benden daha eski mezun varmi acaba 1992

                                       EKOLOJİK BİR BELEDİYECİLİĞE SON

       EKOLOJİ TANIMINI YAPACAK DEĞİLİM. ZATEN ELİNİZDE MEVCUT. EKO=ÇEVRE, LOGİ=BİLİM, EKOLOJİ=ÇEVRE BİLİMİ. SİZ BUNUNLA İDARE EDİN DETAYLI TANIMI DAHA BİLGİLİ BİRİSİNDEN ÖĞRENECEĞİNİZİ UMUYORUM. 
       
       MALUMUNUZ TÜRKİYE'DE YAŞIYORUZ ŞUAN. BELEDİYE SEÇİMLERİ DE YAKLAŞIYOR.ORTALIK ÇEŞİTLİ PARTİLERDEN ADAY ADAY KAYNIYORDU. ÇÜNKÜ ADAYLARIN TÜMÜ HEMEN HEMEN BELİRLENDİ. ESKİDEN ADAYLAR SİZE PARK YAPACAĞIM, HAVUZ YAPACAĞIM, FAKİRE YARDIM EDECEĞİM, EVLERE SU GETİRECEĞİM, OKULLAR YAPACAĞIM, ALT YAPIYI HALLEDECEĞİM, EĞİTİME DESTEĞİ %49,9'DAN %52,34'E YÜKSELTECEĞİM.HATTA RAKIMI 1000'İ GEÇEN YERLERE DENİZ GETİRECEĞİM DİYENLER BİLE OLUYOR. GERÇİ KÜRESEL ISINMANIN HAD SAFALARA GELDİĞİ DÖNEMLERDE DEDİKLERİ YERLERE DENİZ GELECEK LAKİN ONLAR GETİRMİŞ OLMAYACAK ÇÜNKÜ İHALE YAPILMAYACAK, KENDİ AKRABALARINI ORDA ÇALIŞTIRMAYACAK YA ONDAN. AMA NEDEN OLUYOR YANİ SUYUN GELMESİNE.
        
       SIKILDIYSANIZ BAŞKA SAYFALARA GEÇİŞ YAPABİLİRSİNİZ. ÇÜNKÜ YAZDIKLARIM BENİ DE SARMADI. NEYSE BİR İKİ ŞEY YAZIP BEN DE KENDİMDEN SIKILDIM BU SAYFADAN AYRILACAĞIM.ADAYLAR DİYORDUK: ARTIK TÜM ADAYLARIN VAATLERİNDE EKOLOJİK BİR ÇEVRE VE PLAN MEVCUT. PLANINDA DA EĞER PARK YAPIYORSA AĞAÇ DİKİYORSA VAADİNİ YERİNE GETİRMİŞ OLUYOR. ZATEN ONUN EKOLOJİ TANIMINDA YALNIZ AĞAÇ VAR, İNANIR MISINIZ? OT BİLE YOK. ONLY TREE. 

       ESKİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI MEĞERSE KENDİNİ HALKA KABULLENDİRMEK İSTİYORMUŞ. ŞİMDİKİLER İSE PARTİ BAŞKANLARINA VE PARTİ TÜZÜKLERİNE BEĞENDİRME GAYRETİ İÇİNDE YOK OLUP GİDİYOR. NE YAZIK Kİ BİR İŞE YARAMIYOR. NE HİKMETSE ŞİMDİKİ PARTİ VE KODAMANLAR YALAKALIĞI SEVMİYOR. İNTERESTİNG! ŞAŞIRMAYIN BU İYİYE GİDİYOR. ÇÜNKÜ KUSMA BAŞLIYOR. ARTIK NE YEMİŞSE ONU GÖRÜRSÜNÜZ. BELKİ SENİN HAKKINDA ORDADIR. LAVABOYA KUSMALARINA İZİN VERMEYİN. ÇÜNKÜ ATIK SULARI DA ARITIYORLAR. AÇIK BİR YERE BIRAKIVERSİNKİ ENAZINDAN SENİNKİLER NEREYE GİTTİ DİYE KAFAYI YEMEZSİN.
      
       KUSURA BAKMAYIN. EĞER DAHA OKUYORSAN KESİNLİKLE BIRAK. SENİ UYARDIM DAHA DİĞER PARAĞRAFTA OKUMAYI BIRAKMALIYDIN. ÇÜNKÜ BUNDAN SONRASI SENİ İLGİLENDİRMİYOR. ÜZÜMÜ YE BAĞINI SORMA YANLARDANMISINIZ? 
         BELEDİYEYDİ KONUMUZ DEĞİL Mİ? ADAYLARA İSTİRHAMIM. LÜTFEN ESKİSİ GİBİ YAPIN. BİR ŞEY OLMAZ. BOŞ VAAD OLSUN AMA BÖYLE OLMASIN? RAZI MIIYIIIIIIIIIIIZ? DEĞİLLERMİŞ. NE YAPALIM SİZ GENE BİLDİĞİNİZ GİBİ YAPMAYA DEVAM EDİN. ÇÜNKÜ HALK ESKİ TAS ESKİ HAMAM İSTEMİYOR. JAKUZİ VARKEN. NE İŞİMİZ VAR HAMAMDA DİYOR...    HASAN VERMEZ.
       

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded