальну «спеціалізацію». Наприклад короткошерсті з плюшевою шерстю (екзотичні, британські, шотландські, російська блакитна)«спеціалізуються» на серцево-судинних захворюваннях.)) Також кішки, здатні вилікувати своїх господарів від багатьох хвороб і продовжити їхнє життя.(!) Власники кішок в 3 рази рідше страждають серцево-судинними захворюваннями і на 18% рідше звертаються до лікарів, так як під час погладжування кішки нормалізується пульс і артеріальний тиск. Кішки допомагають тим, хто страждає депресією, шизофренією, неврозами, маніями. Знижують дратівливість, тривожність, напруженість з підвищенням м’язового тонусу, покращують самопочуття, під час погладжування кішки нормалізується пульс і артеріальний тиск…
Ще наші улюбленці дарують гарний настрій, граються з дітьми, змушують посміхатись та рухатись. Навіть щоб зі стола зігнати комок шерсті з котлетою у зубах, коли на голос вже не реагує, потрібно піднятися з дивану і розібратись особисто… Бажано по дорозі захватити віник. А буває коли потрібно витягнути з місця про існування якого в оселі ти навіть не здогадувався, а воно туди залізло… І вилізти само не може. Тоді не тільки рухатись приходиться, але й проявити неабияку кмітливість та навички... )) 
Також кішки спрадавна вважаються магічними тваринами. Вважають, що вони бачать світ, прихований від людських очей. Кішки оберігають будинок від непрошених гостей з потойбічного світу, іноді навіть після смерті. Товаришують з домовими та іншими добрими духами. Бережуть своїх хазяїв від неприємностей та небезпечних випадків. 
Всім цим кішки нас відволікають та бережуть від негативу, що панує довкола нас в країні, в світі, на роботі та, в черзі, в транспорті та ін. І можливо, роблять всіх нас трішки добрішими і веселішими, більш спокійнішими і врівноваженими, життєрадісними та впевненими, що все буде добре. 
Чи це все правда, чи ні, вирішувати кожному особисто
Photo
Wait while more posts are being loaded