Post has attachment
נוצרי חושב על ניתוק הפין שלו, כי, אלוהים הפרה בגלוי את המילה שלו בתנ"ך הקדוש, על ידי הכחשת לו אישה, בדיוק כמו אלוהים עשה את כל המשרתים של התנ"ך. לבוא ישוע המשיח, אלוהים לא לציית לתנ"ך. אלוהים יבגוד בך. זה החלק היחיד של התנ"ך שאלוהים עושה לציית. אלוהים אוהב את הפין של הנוצרי. אלוהים לשפשף אותו, עם היד החשמלית של רוח הקודש. אלוהים זז בתוך הזין של הנוצרי. ישו מופיע ואומר, לנוצרי. אני רוצה את הזין הענק בפי. כמה זמן עוד ישרוד הנוצרי. שריר מופיע במקום שבו העור חסר על פניו, מן ההתקפה של אלוהים על גופו. כאשר אלוהים נכנס לתוך הגוף של אדם, כגוף של כוח של כוח. באותה מידה. אלוהים עושה זאת כדי להרוס את האיש, להקניט, ולהרוס אותו. הפעם כריסטיאן גרר את אלוהים החוצה של הרחוב, ואילץ את אלוהים להראות את העולם, כי הוא נפל. אלוהים בתוך הגוף של בוב היקמן. http://i350.photobucket.com/albums/q426/roberthickman1/Mobile%20Uploads/062718131232_01_zpseyjyjsyh.jpg

Post has attachment

Post has attachment
ב-כלמוביל מציעים הזדמנויות קידום! פתחו את הקישור לפרטים נוספים. https://my.tomigo.com/p/N7SWG

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

הדר בוכריס הי"ד
היום הייתי אצל חברה שלי ובסביבות רבע לארבע היא רצתה להראות לי משהו בחדשות 2. כשנכנסנו לשם גילנו שהיה פיגוע חצי שעה לפני בערך, מישהי בת 20 נפצעה בגוש עציון, חברה שלי נבהלה ונכנסה לעוד אתרי חדשות מכיוון שיש לה קרובים שגרים בגוש עציון והיא לא יודעת אם זה הם.
אמרתי לה בשקט שלידי לא תדבר על פיגועים וקרובי משפחה, היא הבינה מה אמרתי היא ידעה שכמה ימים אחרי הבת מצווה שלי כשהייתי במחנה של בני עקיבא, אבא שלי התקשר והודיע לי שבת דודה של אמא שלי נפצעה בפיגוע, הרגשתי קצת חסרת עונים היה הרבה פיגועים באותה תקופה אבל אתה לא מבין את זה עד שזה מגיע אליך, לא ידעתי מה מצבה ובמחנה לא היה כל כך דרך לבדוק,היום ברוך ה' מצבה בסדר. אבל אם זה לא מספיק למשפחה שלי, יום אחד התעוררתי מצלצול של פלאפון זאת הייתה סבתא שלי שביקשה את אמא שלי(רק לידע כללי השעה הייתה רבע לשש בבוקר...), לאחר מכן אמא שלי באה לידי ונכנסה לחדשות ושם היה כתוב שחייל הרג יהודי בזמן ששניהם חשבו שהשני מחבל(בערך ניסוח כזה....) כשחזרתי מבית ספר אמא שלי אמרה שהחייל זה דוד שלי.
היום כשחברה שלי אמרה משהו על משפחה היה לי קשה, לא חשבתי שזה מישהו מהמשפחה שלי, אבל לא רציתי לחשוב מי המשפחה שלה.
היום בשבע בערב בערך ההורים שלי אמרו לי שמי שנפגעה בפיגוע זאת הייתה הדר בוכריס הי"ד, אישית אני לא מכירה אותה אבל אחותה הקטנה הייתה ביישוב שלי מדריכת חוץ, אתמול ממש בשבת ארגון ראיתי אותה(את אחותה של הדר). כמה קשה היה לחשוב על זה עוד נפגע ועוד, ביישוב שלי בשנה וחצי האחרונות נהרג חייל בצוק איתן, ילד התחשמל ואיבד את הידיים, תינוק נפטר ממחלה ואחות של מדריכת חוץ בבני עקיבא נרצחה בפיגוע. הידיעה האחרונה התווספה היום, אחותה של הדר מדריכה מלאת חיים,נמוכה ונחמדה הפכה היום לאחות שכולה,למה????
לא מגיע לה, לא מגיע לבת דודה של אמא שלי להיפגע ולא מגיע לדוד שלי להרוג יהודי סתם,כי היהודי חשד בו רק בגלל המצב בארץ. לא היה מגיע לאף אחד להיפצע או להירצח, לא מגיע לנו שיהיה מפחיד להסתובב במדינה, שיהיה מסוכן לקנות אוכל ויהיה מלחיץ לצאת מהבית, מגיע לנו שיעשו משהו עם הטרור הזה, שילחמו בו, שיעצרו אותו, שאנשים יוכלו לחיות בשקט!!!

Post has attachment
בקשר לפוסט של ישראל ישראלי:
https://plus.google.com/100180764099181819438/posts/Sn5PeDkfzG8

היי, הנושא קצת עניין אותי, אז בדקתי קצת ומצאתי את חוק זכויות התלמיד נכון ל2004: 
http://cms.education.gov.il/EducationCMS/Units/Zchuyot/ChukimVeamanot/Chukim/Tikun_Chok_Zchuyot_Talmid2004.htm
ואת נוסח החוק המעודכן:
http://www.nevo.co.il/law_html/law01/133m1_001.htm
לא מצאתי שום אזכור לציטוטים במצגת, אשמח אם תפנו אותי...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded