Post has attachment
Wix ile Bedava Site Kurma

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
FeedBurner rehberi tam sizler için hazırlandı, makalemizde FeedBurner rehberi ile ilgili her şeyi bulabileceksiniz. Gelelim FeedBurner nedir ne işe yarar artıları ve eskileri nelermiş bir bu adreste birden fazla yayın keşfetti. Lütfen kaynak olarak kullanmak üzere birini seçin:Feedburner, kullanıcı aboneliğini otomatikleştirmek ve abonelere e-posta güncellemeleri göndermek için mevcut en iyi seçenektir. Bir kez kurduktan sonra, hiçbir şeyi değiştirmenize gerek yoktur. İhtiyacınız olan tek şey, kullanıcıların abone olmaları için bir düğme.

Bu kabus senaryosunu yaşadınız mı? Bir eklentiyi, sitenizin temasını veya WordPress’in kendisini güncellediğinizde aniden siteniz kaybolmuş gibi görünüyor. Hatta bir “ölümün beyaz ekranı” na bakıyor olabilirsiniz – hiçbir hata mesajı, içeriği ya da hiçbir şeyi olmayan boş bir ekran.

Post has attachment
RSS, yeni girdilerin yayınlandığı bir blogun ana gönderi bölümünü içerir. Yayınladığınız tüm yayınlarınızın bir koleksiyonu veya dizini. RSS, XML belgesinde derlenen bir web beslemesidir. Bu belge, blogcuların içeriği otomatik olarak sendelemesine olanak tanır. RSS belgeleri, yayınlanma tarihleri ​​ve yazar adı gibi meta verilerle birlikte tam veya özetleştirilmiş metin içerebilir. Okuyucular daha sonra kendilerini en sevdikleri web sitelerindeki güncellemelerle güncel tutmak için BESL’e abone olabilirler. Eğer MBT abonenizseniz, o zaman bizden her gün e-posta güncellemeleri alıyor olabilirsiniz. Bizim adımıza bu işi yapan servis otomatik olarak Feedburner olarak adlandırılır.

Post has attachment
Wordpress XML Sitemap ayarları sayfalarımız için olmazsa olmazıdır. Nedeni oldukça basit, sitelerimize yüklemiş olduğumuz ve ya paylaşmış olduğumuz dosya ya da dosyaları arama motorlarının bilmesi gerekiyor. Sitenizin hangi sayfaların arama motorları tarafından taranacağını ve neleri engelleyip engellemeyeceğine küçük ayarlarla karar vereceksiniz.
Web siteniz için XML ve HTML site haritaları oluşturabilir. XML, TXT, HTML biçimlerinde indirilebilir bir site haritası dosyası oluşturur. Bu araç yeni bir site haritası değişiklik yapmak veya web sitenizde içeriğini güncellemek her zaman oluşturmak için kolaylaştırır!

Post has attachment
Robots.txt dosyası, bir siteyi nasıl tarayacağını ve dizine eklenmesini arama motoru botlarına yönlendiren bir metin dosyasıdır. Herhangi bir arama motoru robotları sitenize geldiğinde robots.txt dosyasını okur ve talimatları izler. Bu dosyayı kullanarak, sitenizin hangi bölümünün taranacağını ve hangi bölümden kaçınacağını bot’ları belirtebilirsiniz. Bununla birlikte, robots.txt dosyasının bulunmaması, arama motoru botlarının sitenizi taramasını ve dizine eklenmesine yardımcı olur.

Post has attachment
E-ticaret web siteniz varsa herhangi bir kişisel blog da olabilir, WordPress CloudFlare SSL ile güvenli bir şekilde kredi kartların şifrelerinin güvenliği için zorunludur. Ancak, ödemeleri işleme koymazsanız bile, özellikle de güvenli HTTP’yi (veya HTTPS’yi) ciddi olarak düşünmelisiniz, özellikle size nasıl hızlı bir şekilde kuracağınızı göstereceğim, çünkü ücretsiz. Başlayalım.

Post has attachment
Medya sorguları nedir?
Medya sorguları, modern web sitelerini ve blogları oluşturmak için gerekli CSS talimatlarıdır
Farklı boyutlu ekranlar için farklı css talimatlarının kullanılmasına izin veriyorlar.
Medya sorguları, aynı içeriği farklı boyut ekranlarında farklı şekilde sunmanıza izin verir. Çoğu kişi, onları bir telefon veya masaüstü bilgisayar üzerinde iyi bir görünüm elde etmenin bir yolu olarak düşünür.
Wait while more posts are being loaded