Post has attachment

Post has shared content
КОНОПЛЯНИЙ «МАРШ СВОБОДИ» 2017:
ЗАКОННИЙ ДОСТУП ДО ЛІКУВАННЯ КАНАБІСОМ ТА ДЕКРИМІНАЛІЗАЦІЯ ЗБЕРІГАННЯ КОНОПЛІ БЕЗ МЕТИ ЗБУТУ

(ПРЕС-РЕЛІЗ)

Чергова акція Маршу Свободи за реформи державної наркополітики оголошена на 28 жовтня 2017 року, про це повідомляють організатори на офіційному сайті. Учасники маршу зберуться о 12.00 біля будівлі Кабінету міністрів України, звідки вирушать вулицею Грушевського до Міністерства охорони здоров’я. Вимогами цього року залишаються декриміналізація незначних правопорушень у сфері обігу наркотиків (зберігання невеликих кількостей коноплі без мети збуту), а також врегулювання законного доступу до медичного канабісу для українських пацієнтів, які сьогодні позбавлені ефективного лікування.
Зокрема, учасники маршу очікують змін до Наказу № 188 МОЗ України, який зараз визначає 5 грамів канабісу, як поріг кримінального переслідування за зберігання без мети збуту. Це найнижчий показник серед країн Європи і він призводить до кричущої ситуації, коли левова частка судових вироків за наркозлочини стосується зберігання для особистих потреб, а організована наркозлочинність має найнижчі шанси бути переслідуваною. Про це заявив прес-аташе Маршу Свободи Тарас Ратушний із посиланням на статистику Вищої судової адміністрації України за 2016 рік, де за збут наркотиків було винесено всього 729 вироків, в той час, як за зберігання без мети збуту – 6997, а з них більше 5000 – за зберігання малозначних кількостей.
«Абсолютно очевидно, що чинний законодавчий алгоритм блокує зусилля правоохоронної та судової системи у пріорітетному напрямку діяльності – боротьбі з організованою наркозлочинністю. До 80% кримінальних проваджень у сфері незаконного обігу наркотиків стосуються не серйозних сусільних викликів, а малозначних випадків зберігання кількох грамів коноплі для особистих потреб, де застосування адміністративного кодексу є єдиною адекватною відповіддю», - заявив Тарас Ратушний.
Робочій групі, створеній Кабінетом міністрів, необхідно нарешті розробити проект таких змін на виконання Стратегії державної політики щодо наркотиків, йдеться у заяві учасників Маршу Свободи. А саме – проаналізувати визначитися з доцільністю депеналізації деяких діянь, пов’язаних з наркотиками, декриміналізації діянь, передбачених окремими статтями Кримінального кодексу України, шляхом внесення відповідних змін до законодавства із збереженням за цими діяннями статусу адміністративного правопорушення.
Також від уряду вимагають затвердження порядку використання канабісу для наукових цілей згідно ст. 20 Закону України про наркотичні засоби. На думку учасників маршу це дасть змогу нарешті розпочати наукові дослідження канабіноїдів, як анальгетиків та інших лікарських засобів.
У квітні цього року українські вчені звернулися з відкритим листом до Кабінету міністрів України з вимогою врегулювати наукові дослідження терапевтичної дії канабісу та його активних компонентів. Серед підписантів академік Національної академії наук України, доктор біологічних наук Олег Кришталь, доктор медичних наук Віктор Досенко, кандидати біологічних наук Дмитро Ісаєв, Олександр Максимюк та Олексій Болдирєв, кандидати медичних наук Юрій Жигарєв (лікар-інфекціоніст) та Василь Нагібін. На сьогодні свій підпис під відкритим зверненням поставили більше 40 українських науковців.
"У практиці розвинених країн світу канабіноїди є зокрема безальтернативним фармакологічним засобом для дітей з важкою формою вродженої епілепсії, ці діти мають від п’ятдесяти до ста епілептичних нападів на добу. Чинні закони про наукову діяльність забороняють українським вченим проведення досліджень, результати яких вже у найближчому майбутньому могли би знизити дитячу смертність. Більш того, науковцям, які вивчають канабіноїдні рецептори, кримінальне переслідування загрожує лише за те, що вони вивчають важливі клітинні процеси організму людини", – прокоментував цю ініціативу один із підписантів Дмитро Ісаєв.
Цього року Марш Свободи організовано спільно громадськими об’єднаннями «Об’єктивна реальність», «Наркополітика» та «Єдиний досвід» (United Experience) за участі ГО «Українська конопляна асоціація». Наголошується, що організаційний комітет відкритий для участі як недержавних організацій, так і неформальних ініціативних груп, які розділяють вимоги і задачі руху.
Джерело: https://marshsvobody.blogspot.com/2017/10/2017.html
#МаршСвободи #КонопляЛікує #коноплянілюди #plantamaster

