Post has attachment

Post has attachment
Здебільшого вислів «Весільне фото» асоціюється з просто весільною фотосесією. Але фантазія фотографа і фото не має меж, адже це не відео, в якому 25 кадрів в секунду, тому щоб зробити щось цікаве треба витратити багато часу. А тому можна витворяти що завгодно. А чому б не робити стилізовані фотосесії чи хоча б стилізовану обробку весільного фото?
Але що ж таке «стилізована фотосесія»?
Стиль (від лат. stylus ‘паличка для письма, загострений кіл, стебло’) — у загальному значенні — сукупність характерних ознак, особливостей, властивих чому-небудь (наприклад: строгого стилю меблі); а отже — стилізоване весільне фото — це фото яке виконано з використанням певних ознак, а саме: століття, колір, емоції, та інше. Наприклад весільна фотосесія в стилі «Ретро» — це весільне фото, зроблене з використанням ретро атрибутів, оброблене в чорнобілих тонах, або сепія. Місце для проведення такої весільної фотосесії потрібно підібрати також відповідно, а саме: якщо це 20-30і роки, то потрібно шукати старі приміщення, старі вулиці і так далі.
Що ж ми маємо зараз?
Молодята кажуть: — «Наше весілля буде проходити в лицарському стилі», весільний фотограф та відеооператор кажуть «Добре». А на виході ми бачимо весільне відео в замку під музику Джо Кокера. Клас. Стиль дотримано. От тільки ще танцюючих дівчат додати і класно. Все в стилі…
А весільне фото з кольоровою обробкою в полі? Справжній стиль Лицарів…
Крім того, мало дотриматись стилю, хотілося б мати ще й сюжет.
Милі дами я хочу запропонувати Вам спробувати з нашою студією зробити стилізовану весільну фотосесію з сюжетною лінією. Нажаль на даному етапі зразків весільного фото немає, оскільки ми ще не проводили таких весільних фотосесій. Якось руки не доходили із-за великої кількості роботи, — та й ця робота одноманітна і вже нам надоїла. Хочеться чогось нового.
А тому, якщо в Вас є бажання- звертайтесь. Перші три пари які погодяться на фото та відеозйомку весілля в стилі з використанням сюжету ми зробимо знижку. Але попереджаємо, що попрацювати Вам потрібно буде більше, ніж під час звичайної весільної фотосесії.

Post has shared content
Фотограф на весілля. Оцініть фото...
Більше фото: http://salvadorstudio.com/cat/photo
Фото на свадьбу "Милая прогулка"
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Фото на весілля.
39 Photos - View album

Post has shared content
Весільне відео. "Інтервю". Новинка в весільній відеоіндустрії.

Більше відео: http://salvadorstudio.com/cat/video

Post has shared content
Відео на весілля Рівне - цікава історія - розповідь молодят про весілля.
Прошу Вашої оцінки.
http://salvadorstudio.com/cat/video
Відео на весілля Рівне - цікава історія - розповідь молодят про весілля.
http://salvadorstudio.com/cat/video

Post has shared content

Post has shared content
Новеньке весільне відео студії Сальвадор
http://salvadorstudio.com/

Post has attachment

Милі дами, чарівні весільні принцеси! Якщо Вас цікавлять питанна, щодо того - що потрібно зробити, щоб весільне відео та фото було чарівним - звертайтесь. Розповім про всі підводні камні зйомки...
Wait while more posts are being loaded