Post has attachment
Люди мрійте і будьте щасливі, а також послухайте пісню від гурту: Ловець снів – Мріяти! https://www.facebook.com/LoVetsSniv/videos/209327359968467/?id=100005185590866
Завантажити за посиланням:
https://hearthis.at/musixz/9-1/
Гурт буде вдячний за репост


Post has attachment
озацьке селище «Мамаєва Слобода» запрошує до співпраці позитивних людей на вакантну посаду гіда-екскурсовода!
Деталі за телефоном: (066) 0911279.
Трудопис (резюме) надсилати на e-mail: IrynaMS2018@gmail.com.

На Вас очікує курс безоплатного навчання, оплачуване стажування з досвідченим гідом-екскурсоводом ну і, звичайно ж, по завершенню стажування – гідний заробіток та самореалізація.
Гайда до нашого козацького «Коша», бо Київ-таки – козацький!

Селище «Козака Мамая» – «Мамаєва Слобода» –розташовується в мальовничому урочищі – саме там, де знаходиться витік легендарної річки Либідь! А це всього-навсього за сім кілометрів від Хрещатика, практично в центрі Києва!
Наша адреса: м. Київ, вул. М. Донця, 2. Їхати тролейбусом №27 від метро Шулявська шість зупинок (Відрадний).

Вимоги до претендентів:
1. Вільне володіння козацькою балачкою (українською мовою), однак знання ненаських, цебто іноземних, мов вітається.
2. Шанування дідівських традицій та історії рідної української землі.
3. Товариськість (комунікабельність), життєрадісність, щирість та оптимізм.
Щиро запрошуємо до козацької родини «Мамаєвої Слободи»!
PhotoPhotoPhoto
07.09.2018
3 Photos - View album

Post has attachment
Cьогодні виповнється 81 рік відомій українській акторці, зірці фільму «Тіні забутих предків», Народній артистці України Ларисі Кадочниковій.

Лариса Кадочникова народилася, без сумніву, у кінематографічній атмосфері. Її мама – відома акторка Ніна Алісова, киянка. Батько – за однією з версій, режисер Протазанов. Він був автором фільму «Безприданниця», який зробив Алісову відомою. Рідний брат Кадочникової був відомим кінооператором, який знімав кінофільми Ельдара Рязанова.

Не дивно, що дівчина, яка росла у «кіношній» родині, теж вирішила стати акторкою. Вона закінчила акторський факультет Всесоюзного державного інституту кінематографії в 1961 році. Згодом стала актрисою Московського театру «Современник», а пішла звідти заради свого коханого чоловіка – кінооператора Юрія Іллєнка. А ще – заради ролі у фільмі «Тіні забутих предків». Майбутній чоловік учився з Ларисою в одному виші. Саме він познайомив її з Параджановим, а той з першого погляду зрозумів, що це – та, хто потрібен йому для головної ролі.

Зігравши Марічку у «Тінях», Лариса стала відомою. Постійну актуальність фільму вона завжди пояснювала не лише талановитою роботою режисера, а й високими навичками чоловіка Юрія, який завдяки новаторським підходам до операторської зйомки зміг привнести щось нове до кінематографу.

Лариса Кадочникова також зіграла ролі у таких відомих фільмах, як «Вечір на Івана Купала», «Комісари», «Білий птах з чорною ознакою» та багатьох інших.
З 1964 року Кадочникова була примою Київського театру російської драми імені Лесі Українки. Там вона зіграла безліч чудових ролей. Коли після 18 років шлюбу стосунки із Юрієм Іллєнком вкрай зіпсувалися і вони розлучилися, саме у театрі Кадочникова знайшла своє нове кохання. Вона полюбила директора театру Михайла Саранчука, а він – її. Саранчук був змушений залишити посаду через своє кохання. А Лариса завжди розуміла та цінувала це.

У День народження чарівної акторки я хотів би побажати їй довгих років життя, натхнення, здоров’я та любові. Зі святом!
Photo

Post has attachment
Село Яворів відоме тим, що саме тут поширена традиція ліжникарства – створення ковдр з овечої вовни. Раніше ця традиція була поширена серед гуцулів, але вдалося її зберегти лише у одному селі. Гуцули вважають, що ліжники – це їх унікальний винахід і таких виробів більше не створюють ніде.

Читайте: http://ukrainer.net/karpatskyj-lizhnyk/
Дивіться: https://youtu.be/ey3gxUuejJs

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.04.2018
5 Photos - View album

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Самчиківський розпис
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
09.01.2018
5 Photos - View album

Post has attachment
Дівчина у святковому вбранні. Слобожанщина поч. ХХ ст.
Photo
Wait while more posts are being loaded