Post is pinned.Post has attachment
Життя щоденно ставить людину перед необхідністю вибору, прийняттям відповідальних рішень задля вирішення основної життєвої мети, спрямованої на досягнення благополуччя, щастя, успіху. Кожен хоче чогось досягти, самореалізуватися у житті, стати успішною особистістю.
Шлях до самореалізації починаєте від шкільного порогу. Саме шкільні мрії ведуть нас до майбутнього професійного успіху. Але успіх приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів.
Не чекайте, що хтось відкриє вас, відкрийте себе самі, скажіть собі: «Я хочу, я можу, я зроблю». Майбутній професійний успіх у ваших руках!
Не гайте часу. Приєднуйтесь! Наша спільнота допоможе вам визначитися з власним успішним майбутнім.
Як казав Муххамед Алі: “Якщо із зачерствілого хліба можна отримати пеніцилін, то з тебе точно щось вийде!”

Photo

Post has attachment

Post has attachment
На шляху до успіху є багато перешкод, але деякі з них ми утворює самі собі.

Post has attachment
Цікавий урок хімії ми провели під час відвідування місцевої санітарно-епідеміологічної станції. Це була не тільки пізнавальна екскурсія, це було своєрідне повне занурення в таємничий світ хімії, дослідів, експериментів)
Photo
Photo
20.03.2018
2 Photos - View album

Post has attachment
Вода — одна із найголовніших речовин, потрібних для органічного життя. Рослини та тварини містять понад 60 % води за масою. На Землі водою покрито 70,9 % поверхні. Вона здійснює у природі постійний кругообіг, випаровуючись з поверхні й повертаючись на неї у вигляді атмосферних опадів. Вода має велике значення для економіки: сільського господарства й промисловості. Прісні води, придатні для пиття, становлять лише 2,5 % від загальної кількості води на Землі. Нестача води може стати однією з найгостріших проблем людства в найближчі десятиліття.
Photo

Post has attachment
Після дев'ятого класу деякі учні покидають шкільні заклади та вступають до інших навчальних закладів. Ми з мамою поміркували та вирішили теж піти цього року, спробувати свої сили у медицині. Вже рік я мрію стати косметологом. Вважаю, що ця професія дуже престижна та цікава, а також перспективна. Мама мене підтримала, бо це з початку була її ідея. Мені це цікаво і стане моєю улюбленою справою життя, я впевнена.
Photo

Post has attachment
Colossus («Колосс») — секретный британский компьютер, спроектированный и построенный в 1943 году для расшифровки перехваченных немецких радиосообщений, зашифрованных с помощью системы Lorenz SZ. Компьютер состоял из 1500 электронных ламп (2500 в Colossus Mark II), что делало Colossus самым большим компьютером того времени (ближайший конкурент имел всего 150 ламп). Создание и введение в строй в 1944 году позволило сократить время расшифровки перехваченных сообщений с нескольких недель до нескольких часов. Модернизация Colossus Mark II считается первым программируемым компьютером в истории ЭВМ.
Photo

Post has attachment
Представляю вам, шановні учні 9-х класів, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука.
Створено його було в грудні 1999 року на базі Київського художньо-промислового технікуму. Проте “молодим” інститут не можна вважати, оскільки в його основі закладено давні традиції українського національного мистецтва. Свій родовід інститут починає з рисувальної школи Миколи Мурашка, Київського художнього училища (1900 – 1920) та Київського училища прикладного мистецтва (1938 – 1957), що стали першою фаховою школою для таких світочів українського малярства, як Микола Пимоненко, Олександр Мурашко, Іван Їжакевич, Фотій Красицький, Казимир Малевич, згодом Олександр Архипенко й Іван Кавалерідзе, Анатоль Петрицький й Олександра Екстер і художники- бойчукісти Іван Падалка та Василь Седляр.
До заснування та розвитку навчального закладу причетні перший лауреат премії Катерини Білокур М. Тимченко, народний художник України М. Примаченко, І. Скицюк, І. Гончар, Т. Пата, М. Муха, П. Глущенко, Н. Вовк, П. Власенко, О. Кулик та багато інших.
Якщо ви цікавлетесь дизайном і усіма напрямами мистецтва – вам саме сюди.
Photo

Post has attachment
Я всегда мечтала стать ветеринаром, поскольку очень люблю животных. Всегда верила и верю в добро, которое должно быть всеобъемлющим. Человек с давних времен приступил к одомашниванию диких животных. Это был непростой труд, требующий постоянного ухода и внимания. Люди, которые умели распознавать и лечить болезни домашних животных, ценились и пользовались уважением. В настоящее время существует специальная наука – ветеринарная медицина, которая занимается болезнями животных. А специалисты, работающие в этой области, соответственно, именуются ветеринарами. Деятельность ветеринара представляет собой как лечение, так и профилактику болезней животных, медицинские и косметические процедуры, а также ветеринарно-санитарный контроль. Работа ветеринара может проходить в предоставлении консультаций в клиниках или лабораториях, так и вне помещения при выездах в хозяйство, на ферму. В процессе работы специалист использует медицинские инструменты, лекарственные препараты и химические реактивы. Представители профессии Ветеринара действительно редки в наше время. Не каждый решится стать Ветеринаром. На специалистов в этой области наблюдается высокий спрос среди работодателей, поэтому профессия Ветеринара вправе называться редкой профессией.
Photo

Post has attachment
Днепровский национальный университет имени Олеся Гончара (ДНУ, ранее Днепропетровский университет) — государственный вуз в г. Днепре, Украина. Основан в 1918 году.

Получил статус национального в 2000 году. В 2008 году присвоено имя О. Гончара.

Здесь обучается более 15 тыс. студентов (2008), из них более 12 тыс. на дневной форме обучения. Подготовка специалистов осуществляется также по заочной и экстернатной формам обучения, в 10 областях знаний, по 37 направлениям подготовки специалистов с высшим образованием и 69 специальностям с лицензированным объёмом приёма 2 860 лиц.

В 2013 году вошёл в топ-10 украинских вузов — лидеров по количеству поданных заявлений от абитуриентов, с 32 тыс. 597 заявлений.

14 ноября 2016 года ректорат ДНУ вынес на очередное заседание Учёного Совета предложение о переименовании университета в Днепровский национальный университет имени Олеся Гончара.

Ректор Н. В. Поляков.
Photo
Wait while more posts are being loaded