Post has attachment
HİZMET ŞEREFİ
Evladım! murat atının eyerlenmesi için elinden geldiğince hizmet yap. Erenlere hizmet eden bir kula feleğin kubbesi hizmet yapar. Hizmete kendini adamış kimse dünya musibetlerinden kurtulur. Salihlerin yanında, onarın hizmetinde olan kimseyi Allah c.c. Devletli ve hürmetli kılar. Hizmet ehline cennet-i alada yer vardır, mahşer gününde ne bir sorgu, ne bir azap vardır. Hizmete kendini adamış kimseler, din kardeşlerine şefaatçi olurlar, onların cennetteki makamları çok yüksektir. Hizmet ehli ne kadar günahkar olsa da yüz tembel ve cimri Abidden daha hayırlıdır. Allah c.c. her hizmet ehline Gündüz oruç tutanların ve gece ibadet edenlerin ecrini verir. Hizmet yoluna kemer bağlayan, marifet ağacından meyve yer.
Salihlerin hizmetinde bulunanlara cennet bahçeleri verilir, gazilerin sevabı verilir.
Feridüddin-i Attar (k.s)
Animated Photo

Post has attachment

Post has shared content
SENDE BİRİNİ UYANDIR!
Kardeşlerim, İhsan Şenocak Hoca Efendi Doğu Türkistan’da zulme uğrayan kardeşlerimizin hakkını savunmaya davet ediyor, icabet edelim inşaallah :
“Dünya'da insan feryadının arş-u âlaya yükseldiği neresi varsa orada Müslüman var. Coğrafyamız yetim. Lakin Doğu Türkistan yetimler yetimi. Sesini duyuramayan, Dünya'nın gözünü kapattığı, kulağını tıkayıp sırtını döndüğü bir mazlum milleti Çin yok ediyor.
Yeryüzü böyle bir zulüm görmedi, görüntüde bir sofra etrafında oturan Doğu Türkistanlı Müslümanlar, gerçekte ise Çin esareti altında zorla içki içmeye ve domuz eti yemeye zorlanan çaresiz müminler!
Allah Rasulünün Gençleri!
Çin, erkeklerini şehit ettiği Doğu Türkistanlı bacılarımızın yatak odalarına zorla Çinli erkekleri koyuyor.Eğer sessiz kalırsan MAOnun çocukları 14 asırlık İslam Beldesi Türkistanı yok edecek. DoğuTürkistana SahipÇIK ,Dünyaya DoğuTürkistandaZulümVar de.
GENÇLER!
Türkçe,İngilizce,Arapça,Urduca,Malayca yayın yapan hesaplardan müminleri ÇİN malı kullanmaMAya, sanayicileri de alternatif ürünler İMAL etmeye çağıralım. Bugün bir şeyler yapmazsak kızları zorla Çinli Erkeklerle evlendirilen Doğu Türkistan'ın hesabını Allah'a veremeyiz.
Çin, Mücahitler diyarı Doğu Türkistan’da, en büyük pazarı olan iki milyarlık Alem-i İslamın gözü önünde kadınların iffetini çiğniyor,erkeklere zorla domuz eti yedirip,içki içiriyor.
Müslümanların üçte biri Çin malı almasa,Çin çöker,Doğu Türkistan kurtulur.
Sen de birini uyandır!”
Ya Rabbi! Bize müslümanları bu zulümden kurtaracak iman, imkan ve şuur ver! (İhsan Şenocak Hoca Efendi)

Rasulullah Sallallahü Aleyhi ve Sellem Efendimiz buyuruyor;
“Allahım!hükmettiğin şeylerin şerrinden beni koru, şüphesiz hükmü Sen veriyorsun,Sana karşı hüküm verilemez.Şüphesiz ki Senin dost edindiğin kimseler rezil olmaz.Sen, eksikliklerden münezzehsin ve şanı yüce olansın(İbn Hıbban)
Photo

Post has attachment
"Ya Rabbi!
Ben içtiği suya, yediği lokmaya, giydiği hırkaya şükreden biriyim. Bilirsin, öyle, Senin adını unutmuşlardan

değilim. Dilimden taşanda kusur varsa

Affet ism-i Rahmanınla, esirge ve bağışla;

ama bu dünya bana zor geldi."
Photo
Commenting is disabled for this post.

Gece gUndüz içki içen bir kimseyi içkiden vaz geçirmek için gömleğine 1002 ihlas 333 Ayet el-KUrsi 1000 kere de aşağıda yazılı olan Salat-ı MUnciye'yi okunup giydirilirse içkiden nefret ve tiksinti duyar bir daha ağzına içki koymaz.

Allahümme salli ali seyyidina muhammedin salaten tüncina biha min cemiy'ıl ahvali vel afat ve takdıy lena biha cemiy'al hacat ve tütahhiruna biha min cemiy ıs seyyiat ve terfeuna biha a'led deracat ve tübelliğuna biha aksel ğayati min cemiy'ıl hayrati fil hayati ve ba'del memat

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Originally shared by ****
Tüm Şehit kardeşlerimizin ruhları için birer Fatiha okuyalım inşaAllah. Rabbim ailelerine sabr-ı cemil nasip etsin.
Allahümme Amin
Photo

Post has shared content

Post has attachment
Bizde bu iman oldukça sırtımız yere gelmez Evvelallah❤❤❤✌🏽☝🏿🇹🇨
Photo
Wait while more posts are being loaded