Post is pinned.Post has attachment
Для шкіл, які лише розпочинають розгортати G Suite for Education, або хочуть прийняти рішення - список українських партнерів Google. Для консультацій, технічної підтримки, порад. https://www.google.com/a/partnersearch/

Щоб не задавати очевидних, простих запитань з розгортання G Suite for Education, спочатку ознайомтесь з основними стартовими кроками запуску платформи -
https://gsuite.google.com/setup/;
з порадами для адміністраторів - https://goo.gl/GriFrC;
спробуйте пробну 14-денну версію.

У середовищі адміністратора переконайтесь, як легко й просто організувати інформаційно-освітнє середовище навчального закладу.

Як спілкуватись з батьками щодо питань конфіденційності G Suite for Education https://goo.gl/5zFHrk

Post has shared content
Якщо ви призначаєте комусь завдання коментарем, (згадуєте його мейл), а сам документ розшарено всім лише для перегляду/коментування, то відразу, тут же, в коментрарі вже є можливість надати доступ лише цій людині для редагування.
DYK: If you mention someone in Google Docs who doesn't have access, a dialogue box will set you up for easy sharing.
Animated Photo

Post has attachment
10 новинок у браузері, які можуть бути вам цікавими.

Post has attachment
Середовище Google+ НЕ ЗАКРИВАЄТЬСЯ повністю.
Google+ існуватиме, воно не припинить роботу.
Створіть сторінку в Google+, розгорніть платформу G Suite, й ви надалі будете користуватися Google+ й після 2019 року.

Google припинить надавати послуги в Google+ для звичайних користувачів у серпні 2019 року.

Фрази з публікації:
Огляд виявив серйозні проблеми з успішністю створення та підтримки служби Google+, яка відповідає очікуванням споживачів.
Враховуючи дуже низьку активність використання користувацької версії Google+, ми вирішили закрити версію Google+ для користувачів.

"Дослідження показали, що Google+ найкраще підходить як корпоративний продукт, де співробітники можуть проводити внутрішні закриті обговорення в безпечній корпоративній соціальній мережі. Клієнти підприємства можуть встановлювати правила спільного доступу та використовувати центральний контроль для всієї організації. Ми вирішили зосередити зусилля на наших підприємствах та запускати нові функції, призначені для бізнесу. Ми надамо більше інформації в найближчі дні."

Post has attachment

Post has attachment
10 проектів для дослідницької діяльності. Деякі досить коротенькі, компактні.

Post has attachment
Про авторство зображень
У співпраці з організаціями IPTC (Міжнародна рада з питань преси та телекомунікацій) та CEPIC (об'єднання представників фотоіндустрції) пошуковик Google реалізував функцію показу автора та джерела зображень, які показуються в його розділі Google Images...
Детальніше

Post has attachment
Титанічні ключі безпеки.

Post has attachment
"Ви можете створити веселу інфографіку з різних предметів від найцікавіших, реальних способів використання тригонометрії до захоплювальних фактів про анатомію людини."

Post has attachment
Завдяки 20-річним пошукам, що демонструють допитливість людей у всьому світі.
Wait while more posts are being loaded