Jak dobrać sukienkę do swojej figury - tekst pochodzi ze strony http://mohho.pl

Każda z nas ma jakieś odstępstwa od idealnej figury, ale to nie znaczy, że nie można ich ukryć! Wystarczy że przy wyborze nowej sukienki zastosujesz się do kilku rad dotyczących tego jak dobrać sukienkę do swojej figury. Stosując się do tych prostych wskazówek, podkreślisz zalety swoje figury i ukryjesz to co może wydać się nie do końca doskonałe w twojej figurze.
Podkreśl swoje walory dobrze wybierając sukienkę


Pełne biodra i uda (Sylwetka: gruszka)

Sukienka dla kobiet z figurą gruszki z pełnych biodrach i udami, nie powinna być krótsza niż kilka centymetry powyżej kolana. Wybierz suknię z dołem w kształcie litery A i koniecznie zwróć uwagę aby nie była za szeroka. Bardzo dobrze sprawdzają się także sukienki z kontrafałdami

Aby odwrócić uwagę od dolnej części ciała, wybrać sukienkę z głęboki dekolt w kształcie litery V, kantar lub ze zdobieniami w górnej części sukienki.


Krągłości w pasie (Sylwetka: jabłko)

Jeśli masz figurę w kształcie jabłka z krągłościami w talii, musisz wydłużyć wygląd tułowia i odwrócić uwagę od talii. Wybierz suknię z podwyższoną talią, aby na nowo zarysować swoją figurę. Pomocny może okazać się stanik który dobrze podtrzymuje piesi.

Bezwzględnie unikaj grubych pasów wokół brzucha, a zamiast pasków wybierz łańcuszek lub szarfę zawieszoną nisko na biodrach.


Okrągłe ramiona

Sukienki bez rękawów i z krótkimi rękawami zdecydowanie nie są dla Ciebie. Zamiast tego wybierz bufiaste lub dzwonowate rękawy 3/4 lub nawet całej długości, aby ukryć krągłości lub obwisłe ramiona.


Mały biust

Jeśli nie zostałaś obdarzona duży biust, unikaj sukni z głębokim dekoltem. Zamiast tego wybierz sukienki z odkrytymi plecami i zawieszone wokół szyi. Cekiny lub inne ozdoby w górnej części dodadzą Tobie trochę kształtów.


Duży biust

Sukna zawieszona wokół lub blisko szyi z głębokim dekolt w kształcie litery V to bardzo dobry wybór dla kobiet, które chcą aby piersi wyglądały atrakcyjnie, odrobinę drobniej i smuklej. Wybieraj cienkie tkaniny, które „prześlizgują” się wokół Twojego ciała i unikaj takich które ściśle przylegają/obwiązują ciało powodując że Twoje piersi wyglądają na zbyt duże.

Aby trochę odwrócić uwagę od biustu i zrównoważyć proporcje z dolną część ciała, wybierz sukienkę z dołem w kształcie litery A kończącą się kilka centymetrów powyżej kolan.


Rozmiar PLUS (Plus-size)

Zrezygnuj ukrywania się w workowatych warstwowych sukienkach. Workowate sukienki sprawiają, że wyglądasz w nich na jeszcze większą niż jesteś w rzeczywistości. Wybieraj tkaniny, które nie przylegają do ciała i ładnie okrywają Twoje ciało.

Luźne sukienki bardzo ładnie wyglądają na kobietach o pełnych kształtach. Nie unikaj kolorów i bogatych wzorów.


Bardzo szczupła figura

Wełniane sukienki są świetnym wyborem dla bardzo szczupłej figury. Dodaj warstwy do sukienki, na przykład sweter cardigan lub dopasowaną kurtkę, aby dodać sobie trochę kształtów. Jeśli masz bardzo szczupłe nogi, unikaj sukienek mini i wybierz dłuższe, lekkie, płynące sukienki.

Szczupłe kobiety mogą dodać gruby pas aby dodać talii więcej wyrazu.

Więcej porad na stronie https://mohho.pl

Post has attachment
Ewa Chodakowska jak Kim Kardashian w złotej bandażowej sukience! Ta sukienka to już celebrity hit na całym świecie. Ubierz się w taką sukienkę z MOHHO na https://mohho.pl/pl/p/-Sukienka-zlota-bandazowa-elegancka-celebrity/3551

#sukienka   #chodakowska   #kardashian   #celebrity   #celebrities   #sukienki  
Photo
Wait while more posts are being loaded