Post has shared content
Машини вчитимуться розпізнавати тролінгові коментарі. Експеримент має допомогти людям, які потерпають від кібербуллінгу. Кожна людина має право на безпечне середовище навколо.
Але коментарі під публікацію розділились, бо кожна людина має право на свободу висловлювання.
І це вже питання цензури та "закривання" рота. 
Google and Jigsaw are launching Perspective, an early-stage technology that uses machine learning to help identify toxic comments. See how it works: https://goo.gl/XsZ2uG
Photo

"В чому полягає різниця між економікою ХХІ та ХХ століть? У ХХ столітті домінували монолітні і закриті мережі. У ХХІ столітті все буде залежати від глобальних відкритих мереж. Можливості для створення відкритих платформ знаходяться навколо."
Успішність компаній, які не мають власних ресурсів, а лише об'єднують, дивовижна:
#Uber не має жодного власного автомобілю,
#Airbnb не має жодного квадратного метру своєї площі,
#Spotify не має жодного мікрофону чи студії звукозапису.
Натан Розенберг "Інновації часто призводять до відкриття нових галузей".
Усі перераховані успішні бренди не лише піднялись на гребені технологічних інновацій, а й чудово розуміли психологію об'єднання, згуртування людей.

Сподіваюсь, педагоги проведуть паралелі, бо це безпосреденьо стосується й нас.

Цитати з книги Як працює Google.
Ще цікавішим на цю тему є бестселер "Вікіноміка: як масова співпраця змінила все" Дон Тапскот, 2006 рік

Post has attachment

Post has attachment
#MagneticOne #програмісти

Вчора у статті тренера програмістів https://goo.gl/Wrvfz0 зустрілось речення: "Ми розпочали проект з підготовки в Україні програмістів, які будуть затребувані на світовому ринку праці." Аж моторошно стало від "затребуваних на ринку2. Самодостатні не чекають від когось "затребуваності".
Й не шукають у світі "ринків", щоб там "продатися".

Успішні програмісти творять тут, поруч. Створюють інновації, які щодня допомагають і не лише нам, українцям;
випускають унікальні, інноваційні, передові, найкращі в світі програмні продукти і сервіси, які вдосконалюються з кожним днем.

Українська ІТ компанія #MagneticOne вже 12 років успішно процвітає. Її сайт - як перлина ідеальності, що хочеться демонструвати на всіх уроках: і з веб-дизайну, і з підприємництва, і вчитись структурі подання інформації, відкритості, повноті, зрозумілості, простоті і доступності...

Не потрібно нам з кожної дитини насильницьким шляхом робити у школі програміста "щоб були потім десь затребувані".

Перш за все діти мають веселими та щасливими, бо
час єдиний невідновювалий ресурс.

Ті, кому подобається програмування, знайдуть СВОЄ і відчуватимуть, що робота повинна приносити задоволення. Якщо примушувати програмувати кожного 9-класника на оцінку, то навряд чи 80% дітей отримуватимуть від цього задоволення і захочуть стати програмістами.

Цитати у публікації (курсивом) - з сайту чарівної компанії #MagneticOne!
А ще нам у школах стануть дуже корисними навички, які є найважливішими цінностями компанії #MagneticOne (не лише програмування):
для інновацій потрібен нестандартний підхід та нові ідеї;
згуртована команда здатна досягнути значних цілей;
від роботи кожного залежить успіх команди;
здатність швидко аналізувати та робити висновки;
чітко визначені цілі та обмежені в часі плани ведуть до успіху! https://goo.gl/z1uLkH


Post has attachment
Пошук постійно вдосконалюється. Іноді ми цього зовсім не помічаємо.
Оголошення про революційний прорив внутрішнього корпоративного хмарного пошуку в G Suite - офіційне. Вдосконалення машинного інтелекту Google Search для G Suite стосується не лише вільного серфінгу, а й пошуку людей, перерахованих в каталозі компанії. Навіть зі смартфону Ви побачите контактні дані колег, плюс події та ваші спільні файли. Ви навіть можете швидко надіслати лист, зателефонувати або почати розмову з будь-яким співробітником (чи відразу з кількома) одним торканням екрану смартфона.

Post has shared content
Хоча наші програми з інформатики якоюсь нерозривною пуповиною пов'язані з колишніми радянськими програмами, як близнюки схожі на сьогоднішні російські й білоруські програми інформатики, але з наших, українських програм (на відміну від білоруських і російських) дивні чаклуни повикидали анімацію, відео; мультимедіа десь згадується одним словом.
Все ж наші діти не мають бути невігласами у цьому питанні.
Гадаєте, масиви з безкінечними алгоритмами із класу в клас та диктаторським програмуванням у 8-9 кл. захоплюватимуть дітей на уроках більше, аніж ці канали? 
Если даже дети сейчас умеют монтировать, значит научиться не так уж и сложно! Выбирай программу и смотри уроки на YouTube:

Канал о монтаже в Sony Vegas https://goo.gl/671f4u
Основы монтажа в Adobe Premier https://goo.gl/uctRNW
Правила монтажа в кино https://goo.gl/2UlsRZ
Монтаж и операторское мастерство https://goo.gl/VAzeZP
Спецэффекты в монтаже https://goo.gl/Db8bz9

#YouTube
Animated Photo

Post has attachment
Технології та мистецтво. Хіба може бути окремо? Мистецькі ресурси Google містять окремі проекти вуличного мистецтва. З минулого року в Google вирішили перетворити свої дата-центри в мистецькі шедеври. Уже сяють приміщення в Бельгії та США.
Проект Data Center Murals має саме таку амбіційну мету - перетворити й інші технологічні приміщення на шедеври. 

