Post has attachment
Aynı burca mensup çiftlerin ilişkileri genellikle tutkulu olur. Akrep burcundaki tutku ise hem kadınında hem de erkeğinde en üst seviyededir. Birbirlerine karşı her zaman dürüst olan bu çift aralarına yalan girmediği sürece evlilik yolunda ilerleyecek burçlardandır. Cinsel yaşam akrep burcu için yokluğu düşünülemez bir olgudur ve ateşli bir ilişki için iki akrebin bir araya gelmesi yeterlidir. Sosyal yaşamda eğlenmeyi ve hayattan keyif almayı kendilerine kural edinmişlerdir. Beraber vakit geçirmek bu ilişki için terapi faydası sağlar.
Photo

Post has attachment
Akrepler peşinden kosmaz geleni yüreğine koyar gidene eyvallah der😉😉😉
Photo

Post has attachment
Scorpion 😡 😡 
Photo

Post has attachment
AKREP

yanan bir mum gibi,
ışık saçıyor etrafına
ama içten içe eriyor.
Photo

♏ Akrep Burcu Günlük Yorum 6 Mayıs CUMARTESİ

Ay’ın Başak burcu geçişinde bugün de detaylı ve titiz bir hesap yapmak, adilane bir tutumla arkadaşça ve toplumsal paylaşımları düzenlemek için uygun enerjilere sahip olabilirsiniz.

Ancak öğleden sonra uzun süre Ay boşluğu yaşanacağından daha çok akışta kalıp elinizdeki işleri toparlamalısınız. Eş, dost ortamlarınıza ve toplumsal amaçlı organizasyonlara yönelebilirsiniz. Gece saatlerinde sezgilerinizin ve iç dengelerinizin güçleneceği bir gökyüzü durumuna kavuşacaksınız. Kendinizle baş başa kalmaya özen göstermelisiniz.

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded