Post is pinned.Post has attachment
#لا_اله_الا_الله_محمد_رسول_الله

Allah , send prayers and blessings upon our prophet Muhammad
TAJ MAHAL
In my dream...someday...
more than a monument, the Taj Mahal embodies all that is balanced, beautiful and harmonious in architecture - a timeless work of art transcending time and culture with seemingly endless faces and moods of changing light and reflection

#Tajmahal #Agra #India   
Photo

Post has shared content
Nice & beauty ful

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
بامداد بخیرونیکی. از طرف یک یار تازه وارد:

یک حرف،
...
یک زمستان آدم را گرم نگه می دارد .
و بعضی اوقات هم،
یک حرف،
یک عمر آدم را سرد می کند !

به هر كاری كه دست زدید، نیاز به خداوند و خدمت به مردم را در نظر داشته باشید، زیرا این شیوه ی زندگی معجزه آفرینان است.

درستكارترین مردم جهان، بیشترین احترام را بسوی خود جلب شده می بینند، حتی اگر آماج بیشترین بدرفتاریها و بی حرمتیها قرار گیرند.

تنها راه تغییر عادتها، تكرار رفتارهای تازه است.

برای آغاز هر تحول در خود، ابتدا منبع تولید ترس و نفرت را در وجود خود شناسایی و ریشه كن كنید.

از مهم ترین كارهایی كه به عنوان یك آدم بزرگ می توانید انجام دهید اینست كه گهگاه به شادمانی دوران كودكی برگردید.

اگر مختارید كه بین حق به جانب بودن و مهربانی یكی را انتخاب كنید، مهربانی را انتخاب كنید.

دروغ انفجاریست در اعتماد به نفس تو


انتخاب با توست ، میتوانی بگوئی : صبح به خیر خدا جان یا بگوئی : خدا به خیر کنه ، صبح شده . .

( وین دایر )


به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

عشقم نثار کسی ا ست که با دستپاچگی در جاده‌ها از من سبقت می‌گیرد. به کسی که در گوشهٔ خیابان به حالت احتیاج افتاده‌است، کمی پول بیشتری می‌دهم. بین جر و بحثهای مردم در یک سوپر مارکت می‌روم و سعی می‌کنم به آن محیط عشق ببرم.در غالب هزاران راه، هر روز، عبادت معنویم بخشش عشق است و نه اینکه یک مسیحی، کلیمی، بودایی یا مسلمان باشم بلکه سعی می‌کنم شبیه به مسیح، شبیه به بودا، شبیه به موسی، و یا شبیه به محمدباشم.

اگر شخصيت خود را با فعاليت‌هاي شغلي خويش مي‌سنجيد، پس وقتي كار نمي‌كنيد فاقد شخصيت هستيد.
(وين داير

Post has attachment

دکتر محمود عبدالهی آسترکی:
🌹 با عرض سلام 🌹

15/5/96 روز اخراج تمامی مهاجرین افغانی
همانطور که در جریان هستید امروز خانواده‌های ایرانی روش تک فرزندی را در پیش گرفته اند در صورتی مهاجران افغانستان در ایران روز به روز به جمعیت آنها اضافه میشودودر همه حرفه ها از جمله بنایی و نمای ساختمان وخرید وفروش ضایعات فلزات ومزایده آهن آلات ورود کرده اند و سوار ماشین های مزدا 3 و پژو207 و ...میشوند !!!؟ صدام با تمام قوا نتوانست کشور ما را اشغال کند هزاران هزار شهید عزیز تقدیم اسلام وایران کردیم که کشورمان را به دست بیگانگان ندهیم!!!
اما افغانیها بدون جنگ کشورمان را اشغال کرده اند و روزی برسد که کشورمان با یک اشاره به اشغال این گروه در بیاید. از عموم مردم با غیرت در هر کجای کشور تقاضا داریم با همبستگی و اعلام حمایت در روز ذکر شده جهت اخراج این جمعیت اشغالگر دست به دست هم داده تا آینده کشورمان مثل فلسطین نشود!!!
لطفا در گروهها اعلام کنید دیر بجنبید خونتان در کوچه و خیابانها ریخته خواهد شد!؟ کشورمان را از دست خواهیم داد. دولت بخاطر گرفتن پول سازمان ملل متحد و گرفتن پول صدور مجوز از افغانیها چشم روی همه بدبختیهایی بسته است !!! ازجمله بیکاری ایرانی ها بخاطر سه میلیون افغانی بی فرهنگ،انتشار امراض توسط آنها،جرائم و دزدی وتجاوزهایی که توسط آنها میشود وعامل کمبود آب بخاطر مصرف سه میلیون نفر افغانی که حداقل روزی سیصد میلیون لیتر آب مصرف میکنند وکمبود خانه بدلیل اشغال حداقل پانصد هزار خانه وشغال مدرسه وحتا دانشگاه ها توسط فرزندان افاغنه و....
در آینده نچندان دور وجود آنها در کشورکه حتا در حوزه های علمیه ورود نموده اند،گریبان ما ایرانیها را خواهند گرفت!!!؟
همت کنید مردم ، این یک پیام جدی هست روزی نچندان دور سر جوانهای مارا از تن جدا خواهند کردو ناموسمان را به یغما خواهند برد.
انتشار این پیام غیرت ایرانی میخواهد چپاولگرها که فقط فکر جیب خودشان هستند. پس شما زن و مرد پیر و جوان همت کنید وعده ما 15/5/96
🌹لطفا اطلاع رسانی کنید برای همه گروهها 🌹

Post has shared content
#___😍___صبرآ صبرآ ايها القلب العاشق المتيم فهل لي براحة من نبضك وعشقك فقد اتعبت جسدي بهذا الشوق الذي يزلزل كياني___🌼🌼🌼__
Photo

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded