Post has attachment

Post has attachment
SEO'da 5 Sene Sonra Trend Olabilecek İçerik Yönetici Sistemleri

Bundan 7 sene önce Wordpress'in sektörde lider olabileceğini ve Google'ın bu tür web siteleri ön plana çıkaracağını söylemiştim. Bugün de çok değil 4 sene sonra pagekit.com gibi hafif, hızlı, çevik ve modern yeni içerik mimarileri ile oluşturulmuş yapıların wordpress sitelerle serp anlamında yarışabilir hale geleceğinden adım gibi eminim. Wordpress her ne kadar tüm ihtiyaçlara cevap veren bir platform olarak gözükse de zaman içerisinde şişen ve kalabalık kod kütüphanesine dönüştü. Bu anlamda sektörde alternatif içerik yönetim sistemleri doğmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de pagekit'dir. Bir diğerkisi de getgrav.org 'dur. Buna benzer bir çok örnekler var. Size önerim 1 tane paralel sitenizi bunlardan kurmanız ve yatırım yapmanızdır.
Animated Photo

Post has attachment
İŞ İLANIDIR... İlgilenebilecek arkadaşlarınızla da paylaşmanız harika olur :)!

4. Levent Ofisimizde Görevlendirilmek Üzere
Google AdWords Hesap Yöneticisi Arıyoruz!
İlan ve firma detayları aşağıdaki linktedir.

https://www.semseo.com.tr/sem-uzmani-is-ilani

ik@imovasyon.com

%15 Stopaj vergisi ile ilgili detaylı bilgisi olan var mıdır? Artık müşterilerden ilave %15 vergi mi alacağız?

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

HESAP YÖNETİCİSİ ARIYORUZ!

Merhaba, ajansımızın e-ticaret yapan müşterileri için Google Ads, Facebook ve Instagram reklamlarını planlayıp yönetecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

- En az 2 yıl deneyimli
- Reklam platformlarına hakim
- Anadolu Yakası sakini


> cv@fabrika360.com

Post has attachment
Türkiye’deki internet kullanıcılarının Google’da en çok yaptığı aramalardan birinin “rüyada dolar görmek” olduğu ile ilgili haberi mutlaka görmüşsünüzdür. İşte bunun gibi daha birçok enteresan sorgu Google arama geçmişinde yer edindi bile. En ilginç arama terimlerini bulmak için en sevdiğimiz anahtar kelime aracımızı kullandık. Ve işte sonuçlar!

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded