Post is pinned.Post has attachment
Для шкіл, які лише розпочинають розгортати G Suite for Education, або хочуть прийняти рішення - список українських партнерів Google. Для консультацій, технічної підтримки, порад. https://www.google.com/a/partnersearch/

Щоб не задавати очевидних, простих запитань з розгортання G Suite for Education, спочатку ознайомтесь з основними стартовими кроками запуску платформи -
https://gsuite.google.com/setup/;
з порадами для адміністраторів - https://goo.gl/GriFrC;
спробуйте пробну 14-денну версію.

У середовищі адміністратора переконайтесь, як легко й просто організувати інформаційно-освітнє середовище навчального закладу.

Як спілкуватись з батьками щодо питань конфіденційності G Suite for Education https://goo.gl/5zFHrk

Post has attachment
Стандартизована модель навчання на основі тестів дає підказку дітям у світі, який більше не існує. Прискорення прогресу в галузі технологій усуває будь-яку роботу, яка є рутинною, залишаючи мільйони молодих дорослих уразливими. Що нам потрібно зробити для підготовки дітей у цьому світі?
Й заодно відповідь на запитання Що таке професійне відео?

Post has attachment
Запрошуємо на тренінг у Шостці 02-06 квітня 2018 року

Post has attachment
У математиці ми часто використовуємо алгоритмічні набори інструкцій, які ми виконуємо послідовними кроками для досягнення мети. Цей процес подібний до детальної блок-схеми та коду (на певній мові програмування).
Практичне кодування допоможе учням зрозуміти, що кодування не є складним, коли вони навчаються логічно і поетапно мислити. Початок навчання учнів кодуванню має бути тро те, як працюють комп'ютери, і що хороші програмісти не пропускають кроки. Діти також зрозуміють, що код, який вони пишуть, обробляється (перекладається) компілятором на машинну мову для виконання.

Post has attachment
Ви любите писати листи? Ви відчували спрагу написати будь-що негайно? Що робити поету, коли натхнення приходить на ходу? Нариси, есе, романи...
Сумно, що відсоток учнів, які не лише пишуть, а й спроможні фукціонально читати, сьогодні стрімко падає.
Різноманіття додатків для виховання захоплення від написання текстів дивує! Можна не мучити дітей сухим текстовим редактором. Можливо, згодом письменників стане більше.

Post has attachment
Цифрове громадянство - це спосіб мислення та дії в глобальному масштабі, який захищає вас та інших людей. Бути хорошим громадянином - це безпека, повага та відповідальність.
Міфи про цифрове громадянство.

Post has attachment
Цифрова грамотність все ще базується на старих підходах оцінювання веб-ресурсів. Довгі списки питань (наприклад, CRAAP-тест включає 25 елементів), що насправді є сьогодні непрактичним. Будь-хто з нас, дорослих, не матиме терпіння, щоб пройти ці довжелезні списки питань для кожного незнайомого сайту, з яким вони стикаються.

Для того, щоб оцінити надійність будь-якого веб-сайту, стандратний підхід тесту CRAAP пропонує учням розглянути такі питання: Яка цільова аудиторію? Чи є орфографічні помилки? Коли була опублікована інформація? Чи швидко завантажуються сторінки?
Проте, найважливіші фактори опущені. Перший крок, що має бути зроблений під час перевірки: Зверніться до пошуку, щоб дізнатись, що інші джерела говорять про цей сайт.

Приватні особи та організації зачасту приховують істинні наміри. Тому визначення учнем (й навіть професором) цільової аудиторії є неможливим без глибокого дослідження.

Оцінка сайту одного із студентів була такою: Це надійне джерело інформації. Автор безпартійний, тому він не є упередженим до певної політичної точки зору. Крім того, працює з великими університетами, тому має великий ступінь довіри. Організація, якій вона належить сайт є неприбутковою організацією, бо має веб-сайт в домені .org.

Варто сьогодні назвати серйозною проблему наслідків неспроможності підготувати студентів до оцінки інтернет-матеріалів. Здоров'я демократії залежить від нашого доступу до надійної інформації, і дедалі частіше в інтернеті ми шукаємо її - молоді люди повідомляють, що отримують 75% своїх новин в Інтернеті (American Press Institute, 2015). Для кожної важливої ​​соціально-політичної проблеми існує безліч груп, які прагнуть отримати вплив, часто завуальовують свою справжню цільову вудиторію. Якщо студенти не можуть визначити, хто стоїть за інформацією, з якою вони стикаються, вони є простими жертвами для тих, хто намагається обдурити їх.

Post has shared content
Fresh GEG Ukraine відбудеться 21 березня, традиційно в середу о 15.00 - https://youtu.be/8Wm9QjNnoU0
Організовує зустріч Оксана Тимощук, модератор нашої спільноти та власник спільноти освітян Рівненщини
https://plus.google.com/communities/114779115822263143914
Березнева зустріч Fresh GEG Ukraine запланована традиційно в середу о 15.00. Організовує зустріч Оксана Тимощук, модератор нашої спільноти та власник спільноти освітян Рівненщини, що незабаром має стати GEG Рівне.
Зустріч присвячена проектній діяльності в освіті та конкретним Поліським проектам, що успішно реалізуються кілька років поспіль.

Post has attachment
Учні, які не мають навичок цифрової грамотності, незабаром можуть опинитися в такій же невигіднй ситуаціїі як і ті, хто не вміє читати чи писати.

Post has attachment
Про код Морзе та Самуеля Морзе.
Wait while more posts are being loaded