Post has attachment
Репортаж CNN про лікування марихуаною п'ятирічної дівчинки Шарлотти, що страждала на важковиліковну форму міоклонічноі епілепсії - синдром Драве.

Мала Шарлотта ще до 5-ти років втратила здатність ходити, говорити і їсти через сильні епілептичні припадки, число яких було близько трьохсот в тиждень. Була зупинка серця кілька разів. Батьки перепробували усе - незвичайні дієти, голковколювання, десятки сильнодіючих ліків таких як валіум, лоразепам, фенобарбітал. Але нічого не допомагало. Лікарі були готові вдатися до крайніх заходів: або виписати сильнодіючий ветеринарний препарат що застосовується при епілепсії у собак, або відправити Шарлотту у штучну кому, щоб її мозок і тіло могли відпочити.
#коноплянілюди

Post has attachment
Досвід Китайських коноплярів та курців марихуани вражає...
#коноплянілюди

Post has attachment
Поради від адвокатів для любителів керувати автівкою накуреними. Англійською!
#коноплянілюди

Post has attachment
La Famillia ✌
Photo

Post has attachment

Post has shared content
Мене звати Валерій Анань’єв.

В минулому військовий. У мене за плечима 5 років служби в ВДВ, три з яких припали на війну. Пів року тому мене звільнили через травми отримані під час бойових дій, і я вперше в житті залишився представлений сам собі.

Коли Європарламент проголосував за безвіз для України, я помітив скільки брехні ллється на цю чудову подію і більше того, знайшлося багато людей, які повірили в те, що ця подія носить негативний характер для нашої країни. Я задумався, чому люди вірять і повторюють брехню? Тому що бояться вийти за межі свого комфорту і відкрити для себе щось нове. А ця брехня виправдовує їх страх.

Зараз, коли безвіз вже є, я вирішив зробити щось таке, що позбавить будь-кого шансів виправдатися. Я вирушив у піший похід з Парижу, через усю Францію, через усю Іспанію до Узбережжя Атлантичного океану до мису Фіністерре. Я втілюю у собі все те, чим люди себе виправдовують: не знаю мови, ніколи не був за межами України, йду один, з собою в мене буде необхідний мінімум грошей і більше того, все буде дуже гіпертрофовано. Я буду йти не по туристичним стежкам, а по місцях, які для того не пристосовані, не два дні, а більше двох місяців, більше ніж півтори тисячі кілометрів, пішки! Я сподіваюсь, що після того, як я це зроблю, хоча б хтось замислиться і вирішить спробувати. Не потрібно виходити за межі свого комфорту, ці межу треба розширити. Я піду шляхом Святого Якова. Я Вільна Людина.

А тим часом, поки ви це читаєте, я вже пройшов більше 1200 кілометрів.

#ВільнаЛюдина #Каміно #Терра #Феєрія
Photo

Post has attachment
Рідні мають знати про ваше захоплення коноплями - так вважає багато з тих курців конопель для яких родина - не лише слово чи "порожнє місце". Саме рідні,  родина - вони першими приходять на допомогу коли хтось, не дай Боже, трапить у біду чи у неприємності. Тому радимо вам бути відвертими зі своєю сім'єю, і не варто брехати тим хто вас любить.
#коноплянілюди #cannabisua #429 #weed #mj #stoner

Post has attachment
Жоден організм не реагує на каннабіс так само - кожна ендоканабіноїдна система неймовірно унікальна. Зрештою, щоб досягти максимальної абсорбції, ви повинні знати своє тіло. Як ти почуваєшся краще, використовуючи вапорайзер або DAB? Послухай своє тіло - це розповість тобі, яка форма конопель діє на тебе найкраще.
#коноплянілюди #mj #medicalmarijuana
http://canna-ukraina.club/qRyvC
Wait while more posts are being loaded