Post has attachment

Post has attachment

"Кровожерливий" Юпітер висмоктав у Юнони майже всю кров

. . . . . . .
Космічний зонд Національного аерокосмічного агентства США (NASA) "Юнона" 18 жовтня автоматично перейшов в "сплячий режим". Про це повідомляється на сайті агентства.

На даний момент "Юнона" обертається навколо Юпітера. В "сплячому" або безпечному режимі у апарату відключені всі наукові прилади, він проводить самодіагностику.

"Юнона" "заснула" за 13 годин до прольоту на найближчій відстані від Юпітера.

Зонд переходить в "сплячий режим", коли стикається з несподіваними умовами, пояснили в NASA.

Космічний апарат "Юнона" був запущений 5 серпня 2011 з мису Канаверал. Зонд прибув до Юпітера 4 липня 2016 року. Планувалось, що місія з дослідження планети триватиме до лютого 2018 року. "Юнона" буде картографувати магнітні і гравітаційні поля гігантської планети.

, , , , , , ,
Нові дослідження та астрономічні спостереження дозволяють ствержувати наявність величезного позитивного елетростатичного заряду у планет газових гігантів Сонячної системи. Крім того, на сьогоднішній день відомо, що всі газові гіганти (Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун) мають свої кільця!
Вони мов пелюстки електроскопа фіксують наявність цього заряду. Детальніше тут:
https://plus.google.com/+%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%9A%D1%96%D0%BD%D0%B3/posts/EDxsmFj2zZR
Тому при наближенні зонду "Юнона" до Юпітера можлива електризація тіла зонду. Це призводить до висмоктування електронів з тіла зонду електростатичним полем Юпітера. Електрони - це кров електронного обладнання Юнони. Тепер стає зрозумілим перехід зонду в "сплячий режим".
Крім того появлється надія на зменшення електризації зонду(відновлення роботи електроніки) при відльоті його від Юпітера.
Photo

Post has attachment
 
    Закон Кулона для космічних об'єктів

 Наша Сонячна система, як і Всесвіт, існує декілка мільярдів років. За цей час утворилися зірки, планети, галактики та інші екзотичні обєкти(квазари, супернові, нейтронні зірки, тощо).
 За весь цей час зірки виділили гігантську енергію у вигляді нейтринів, нейтронів, протонів, альфа-частинок, електронів, світла, гама-квантів та іншої екзотики.
 В Сонячній системі, на наше щастя, нейтрони не долітають до орбіти Землі, встигають розпастися. Також рідко який електрон зможе пролетіти далі поясу астероїдів.
 Тому планети, що поза поясом астероїдів сприймають на себе частину потоку протонів та альфа-частинок, а також трохи меншу частину потоку з міжгалактичного простору. Результатом стає утворення позитивного заряду електростатичного поля на цих планетах. За мільярди років він набув величезних значень.
 Проявом цього є існування кілець Юпітера та Сатурна, які втримуються електростатичним полем, інакше б давно розвалились та попадали.
 Також стає зрозумілим чому вибухають деякі метеорити в земній атмосфері(Тунгусський, Челябінський). Заряджені до великих електростатичних потенціалів, вони вибухають як вибухають інколи електролітичні конденсатори, тільки в мільярди разів потужніше, з виділенням рентгенівського випромінювання та світла.

 Тепер про актуальне, про темну матерію, яку ніхто ніколи не бачив та не поміряв.
 Виникла ця субстанція в уяві деяких астрофізиків, які хотіли змоделювати обертання галактик, використовуючи тільки закон всесвітнього тяжіння. В "сухому залишку" отримали щось незрозуміле.
 Якщо ж врахувати Закон Кулона для електростатично заряджених космічних об'єктів, то в "сухому залишку" отримаємо величину електростатичного заряду кожного космічного об'єкту.

P.S.  На сьогоднішній день відомо, що всі газові гіганти (Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун) мають свої кільця!
P.P.S. Кулонівська сила відштовхування між двома протонами на 36 порядків більша гравітаційної сили притягування!

#законкулонадлякосмічнихобєктів  
#законкулонадлякосмическихобъектов  
Photo
Animated Photo
2016-05-31
2 Photos - View album

Post has attachment
Вот почему (запуск Протона) 16 мая 2016 года срочно испортилась погода, и везде пошло похоладание.
Еще с советских времен была четкая корреляция между запусками ракет, особенно тяжелого класса, и изменениями климата.

