Post has attachment
وب سایت های نیازمندی رایگان، این امکان رو به مردم میدهد تا با حذف دلال ها، به خرید و فروش محصولات و کالاهای نو و یا دست دوم خود بپردازند. از ویژگی های برجسته آن میتوان دسته بندی های مختلف و امکان جستوجو در هر منطقه ی جغرافیایی در کشور را نام برد. به عنوان مثال در وب سایت دیوار روزانه بیش از 20 تا 30 هزار آگهی منتشر می شود، از فروش گوشی و ماشین گرفته تا کتاب های دست و دوم کنکور و ... خب چطور می توان با این وب سایت درآمدزایی کرد؟؟؟ کافیه که شما با سرمایه ای اندک یک وب سایت نیازمندی ایجاد کنید و سپس دنبال آگهی هایی بگردید که فکر میکنید با قیمت مناسب می توان کالا یا خدمات را دریافت کرد.
Photo

Post has attachment
راه اندازی سیستم آموزش آنلاین:
با توجه به مهارت یا تخصصی خود می‌توانید یک وبسایت آموزشی راه‌اندازی کنید و با ارائه‌ی محتوای مناسب آن‌را به یک کسب و کار اینترنتی تبدیل کنید. امروزه نمونه‌های فراوانی از وبسایت‌های آموزشی در اینترنت موجود است. با گسترش فناوری اینترنت و گوشی‌های هوشمند انقلابی در حوزه‌ی آموزش در حال رخ‌دادن است. آموزش یک نیاز دائمی است که هیچ‌گاه به‌طور کامل برآورده نخواهد شد. پس اگر خوب عمل کنید و محتوای باکیفیت ارائه دهید احتمال موفقیت شما زیاد است.
www.itrahyaft.ir
Photo

Post has attachment
کارجویان را به کارفرمایان متصل کنید:
کاملا واضح و روشن است که هر انسانی برای گذران امور زندگی روزمره و البته آرامش معنوی نیاز به کسب و کار مناسب دارد و یافتن شغل متناسب با تخصص و توانمندی های فرد ی، همواره جزو دغدغه های اصلی بشر بوده است و هر انسانی بعد از یک سنی ، نیاز به کار را احساس می کند. رزومه‌ساز‌ها معمولا درآمد مستقیم ندارند و اکثر آن‌ها خدمات عمومی خود را به صورت رایگان ارائه می‌کنند. این ایده می‌توانند از طریق ارائه خدمات ویژه، فروش پنل، ترکیب با یک سایت تخصصی کاریابی و جستجوی مشاغل، ترکیب با یک آگهی‌نامه تخصصی، تبلیغات جانبی و... درآمدزایی قابل توجهی داشته باشد.
www.itrahyaft.ir
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
دوره طراحی وب واکنش گرا-رسپانسیو- در اهواز. اطلاعات بیشتر و ثبت نام در wdschool.IR

Photo

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment
📢📢📢📢📢📢 پیشنهاد ویژه 📢📢📢📢📢📢 پیشنهاد ویژه 📢📢📢📢📢📢 پیشنهاد ویژه
.
.
.


استخدام نویسنده برای سایت با در آمد عالییییییی
.
.
goo.gl/cuFVqH

اگه میخواید درامد ثابت ماهانه داشته باشید به لینک زیر مراجعه کنید و فرم استخدامیه را پر کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم و روند ادامه همکاری را برای شما عزیزران توضیح دهیم
goo.gl/cuFVqH

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded