Post has attachment
Klasiklerden!

Post has attachment
Dünyada en fazla “McDonald’s” ı barındıran bir turizm fabrikası mı; yoksa sanat koleksiyonları, farklı felsefi akımların doğum yeri olması gibi özellikleriyle Avrupa’nın entelektüel başkenti mi?

Post has attachment
Napoli hakkında dopdolu bir yazı! nedir? ne değildir :)

Post has attachment
Uluslararası bir çerçevede insanları ve yerleri birleştirmek, karşılıklı eğitim değişimleri yaratmak, kolektif bilinci canlandırmak, toleransı yaymak ve kültürel anlayışı kolaylaştırmak için çabalar. bir topluluk olarak, bireysel ve de kolektif yanlarımızla dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışıyoruz, ve de kanepe sörfünün bu amacı gerçekleştirmek için bir yol olduğuna inanıyoruz. kanepesörfü mobilyayla ilgili değildir - sadece tüm dünyada bedava kanepe bulmak değildir - daha iyi bir dünya yaratmada görev almakla ilgilidir. evlerimizi, kalplerimizi ve yaşamlarımızı açarak daha iyi bir dünya yaratmaya çalışıyoruz. zihinlerimizi açıyor ve karşılıklı kültürel değişimin mümkün kıldığı bilgiyi içtenlikle karşılıyoruz. okyanusları, kıtaları ve kültürleri aşan derin ve anlamlı bağlantılar yaratıyoruz. couchsurfing sadece nasıl seyahat ettiğimizi değil, dünyayla nasıl alakalı olduğumuzu da değiştirmek istiyor!

Post has attachment
Türk gezgin Ufuk Apaydın Antartika'yı anlık olarak anlatıyor.

Post has attachment
Küçük bir hafta sonu kaçamağı için Santorini

Post has attachment

Post has attachment
Yeni Zelanda'nın en büyük şarap bölgesi Wairau Vadisi'ndeyim. 1970'lerin başında üzüm yetiştirilmeye başlanan bu bölge özellikle Riesling, Pinot Gris, Sauvignon Blanc ve Chardonnay gibi beyaz üzümleriyle meşhur. Buraya geldiğinizde elinize bir harita tutuşturuluyor. Göz alabildiğine üzüm bağları içine dağılmış 130'dan fazla şarap üreticisi içinden nasıl seçersiniz bilemem ama birkaçına uğramak şart. Ben dört tanesini ziyaret edip 20'den fazla şarap deneyerek bünyeyi güzelleştirdim. Taaaaa Türkiye'den geliyor olmak tezgah altından 'rezerv' bir şişenin açılmasına hep yardımcı oldu, aklınızda olsun :)

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded