Bauda ir apmierinājuma, patikas augstākā pakāpe, darbības, stāvokļi, kas sagādā juteklisku patiku. To arī gaidām, katrs pēc savas izpratnes sniedzam.

Dzīve ir skarba un Gudrs ir tas, kas dzīvo tā, lai viņa ārējā dzīve saskanētu ar viņa iekšienē ilgoto, lai viņa lūpas runātu to pašu valodu, ko viņa sirds.

Dažkārt es nenovērtēju VIŅU , mūsu strīdi ir dikti daudz mēs paši nesaprotam ko mēs darām,  jūtas kaut gan ir stipras bet prāts dara tik un tā kā vēlas. Jautājums ir kas ir mīlestība,  vai šo vārdu vispār var definēt? Katrs šo vārdu definē savādāk , bet tik un tā nezin ko tas nozīme, citi domā  ka mīlestība ir pieķeršanas pie ļoti mīļa cilvēka bet citi uzskata ka tā ir slimība ko nevar izskaidrot , Vienīgais veids, kā izprast mīlestības patieso jēgu un cēloņus, ir - būt gatavam maksāt īsto cenu , bet vai tā ir to mēs nezinām. Viņa pārmetumi ir bezgalīgi , bet   Neviens neuzklausa pārmetumus tik pacietīgi kā tie, kuri ir pelnījuši uzslavas.

Mēs katrs esam dažādi, katram savi uzskati, rīcības, domāšanas tā es varētu rakstīt vel ilgi bet mēs nekad nebūsim vienādi kaut vai mēs to vēlētos! Patiesībā cilvēki ir Cūkas bet paši to vel nesaprot ar laiku viņiem tas visa atnāks atpakaļ un tikai tad varbūt viņi to sapratīs bet tikai VARBŪT.

Meitene - aizslēgta soma ar pazaudētām atslēgām. Sieviete līdzīga ēnai: dzenies pakaļ - bēg, bēdz no viņas - dzenas tev pakaļ.
Wait while more posts are being loaded