Post has attachment
http://pl.blastingnews.com/swiat/2015/09/czy-panstwo-islamskie-sluzy-putinowi-do-buforowania-naftowo-gazowych-inwestycji-w-europie-00579319.html Likwidacja Państwa Islamskiego wróży powrót do eskalacji wojny na Ukrainie wraz z jej finalną fazą w postaci inwazji wojsk rosyjskich na Kijów. Po zdobyciu władzy przez Kaczyńskiego, na mocy porozumień z Putinem, Polska mogłaby pokusić się o aneksję regionu lwowskiego na Ukrainie. Scenariusz rosyjsko-polskiego anschlussu Ukrainy może się zrealizować, tylko jeśli Unia Europejska znajdzie się w sytuacji rozpadu, a NATO ogarnie paraliż.

Post has attachment
http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/09/czescy-rusofile-chca-wyjscia-czech-z-unii-europejskiej-agentura-putina-czuwa-00574173.html Fragment: /.../ Czy Jarosław Kaczyński jest rosyjskim agentem wpływu?
To, że projekty Prawa i Sprawiedliwości wspierają rosyjski interes w Polsce, nie musi jeszcze oznaczać tego, że liderzy partii Kaczyńskiego są rosyjskimi agentami wpływu. Jednakże reakcje Szydło oraz prezydenta Dudy na decyzję rządu polskiego w sprawie rozwiązania kryzysu uchodźców mogą budzić poważny niepokój w kontekście prób agenturalnego destabilizowania sytuacji politycznej w Czechach.

Prasa słowacka cytuje wypowiedź premiera Fico, który stanowisko Unii określa jako dyktat nie do przyjęcia. Media donoszą, iż Fico powiedział, że nie warto w Unii pozostawać, jeśli ta ma podejmować bzdurne decyzje. Dlatego jego rząd skieruje skargę do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

Nie jest wykluczone, że atmosfera medialna u naszego sąsiada również sprowokuje niektóre środowiska polityczne do zbierania podpisów pod petycją referendalną w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej.Wypowiedź Szydło, będąca agresywnym apelem o wspieranie stanowiska Grupy Wyszehradzkiej, jest również w swoich skutkach komunikacyjnych próbą zainicjowania antyeuropejskiego referendum w Polsce.

Nikt się do polibudy nie przyznaje?

Post has attachment
NIECH WSZYSTKIM NA POLITECHNICE ŚWIĘTA MINĄ ZNAKOMICIE !! :)
Photo

Post has attachment
PUNKTY DLA ŁODZI - plebiscyt, w którym wzięli udział sami łodzianie.
Czy znacie wyróżnione inicjatywy, miejsca, wydarzenia, ludzi?
Co wg Was jest THE BEST?

Post has attachment
Mamy wybitną 11-tkę :)

11 studentów naszej Uczelni otrzymało stypendium za wybitne osiągnięcia, przyznane przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Szczęśliwcy znaleźli się w gronie 969 studentów, którzy wyróżnili się w roku akademicki
m 2011/2012 szczególnymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi oraz średnią ocen.

GRATULUJEMY!!!
Wait while more posts are being loaded