Post has attachment
ДІЄВИЙ #ЗАХИСТ #ПІДПРИЄМЦІВ ОСНОВНА ОЗНАКА #ПОЗИТИВНИХ ТЕНДЕНЦІЙ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ

#СБУ спільно з #прокуратурою затримала на хабарі оперуповноваженого одного з райвідділів міліції в Запорізькій області.
Зловмисник вимагав гроші від #підприємця за невтручання в його господарську діяльність, пов’язану з пасажирськими перевезеннями. Свої «послуги» міліціонер оцінив у 700 доларів США.
Розпочато кримінальне провадження за ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
 
 Прес-центр СБ України

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=163871&cat_id=39574

Post has attachment
Прокуратура Київської області в суді касаційної інстанції відстояла повернення з незаконного володіння земель лісового фонду вартістю понад 7 млн грн, які належали колишньому президенту Віктору Януковичу.

Post has attachment
Президент Петро Порошенко закликав сесію Генеральної асамблеї ООН розглянути питання про порушення прав людини у анексованому Росією Криму, зокрема - утисків, яких зазнають кримські татари.
«Розраховую, що ухвалення відповідного рішення відбудеться вже в ході нинішньої сесії», - сказав Президент у своєму виступі на сесії Генеральної Асамблеї ООН.
За словами Президента, агресія з боку Росії гостро поставила питання забезпечення дотримання прав людини в Криму та окремих районах Донецької та Луганської областей. Про радикальне погіршення прав і свобод людини, в тому числі українців та кримських татар, в окупованому Криму б’ють на сполох провідні міжнародні правозахисні організації.
Йдеться, зокрема, про застосування окупаційною владою Криму практики примусового надання російського громадянства, системні переслідування, арешти, викрадення і вбивства проукраїнські налаштованих мешканців півострова, практично повне знищення незалежних ЗМІ.
«Україна підтверджує свою відданість Декларації ООН про права корінних народів», ¬ заявив Петро Порошенко.
Глава Української держави заявив також, що українці в окупованих районах Донецької та Луганської областей позбавлені права вживати українську мову. «Розв'язавши агресію на Сході України, Росія вбиває також й російськомовних українців, які піднялись на захист своєї Батьківщини», ¬ наголосив Президент.
Петро Порошенко заявив: «Усіма законними засобами ми продовжуватимемо відстоювати права кримськотатарського народу – корінного народу України, та українців, які разом потерпають від репресивної політики окупаційної влади на Кримському півострові».
Wait while more posts are being loaded