Post has attachment
קשה שלא להתאהב ב-Rania Abou Shmiess Essa, בוגרת האקדמיה למורים של Google ובוגרת האקדמיה של Youtube.

עיסא היא יוצרת ווידאו חינוכית מוכשרת, רלוונטית ומרעננת בשיח הטכנו-פדגוגי בישראל. היא מציגה תוכן בגובה העיניים למורים ותלמידים, כזה המדבר בשפה דיגיטלית וטומן בחובו אינספור הזדמנויות לפצח אתגרים חינוכיים עם הומור, אותנטיות ותחושת כיף עצומה.

מורה לאנגלית ששמה לה למטרה להנגיש תוכן מורכב בצורה עניינית ופשוטה. מהפכני!
עוד לפני שהשתתפה באקדמיית יוצרי הווידאו שלנו בשבועות האחרונים תיחזקה ערוץ עצמאי מופלא ועכשיו - די ברור לכולנו שהיא עומדת לכבוש את העולם.
לערוץ של עיסא: http://bit.ly/2uLaQBJ

הי, לצורך בניית השתלמות, אני מחפשת נתון סטטיסטי / מחקר: יחס של אנשים שונים לחידוש: יש כאלה שנרתעים מכל חידוש ויעדיפו להישאר במוכר, אחרים יתלהבו מכל שינוי וחידוש וכל מה שבאמצע. מה ההתפלגות באוכלוסיה?
מכירים? אשמח לקבל קישור.

רב תודות
דינה

Post has attachment
Really excited to invite you to visit me at my new YouTube channel, which is called Digitally yours, @dele! In the same tone as my written blog, my aim is to have no teacher left behind in the digital realm. It will include activities I have found that work, tips for technology in your EFL classrooms, and explanations for how to do stuff you haven't managed to figure out.

Please go in and have a look! And be sure to give feedback! (And if there is something you are having a hard time cracking, write me and let me know! I will try to help you solve it!. For now, there is an intro clip, which you will see only the first time you view the channel (0:35) and the clip for what I wanted to share with you (the new option of uploading files to GoogleForms). It's the video I made yesterday - 05:44 long - took at least 8 hours to make! But BOY did I learn a LOT!

So please come visit my channel, give me feedback, comments, requests, questions.....and please SUBSCRIBE!

https://www.youtube.com/channel/UCAVqcIuy14cYzjE7Jo0KIbA/featured


Hola סויה מיגל אלוורז ולעבוד באוניברסיטה הקתולית של צ'ילה ורציתי להודות לך על שקיבלת אותי GEG שלך, ולספר לכם שכאן אנו עובדים עם גוגל Suite, ojalas יכול לחלוק את הידע על גוגל. ברכות הארץ היפה הזה ישראל.

מישהו מכיר תוכנות לבניית מציאות רוודה (augmented reality) או מציאות מדומיינת (virtual reality). אני לא מחפש עוד תוכנה שתציג סרטים ותמונות בתלת מיימד. אלא תוכנה שהילדים בונים ממש בעצמם את המציאות. יש לי משקפי google cardboard

Post has attachment
המילים העתיקות נותנות בי כח
בקולות העתיקים אמצא מרפא
הם עוזרים לי לחיות
הם עוזרים לי לצמוח
לברוא עולם יותר יפה
(נעמי שמר)

החכמה העומק והמסרים המורכבים של התנ"ך תמיד מפתיעים אותי, מרגשים אותי ומשפיעים עלי. אבל ההרגשה היא שכל העושר הזה לא תמיד מועבר הלאה. השפה השתנתה הכלים חודשו....אז בשביל שנוכל עם המילים העתיקות לברוא עולם יותר יפה פתחנו תכנית חדשה בתנ"ך.

תנ"ך 2.0
תואר שני בתנ"ך במסלול חדשנות פדגוגית.
צוות מעולה מסע מרתק בין ישן לחדש.
אז אם גם אתם מרגישים שיש צורך בהתחדשות בואו להיות חלק מהמחזור הראשון שלנו ולהוביל שינוי.
נאוה
Photo

Post has attachment
זה אני יוני אנזל בגוגל 

Post has attachment
איזו שנה זו הייתה.
פעילויות "לראות עולם" התקיימו ב-52 בתי ספר. כן. 52. בשנה שעברה הגענו ל-40 מקומות, אחרי שבשנה הראשונה הכל התחיל מבית ספר אחד. אחד.

חוץ מזה, מאגר המומחים התרחב משמעותית וגייסנו צוות סטודנטים מקסים לגיוס מומחים.
שכללנו את מנגנון ליווי המורים שלנו ומצאנו דרכים לשפר את התקינות הטכנית של המפגשים.
זכינו לדבר על המיזם בשידורי "יום המורה", בוועידת החינוך של ידיעות אחרונות ו-Ynet, קיימנו Gegathon נהדר בחופשת הפסח במשרדי גוגל שהניב שורת מפגשי וידאו נהדרים, והוביל לעוד תכנונים רבים לשנה הבאה; נכנסנו לשיתוף פעולה עם מכון דוידסון לחינוך מדעי שייקח תחת חסותו את המענה לתחום המדעים המדויקים בחטיבות הביניים ובתיכונים.

אנחנו רוצים לומר תודה גדולה לכל המורות והמורים שהולכות והולכים איתנו בדרך, למומחיות והמומחים שמחממים לנו את הלב בנכונות שלהם להשתלב בכיתות ולהקדיש את כל כולם לשאלות התלמידים, לשותפים שעוזרים במילה טובה, בעצה, בהקשבה, בפתיחת דלתות ובקירוב לבבות.

ומה עם שנה הבאה?

זה הזמן לספר שאנחנו פותחים קורס אונליין לצוותי חינוך בבתי ספר שמעוניינים לפתח ולהקפיץ את יכולת הנטוורקינג ויצירת שיתופי הפעולה הפדגוגיים של מורי בית הספר - באמצעות שיחות וידאו. רוצים פרטים נוספים? פנו אלינו במייל lirotolam@gmail.com ונשמח לספר.

ושתהיה לכולנו חופשה נעימה!

Post has attachment
מוזמנים לקרוא את סיכום המפגש השני של GEG מנהלים שהתקיים אתמול עם כ-40 משתתפים !!
יש בקובץ טיפים רבים וכלים שימושיים.
מבקש מאוד לשתף את מנהלי בתי הספר שלכם בדבר קיומה של הקהילה (בקובץ יש פרטים כיצד להתחבר).
תודה ליעל ולבר על העזרה הגדולה בארגון.
להתראות,
תומר גרוסמן
מוביל קהילת GEG מנהלים

https://drive.google.com/file/d/0B7StbHURHBUuNzFkSTg4YUhLN0k/view?usp=sharing

שאלה:מחפש מערכי שיעור לוורד אקסל פאואר פוינט בעיקר שאלות לכיתות נמוכות.
אם אפשר קיבצי וורד
תודה
Wait while more posts are being loaded