Post has attachment
Пропозиції для оновлення програм 5-9 кл. зростають. Численна кі-сть пропозицій стосується перенасичення програми інформатики алгоритмізацією та програмуванням.
https://informaticsmon59.ed-era.com/zmist.html

"Мови програмування швидко змінюються. Я працював з програмістами (свіжими випускниками інститутів). Так ось, написати код вони можуть, якщо алгоритм їм намалювати або зібрати зразок вручну. А ось перевести мову життя (фізики, статистики, електронікі, телекому, бізнесу та ін.) вони були НЕ спроможні. Крім того, були дуже обмежені в мисленні межами свого середовища програмування. Це я до того, що дітей треба вчити перекладати оточуюче нас життя в код, знаходити математичні моделі.
Потрібні системні аналітики, бізнес-аналітики, архітектори, а не бездумні кодери.
І ось тут комплексні проекти, що об'єднують кілька предметів можуть дуже допомогти.
Потрібне місце для генерації ідей комплексних проектів, не обов'язково, щоб лише інформатика була. Писати ескізні проекти, сценарії, міждисциплінарні угоди тощо.
І в кожному предметі мають бути виставлені майлстоуни - для вирівнювання успішності учнів з різних предметів перед включенням чергового комплексного проекту.
У підсумку, кордони між предметами сильно розмиються або зникнуть і наша навчальна модель стане схожа на ту, що ввели в Фінляндії (без окремих предметів)."
Oleksandr Starchenko

"Те, що бізнесу потрібні кодувальники не означає, що школа має їх готувати. Ще одне питання мова програмування. У вересні на серпневій конференції вчителів інформатики ми зачитали абзац з методичних рекомендацій про мови програмування і задали питання "Хто володіє зазначеними мовами?". У залі руку підняла лише одна, не вчителька, - студентка...
Нині маємо таку статистику, що 80% вчителів - це вчителі в яких інформатика не є їх спеціальністю, вони не атестуються з цього предмету, а відповідно і рівень, і зацікавленість предметом дуже низька. Вони практично не можуть розвинути в дитини мотивацію вивчати програмування."
Світлана Литвинова

"Программирование — слишком специфическая наука/деятельность, нужная немногим. А компьютеры сейчас везде и во всём. Гораздо важнее научить школьника в принципе умению работать на компьютере. А программирование… Даже по комментариям видно, что люди понятия не имеют кто чем занимается. "Сыну понравился HTML, давайте давать программирование с первого класса — это интересно детям !" — вот только HTML НЕ ИМЕЕТ НИКАКОГО ОТНОШЕНИЯ К ПРОГРАММИРОВАНИЮ!

Сама программа вызывает, мягко говоря, недоумение. Собственно, все школьные программы по информатике такими были и, как видно, ничего не меняется. "Презентации" в 6-м классе до того, как дети изучат "Компьютерную графику" и "Мультимедиа" в 8-м? А что они там показывать собираются ? Какой "гений" это придумал? Зато ничего не рассказываем, например, про программы для черчения или пакеты "деловой графики".

"Табличные процессоры" в 7-м классе? Зачем? Это же довольно таки узконаправленный инструмент. У детей, до 9-го класса, просто не будет задач для решения. И, опять же: решаем задачки в табличном редакторе и молчим про существование разнообразнейших программ для математики. Serj Diff

"Я працюю програмістом і активно використовую алгоритми.
Питання - чи є сенс ВСІМ учням вміти розробляти алгоритми? Школа вчить майбутніх музикантів і поетів (їм поняття "алгоритм" не потрібно). Школа вчить майбутніх спортсменів, продавців, доярок, ремонтників автомобілів, а також представників сотні інших спеціальностей, яким поняття "алгоритм" також не потрібно.
Як мені здається, мета предмета "Інформатика" складається в підготовці базових навичок роботи з ПК, Інтернетом, графікою (3D в тому числі), електронних таблиць і комп'ютерних ігор. Алгоритмам же навчать тих, кому це буде ПОТРІБНО і ЦІКАВО, в ВУЗах.
Пропоную прибрати безліч розділів, присвячених програмуванню, і замінити їх на те, що потрібно РЕАЛЬНИМ користувачам комп'ютерів."
Саша Нем