"Асет Дурмагамбетов – математик, к которому приковано сейчас внимание всей мировой общественности. Потому, что он нашёл гладкое решение уравнения Навье-Стокса (за 200 лет с момента его появления это никому не удавалось), которое в науке считается «проблемой тысячелетия». Свой вариант Асет Дурмагамбетов опубликовал в нескольких авторитетных специализированных изданиях еще 10 лет назад "

Асет исследовал влияние запусков ракет на изменение погоды:

"- Какова ваша теория?

- Что локальные импульсные воздействия – такие, как запуск ракет - должны менять скорость, порывы ветра и прочие характеристики погоды. Мы в течение года собирали, подготавливали, потом запустили этот пакет. И вот в этом году мы получили результат: если нет запуска ракет, то прогноз погоды сохраняется, сбывается.

А после запусков - мы это тоже экспериментально показали - погода резко меняется, становится непрогнозируемой. Причём, не прогнозируемость возникает в области влажности. Влажность резко начинает расти. А те, кто гидродизайном занимается, понимают: поле влажности может поменяться, если поле скоростей химии поменялось. Если скорости нет, никаких движений нет, то, понятно, что всё будет стоять, как есть. А скорости меняются, потому что возникли такие импульсные воздействия.

- Запуск ракет - это импульсное воздействие?

- Почему-то есть такая академическая точка зрения, что запуски ракет не влияют на погоду. А мы получили совершенно другой результат. И какой?! Я думаю, он имеет серьёзное значение для сельского хозяйства. Потому что зона распространения влияния - на тысячи километров – влажность повышается, дожди начинаются. Расхождение между прогнозом и влажностью в реальности достигает 50%"
http://radiotochka.kz/12166-zapuski-s-baykonura-vyzyvayut-potopy-i-zasuhu-kazahstanskiy-matematik.html

Post has attachment
За результатами світового хакатона NASA SpaceApps Challenge і подальшого відбору український проект Mars Hopper увійшов в топ-5. Український проект набрав 8216 голосів.

До цього українці були обрані із 128 команд з усього світу в 25 кращих у категорії "Вибір людей". Лідером голосування став проект Martian Oasis з Бангладеш (8422 голосів)....

Post has attachment
12 квітня Україна відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Великою мірою українські вчені, конструктори, дослідники неба були причетні до освоєння космосу. Пропонуємо вашій увазі інфографіку Українського кризового медіа-центру, яка розповість про сьогодення української космічної програми.

Post has attachment
....Непідтверджена планета може викликати кометні дощі, які призводять до зникнення видів, згідно з даними нової статті Даніеля Вітмаєра, професора астрофізики. Стаття пов’язує періодичні спалахи вимирання організмів на Землі, які, за даними палеонтологічного літопису, знищують частину життя на Землі приблизно кожні 27 мільйонів років, з невідомою планетою № 9.

За оприлюдненими даними, дев’ята планета існує уже багато років, вона у 10 разів більша за Землю і розміщена у 1000 разів далі від Сонця...

Post has attachment
....поселення на Місяці могло б замінити Міжнародну космічну станцію. Адже термін експлуатації орбітального комплексу спливає менш, ніж за десять років. Науковці кажуть: якщо все піде за планом, то вже у 30-х роках на супутнику Землі обживатимуться перші люди.

Post has attachment
....Крім експерименту з «марсіанським» ґрунтом, голландські вчені провели аналогічний і з «місячним», використавши ті ж 10 культур. Однак «місячний» ґрунт дав приблизно наполовину менше врожаю, ніж «марсіанський». Найгірше прижився шпинат...

Post has attachment
...Місячне містечко, ймовірно, буде засновано поблизу полюсів супутника, де на дні темних кратерів знаходяться поклади льоду. Таке розміщення дасть змогу забезпечити весь комплекс водою і світлом, на відміну від інших місць на поверхні Місяця.

У приміщеннях відвідувачі носитимуть звичайний одяг, а для прогулянок зовні отримають спеціальні скафандри.

Згідно з планом, крім наступного покоління космічних туристів, місячний готель стане базою для вчених і робітників. Будівництво об'єкта значною мірою фінансуватиметься за рахунок Китаю, Японії та Індії...
Wait while more posts are being loaded