Post has attachment
Sakarya'nın ünlü tatil merkezi Karasu'ya getiriyoruz sizi...Kentte marka olma hedefi olan Postoğlu İnşaat ; İstanbul'a yakın bir lokasyonda ve Karadeniz kıyısında yer alan Karasu Hafta sonu Kentin kalabalığından uzaklaşmak istiyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Postoğlu İnşaat daire yapımı ve satışında faaliyetleri bulunmaktadır.Karasu'da pek çok modern konut inşaa eden firma son olarak site konseptine imza atmıştır. Postoğlu İnşaat modern konutlarında iki türlü profil mevcutdur. 50-55 m2 lik 1+1 daire ve 70-80 m2 arasında 2+1 daire şeklindedir. Geniş m2 lerde ise bağımsız binalarda ve halihazırda olan projelerimizde 3+1 şeklinde daire olup dublex & villa ve triplex seçenekleride inşaa etmektedir. Bütün binalar üç katlıdır. Triplex villa görünümde olan binalar inşaa etmektedir.

Yapı güvenliği olarak radya temeldir. Yapılarımız deprem yönetmeliğine uygundur.Yapılarımızın hepsinde ısı ve ses izelasyonu kullanılmaktadır. Hepsi lüks yapılardır. Dairelerimizde şohben duşa kabin hatta kornişine kadar her türlü ekipmanı takıyoruz.

Yapılarımız satın alındığında Karasu'nun genel gelişimindeki priminden yararlanılacak olup aynı zamanda çok iyi bir tatil dairesi elde etmiş olacaksınız

Güven ve kaliteyi ilke haline getiren Postoğlu İnşaat Karadeniz kenarında tatil imkanı sunuyor. 
2 votes
-
votes visible to Public
Poll option image
Evet
Hayır
50%
Karasu'da Daireniz Varmı ?
0%
Evet
50%
Hayır
Wait while more posts are being loaded