Post is pinned.Post has attachment
#mbm #psb #meeting #poland #euromat

17 липня 2017 року делегація СК "МБМ" відвідала центральний офіс мережі будівельних матеріалів "PSB" (Польща) задля перейняття європейського досвіду та дослідження процесу їхнього розвитку.
Оскільки "ПСБ" відносно молода організація, вона змогла уникнути помилок своїх попередників в інших країнах та перейняла всі їхні сильні сторони. Тому візит саме до представників "PSB" є надзвичайно корисним для просування СК "Мережа Будівельних Магазинів" в Україні. На сьогоднішній день, навіть представники загальноєвропейського об'єднання "EURO-MAT" постійно відвідують "PSB" для запозичення досвіду.

Делегацію кооператива прийняли з великою повагою, щирим ентузіазмом та гостинністю. Учасники СК "МБМ" мали змогу на власні очі побачити як відбувається операційна діяльність в польскій мережі. Також для представників споживчого кооператива був створений захід, на якому були представлені всі деталі функціонування "PSB" в теорії та на практиці (відвудування магазину мережі). Більше того, делегація мала можливість задавати питання про будь-які "секрети успіху" польської організації, що, без сумніву, стане в майбутньому одним із ключів для просування "МБМ" на українському ринку.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
27.07.2017
13 Photos - View album

Post has attachment
#mbm #suppliers #мбм #постачальники #поставщики

СК "Мережа Будівельних Магазинів" розпочав співпрацювати ще з 5 новими постачальниками: Distar, ADTnS, Baumesser, Izolon та PlasmaTec.
Загалом станом на серпень 2017 року СК "МБМ" має прямий доступ до 41 постачальника. Деталі дивіться на офіційному веб-сайті кооператива:
http://www.mbm.ua/novyny
Photo

Post has attachment
#mbm #euromat #Forum #Luxembourg

Представники СК "МБМ" відвідали щорічний Форум "Євромату" в Люксембурзі. Захід відвідали 20 учасників «Євромату», 1 потенційний учасник (СК «МБМ»), 39 постачальників та 3 потенційні постачальники.
Деталі заходу можна переглянути на офіційному веб-сайті споживчого кооперативу "Мережа Будівельних Магазинів" за посиланням:

http://www.mbm.ua/novyny/sk-mbm-v-euro-mat

Post has attachment
#HappyNewYearMBM #MarryChristmasMBM

Колектив та учасники СК "Мережа Будівельних Магазинів" вітають всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded