Post has shared content
16 липня 1990 року було прийнято Декларацію про державний суверенітет України. Це був крок, що став поштовхом для України на шляху до незалежності.

Зараз наш курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію є непохитним. Вірю у європейське майбутнє України на даній нам Богом землі!
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
#ЦейДень 15.07.1917 - народився Роберт Конквест, автор публікацій сталінських репресій та Голодомору в Україні 1932-1933 рр.
Photo

Post has attachment
13 липня 2018, 13:49

Інфантіно: Чемпіонат з футболу в Росії був найкращим в історії.

Чемпіонат світу з футболу в Росії варто вважати кращим в історії. Таку думку висловив президент ФІФА Джанні Інфантіно на прес-конференції в «Лужниках», його цитує «Спорт-Експрес». (с)
Photo

Post has attachment
Слушна думка... На Рассєє дали команду « любіть x@xл0в»!
І от вся ця орда починає проводити слюняві флеш-моби, бавитися в обнімашки, співати мантру « пра адін народ».
І безліч тупорилих хохлів повелися на цей кремлівський лахатрон. І від війни змучились, і всюди зубожіння, і Порошенко ісчадіє ада, і війна громадянська і Крим якось вже не болить.
Та достатньо було Віді на ломаній російській вигукнути у першопрестольній "Слава Україні" і все... вся багатомісячна робота інформаційних військ Росії пішла коту під хвіст . Звіриний оскал старшого брата моментально став на місце маски тупого Петрушки.
Вони знову готові рвати нас зубами і вбивати тисячами. І навіть лемент прокуреного українофоба д‘Артаньяна-Боярського про те, що всі в Росії люблять Україну і не вартує нервуватися на відео з роздівалки збірної Хорватії не може зупинити спущених з ланцюгів вурдалак Путіна. І чесно, мені байдуже на московитів. Мені лячно за тупих хохлів, які готові привести до влади проросійського президента, створити проросійську більшість у Верховній Раді, насрати на 11 тисяч вбитих українців на Донбасі, наплювати на Небесну сотню, якою прикривається всяка мерзота гриценківсько- тимошенківського штибу і під улюлюкання сім`ї Януковича загнати нас в смертельні обійми Москви..
Василь Музика
Photo

Post has attachment
СТАНИСЛАВ БЕЛКОВСКИЙ

"Сейчас тандем, скажем, будущего президента Святослава Вакарчука, не вмешивающегося в вопросы исполнительной власти, и премьера Саакашвили, который помог бы Украине осуществить реформы грузинского образца, кажется не совсем невероятным. Это не значит, что так будет, но это означает, что Украина всё равно не будет прежней. Она пройдёт уже третью революцию, может быть, вполне мирную, без майданов, а тем более, без разделов. Но эта революция неизбежна, страна ей беременна."

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded