Post is pinned.Post has attachment
Panie o silnych nerwach zapraszam do konsumowania tekstów na moim blogu przeznaczonym dla Pań. Jak wiadomo facet to facet i trudno wytrzymać z jego wywodami, ale może uda Ci się przeżyć :) :) :)

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
W walce o #płaskibrzuch pomocna może okazać się chirurgia plastyczna... do dyspozycji mamy m.in. liposukcję,plastykę brzucha, kriolipolizę i wiele innych wartych uwagi zabiegów.

#chirurgiapastyczna
#medycynaestetyczna
#liposukcja
#plastykabrzucha

Post has attachment
Czy poddać się #operacjiplastycznej, czy może warto postawić na kilka zabiegów medycyny estetycznej? Na te pytania pacjent powinien odpowiedzieć sobie sam, ale swoje odpowiedzi najlepiej skonsultować z odpowiednim specjalistą. #Chirurgplastyczny, czy #specjalistamedycynyestetycznej, nie podejmie tej decyzji za nas, może jednak udzielić nam odpowiedzi na nurtujące pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości (zresztą, może też odmówić nam zabiegu ze względu na brak kwalifikacji zabiegowej i warto o tym wiedzieć jak najwcześniej).

Konsultacja to, moim zdaniem, kluczowa część procesu zmiany naszego wyglądu. Ważne jest więc to, aby dokładnie się do niej przygotować. Więcej na bchp.pl ;)
#chirurgiaplastyczna
#medycynaestetyczna
#konsultacjaprzedoperacją
#poprawianieurody
#klinikachirurgiiplastycznej

Post has attachment

Post has attachment
HIALURONIDAZA stosowana jest w medycynie estetycznej w leczeniu powikłań wynikających z podawania kwasu hialuronowego gdyż ma zdolność jego rozpuszczania. Ale, czy hialuronidaza to bezpieczna substancja?
Zapraszam na blog.

#hialuronidaza
#medycynaestetyczna
#rozpuszczaniekwasuhialuronowego

Post has attachment
Dwutlenek węgla w pierwszym skojarzeniu budzi odczucia zdecydowanie negatywne. Uczucie duszności, niepokój, bóle i zawroty głowy, zaburzenia percepcji, wreszcie: niedotlenienie i obrzęk mózgu – z tym kojarzy się najczęściej, bo zatrucie nim może być bardzo groźne dla naszego zdrowia i życia. A jednak, podobnie jak toksyna botulinowa, śmiercionośny związek podawany w kontrolowany sposób może okazać się swoistym eliksirem młodości. Dziś zapraszam do poznawania karboksyterapii.

#karboksyterapia
#CO2
#terapiadwutlenkiemwęgla
#medycynaestetyczna
#blog

Wait while more posts are being loaded