Post is pinned.
Hadi arkadaşlar biraz daha aktif olalım. Biliyorum bir kişi yayınları silmiş olabilir ancak artık kimse mod olmayacak ve bu sayede böyle aksilikler yaşanmayacaktır. Bilemiyorum ancak belki arada sizlere küçük sürprizler yaparak, bazılarınızı ara sıra mod yapabilirim. Ancak eğer bunu istiyorsanız aktif olmalı ve güvenimi kazanmalısınız. Kendinize iyi bakın:)

Post has attachment
Yakında video gelecek
Photo

Manolya hikayeleri kokulu kitabı nerede bulabilirim

Kim sildi yayınları? Bundan sonra kimse mod olmayacak! Beni çok üzdünüz. Aslında bir kişi üzdü desem daha iyi olacak. Ve ben onun kim olduğunu biliyorum çünkü indirdiğim bir uygulama sayesinde kim olduğunu görebiliyorum. O da kendini biliyor zaten. Bu davranış gerçekten affedilir gibi değil. O kişi yüzünden neredeyse tüm yayınlar silindi. O kişiyi şimdilik atmıyorum ancak bu belli olamaz:(

Burdaki yayınlarda nerede?

Meraba arkadaşlar. Bugün aklıma bir fikir geldi. Sizlerden artık okuduğunuz kitapları(ama lütfen gerçekten okuyup bitirdiğiniz kitapları) burada resmiyle beraber paylaşmanızı istiyorum. Sonrada ayın sonunda ben herkesin kaç kitap paylaştığına bakarak puanları belirleyeceğim. Her ay en yüksek puana sahip kişi iki haftalığına mod olacak modsa iki haftalığına sahip olacak. Herkesin başta 10 puanı olacaktır ve her kitapla 5 er puan kazanılacaktır. Ve bu arada tabi ben de arada kitap paylaşacağım. Bu yüzden benim de puanım olacak. Ancak bu tabiki de hiçbirşey değiştirmiyor:)

Ben mesela
Spider man
Batman
Gorunmez adam
Boykekitablardan arıyorum gelmiyor bunu benzer korkulu olmayan 10 yaşlık bir kitap onerisi istiyorum 

mrb mod olbiyiymim
Wait while more posts are being loaded