"Алгоритмізацію і програмування перенести в необов'язковий курс, програмування має бути для обраних."
Наталія Глюз

"Програмування для профільної школи, бо ніж розбиратися з новими середовищами програмування (які постійно нові з'являються) краще навчати учнів тому, що кожному потрібно - презентації, робота з текстовими документами, мультимедійними пристроями, роботі в Інтернеті. Це дійсно дитині знадобиться в житті."
Наталия Коровякова

"В першу чергу, ми повинні думати про учня, а не про те, як виконати програму (саме зараз ми це й робимо, навіть без підручників для 5 класу). Щодо програмування, то це питання потрібно розглядати у навчальному закладі, де можливе поглиблене вивчення предмету, а в загальноосвітньому навчальному закладі достатньо основ програмування. Погоджуюся з думкою про те, що кількість годин має визначати вчитель."
Олександра Стасів

"Программирование (а не ознакомление с возможностями различных языков и сред программирования) возможно только в профильных классах с соответствующим образом подготовленными учителями."
Олег Адаменко

"Для сприйняття теми програмування учень повинен мати певні здібності даровані від природи, а саме мати математичний склад розуму. Останнім часом у нас переважають діти з гуманітарним складом розуму, це я про звичайні загальноосвітні школи. Таким дітям навіть самі прогресивні методики і найкращі вчителі не в змозі допомогти зрозуміти дану тему. На власному досвіді я впевнилась, що програмування - це для обраних. Із 45-ти учнів 8-х класів розуміють цей розділ лише ОДИН. Тому на мою думку із програми требе прибрати програмування будь-яке. ."
Natali Roeva

"В нашем городе есть большое количество школ сугубо гуманитарной направленности. В основном, это языковые школы, где уже начиная со второго класса изучают два иностранных языка, на которые отводится от 8-ми часов в неделю. К восьмом классу количество часов иностранного языка достигает 12 и больше часов. К чему я это. Пока дети игрались со Scretch, всё было нормально, но когда в 8-м классе начался двоичный код, алгоритмы, ООП, начались проблемы. Как со стороны детей - ну не структурированы у них мозги под математику и элементарное программирование, так и со стороны родителей - зачем детям, которые не собираются посвящать свою жизнь точным наукам, страдать и получать плохие оценки. Где-то в комментариях проскользнуло предложение в 8-х и 9-х классах дать возможность школам определять, учить ли ООП или на более углублённом уровне осваивать ИКТ. Учитывая предложенную профилизацию в 10 и 11 классах, мне кажется, это было бы более чем разумно."
Nataly Tar

"Дати поняття алгоритму - це одна справа, а створювати програми в 8-9 класах в середовищах програмування - це вже програмування. Розділ в 8-му класах так і називається "Основи програмування", а в 9 класі взагалі масиви розглядаються." З урахуванням того, що вимога "програмувати" відсутня у Держ.стандарті.
Сергій Мацаєнко

"Мова йде не лише про опрацювання елементів масиву. Пошук, сортування - ось де випробування для сірої речовини. Чи усім дев'ятикласникам воно по силах? Та і для чого? Як на мене, матеріал складний, не життєво необхідний. Тим, хто прийде до 10 класу і обере інформатику - ось там можна заглиблюватися і в масиви (і не тільки в одновимірні)"
Олександр Литвиненко
Photo

Post has attachment
ЮНЕСКО оголошує п'ять звконів медіа та інформаційної грамотність (MIL)
В них - зосередження на компетенціях, що стосуються знань у всіх форматах і резонують з нашими власними професійними цінностями і стандартами.

1) інформаційна / медіа грамотність мають вирішальне значення для залучення громадянського суспільства до сталого розвитку і в рівній мірі актуальні в усіх формах;
2) кожен громадянин є творцем інформації / знань;
3) інформаційні медіа повідомлення не завжди є істинною;
4) кожен громадянин у світі має право на доступ до нової інформації / знань / повідомлень;
5) медіа / інформаційна грамотність знаходиться в постійному розвитку та формується під час практичних дій.
https://goo.gl/Yy6bX8

Post has shared content
Створення реалістичних наскрізних ефектів - амбіційна задача експериментальних лабораторій Google у співпраці з #DaydreamLabs і Spaces YouTube
Віртуальна реальність (VR) пропонує нові способи вивчати світ і здатність досліджувати нові середовища, як реальні, так уявні. 
Virtual Reality (VR) enables remarkably immersive experiences, offering new ways to view the world and the ability to explore novel environments, both real and imaginary. However, compared to physical reality, sharing these experiences with others can be difficult, as VR headsets make it challenging to create a complete picture of the people participating in the experience.

Google Machine Perception researchers, in collaboration with #DaydreamLabs and YouTube Spaces, have been working on solutions to address this problem wherein we reveal the user’s face by virtually “removing” the headset and create a realistic see-through effect. Learn more on the Google Research blog, linked below.
Wait while more posts are being loaded