Post has attachment
Podívejte se na první ze série pěti krátkých filmů pro odbornou i širokou veřejnost, zaměřující se na problematiku sólo rodičů. Film mapuje příčiny vzniku neúplných rodin.

Post has attachment
Jak se koučují rodiče? 
Největší výzvou pro rodiče vracející se na trh práce někdy i po několika letech rodičovské dovolené bývá nízká sebedůvěra a sebejistota, obavy z toho, jak se jim podaří skloubit rodinu a práci.
Po úvodním bloku kurzů , které pořádáme pro rodiče Samoživitele, kde si zmapují své kompetence se často setkáváme s chutí a odvahou kompletně změnit nasměrování své budoucí kariéry. Dalším pomocným krokem, který rodičům změnu pomůže provést je potom kariérové koučování - třeba s naší dlouholetou spolupracovnicí Petrou. 

Post has attachment
Zamýšlíte se nad volbou povolání pro své děti?
Gender Studies vydává zajímavou a netradiční příručku především pro kariérové poradce základních škol. 

Post has attachment
Řešíte-li, jak se po rozvodu postarat o děti - na tomto webovém portále najdete vše ke Střídavé péči. 

Post has attachment
Je toho tolik, co naše dětí umí :-). 
Doporučme jim již ve školním věku aplikaci Co umím, zaměřenou na Mapování kompetencí. 

Post has attachment
Společnost pro zdravé rodičovství APERIO – vydala užitečnou a praktickou příručku ve které najdete přehledný a srozumitelný soubor informací, právních předpisů a platných nařízení, která se týkají rodičovství a mateřství.

Post has attachment
20. října 2014 se v Praze konal Mezinárodní kulatý stůl o sólo rodičích a jejich rodinách. Pořadatelem byla organizace Aperio, která se tématem dlouhodobě zabývá. 

Zveme vás na poslední akci projektu Překážka je příležitost. Je určena pro ženy, samoživitelky, které hledají práci. Setkají se zde se zástupci firem nebo neziskového sektoru, budou mít možnost se seznámit, nabrat kontakty a sdílet své zkušenosti. 
Akce proběhne 4/12 2014 v Praze1. Bližší informace budeme prběžně doplňovat. 

Post has attachment
Pár fotografií z kurzu.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-11-06
9 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded