Post has attachment
Представляем специальный новый #Android for work.  Это новый уровень мобильности, взаимодействия и безопасности. Вы разделяете личные данные и рабочие. Ваши данные надежно защищены. 

Post has attachment
Десять лет назад  в мире появились Карты Google. В это время мы использовали бумажные атласы. Google впервые предоставил нам возможность использовать карты в браузере, без какого либо дополнительного программного обеспечения или приборов. В 2005 году - никто не предполагал, что из этого получится. На сегодняшний день, с 1 миллиардом пользователей,  Карты Google являются вторым по значимости активом Google, после поискового движка. 

Post has attachment
 Загружайте ваши Microsoft Word, Excel или PowerPoint файлы в Google Drive. Теперь вы можете открывать и редактировать их с любого устройства без установки программного обеспечения Office. 
Если вы хотите работать с файлами командой, преобразуйте их в формат Google document.
Шаг 1: 
С  Chrome Web Store,загрузите расширение  Chrome для редактирование  Office files с  Docs, Sheets or Slides.
Шаг 2:
В  Google Drive, нажмите кнопку НОВЫЙ в левом верхнем углу и выберите Загрузку файлов, затем выберите файлы  Office на вашем компьютере.
Шаг 3:
Открывайте и редактируйте файлы Office в формате  Word, Excel или PowerPoint, расположенные на вашем Google Drive.

Post has attachment
Теперь мы точно будем знать "кнопки" наших потенциальных клиентов. Google анонсировал покупку компании Polar, специализирующуюся на он-лайн опросах.  Polar за последние 8 месяцев провел порядка 500 миллионов опросов, и имеет больше миллиона пользователей. С нового года сервис опросов будет частью Google+. 

Post has attachment

Мы с радостью объявляем, что Hangouts теперь входит в число основных сервисов Google Apps.
Hangouts будет предоставляться на тех же условиях, что и другие продукты Google Apps, такие как Gmail и Диск. Эти условия предусматривают круглосуточную поддержку по телефону, гарантию безотказной работы в течение 99,9% времени и соответствие стандартам ISO 27001, SSAE 16 и SOC 2.

Post has attachment

Post has attachment
Сегодня +Александр Высоцкий написал мне "Не перестаю восхищаться этим инструментом, без него мы не смогли бы работать так эффективно."

Post has attachment
Проект ARA, от Google, приобретает все больше и больше физических очертаний. После продажи компании Motorola, Google не ушел с рынка мобильных телфонов, а, как обычно сконцентрировался на инновационном решении. Модульный телефон, телефон который мы можем обновлять каждый день, телефон в котором мы можем проявить свое творчество.

Post has attachment
Друзі!
Я Вас вітаю - Google офіційно включив нашу любу країну до надійних і перспективних ринків світу - тепер в Україні офіційно працює Google Play Music (https://play.google.com/store/music?hl=uk)
Які можливості та якості?
По-перше - ціна в гривні (оцей знак ₴ є гривня :).
По-друге - всього за 50 ₴ в місяць повний доступ до всієї музичної бібліотеки ресурса, навіть із можливістю завантажити собі на пристрій. А перший місяць можна взагалі безкоштовно :)
По-третє - створення так званих плей-листів Google Play Music, відповідно до ваших вподобань.

Отож вперед із файною музикою..... :)

Post has attachment
Інтерв'ю Сергія Бріна и Ларрі Пейджа, засновників Google

Відео на англійському, тому коротко:
1. Історія з поглинанням: півтора мільйони за Google 
Написавши алгоритм PageRank, який ліг в основу пошуку Google, Пейдж, Брін і двоє інших співзасновників в 1997 році почали переговори про продаж розробки потенційним інвесторам - Infoseek, Excite і Lycos. Угода в підсумку так і не відбулася, але максимально наблизилася до покупки компанія могла заплатити Брину і його товаришам сміховинну за сьогоднішніми часи суму.

2. Найперспективніші напрямки: Google Now і Android 
За роки свого існування Google перетворився з пошукача в справжній всесвіт послуг і сервісів, пов'язаних з інтернетом. Сьогодні засновники компанії з найперспективніших своїх продуктів називають Android і Google Now.

3. Штучний інтелект: роботи стануть розумнішими людей 
Штучний інтелект, роботи і все, що з ними пов'язано, претендують на те, щоб стати трендами самого найближчого майбутнього. Сергій Брін вважає, що, незважаючи на всі очевидні труднощі в цій галузі, одного разу людині все ж таки вдасться створити робота, який буде розумніший нього. 

4. Робота майбутнього: більше часу на сім'ю і друзів 
Якщо задуматися над тим, що потрібно людині для щастя, то виявиться, що таких потреб не так вже й багато. Дах над головою, безпека, перспективи на майбутнє. Для того, щоб забезпечити все це, вважають в Google, насправді не потрібно якогось неймовірної кількості ресурсів. 

5. Автомобілі майбутнього: ефективність насамперед 
Представивши прототип свого самокеруючого автомобіля, Google багатьох змусив заговорити про себе, як про головного конкурента великих автомобільних компаній. У засновників компанії свій погляд на те, як повинні бути влаштовані дороги і парковки і міський простір в цілому.

6. Корпоративна культура: як планувати на 20 років уперед 
Сам будучи топ-менеджером великої світової компанії, Ларрі Пейдж вважає, що світ став би куди краще, якби гендиректори могли планувати на 20 років уперед.

7. Здоров'я: пошук за медичними картками 
Амбіції Google простягаються куди далі самокеруючих автомобілів, термостатів і розумних годинників. Якісна база даних за медичними картками з можливістю пошуку по ній, могли б врятувати десятки тисяч життів, впевнені в компанії.

Ну і саме відео:
Fireside chat with Google co-founders, Larry Page and Sergey Brin with Vinod Khosla
Wait while more posts are being loaded