Post has attachment
Рішенням вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України рекомендовано до оприлюднення та розповсюдження:
- плановий рукопис методичних рекомендацій «Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти» (4,0 д.а.).

Post has attachment

Шановні фахівці освітянських бібліотек!
Запрошуємо Вас 25 квітня 2018 року о 10-00 взяти участь у Всеукраїнському вебінарі „Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек”, який проводить Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського.
Для участі в роботі вебінару слід забезпечити підключення до високошвидкісного Інтернету та перейти за посиланням:
https://join-noam.broadcast.skype.com/…/e863d422f6114d6fb38…

Початок весни несе з собою атмосферу свята та надихає на нові звершення. Саме час проводити цікаві та веселі позакласні заходи, хоча підіймати важливі для подальшого життя теми також важливо. Бібліотека нашої школи завжди готує щось цікаве для своїх читачів.
Календар важливих дат березня відображений в шкільні газеті та виставках в бібліотеці:-
8 березня – Міжнародний жіночий день.
9 березня – День народження Тараса Шевченка.
10 березня – День Державного гімну України.
24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом.
Бібліотечні уроки по періодичним виданням для 3-х класів проходили дуже цікаво .В практичному блоці учні створювали свої газети з рубриками .Учні стали і журналістами і редакторами .
15 березня наша бібліотека поповнилась новими читачами- 90 учнів! Посвята в читачі – це свято!
5 клас завітав до бібліотеки ознайомитись з творами та творчістю Марини Цвєтаєвої.

Post has attachment
27.03.2018 р. відбувся обласний семінар методистів, які відповідають за роботу шкільних бібліотекарів "Роль бібліотеки у становленні Нової української школи. Перспективи розвитку". Чорномаз Л.К., методист відділу культури та мистецтва, ознайомила методистів із Концепцією Нової української школи. Юрчук Л.М., доцент кафедри філології та гуманітарних наук, довела до відома методистів інформацію про роль шкільної бібліотеки у формуванні сучасної територіальної громади. Нежданова Л.І. , сарший викладач кафедри філології та гуманітарних наук, акцентувала увагу на грамотному україномовному середовищі. Лукова М.Д. , старший викладач кафедри управління та адміністрування, висвітлила питання педагогіки партнерства в роботі шкільного бібліотекаря. Галич Т.В.,доцент кафедри філології та гуманітарних наук, привернула увагу до прблем субкультур молоді.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
28.03.2018
11 Photos - View album

Post has attachment

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment
п’ятірка по-справжньому хороших дитячих книг.

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded