Post has attachment
Sveiki,

gal Jus arba Jūsų draugą domina darbas Payseroje (UAB "EVP International")? Labai reikalingas IT sistemų administratorius.

Reikalingos technologijos: Ubuntu, Linux, MySQL, PHP (išsamūs reikalavimai: http://www.opes.lt/site/index.php/9-cv-positions/93-paysera-it-sistemu-administratorius-e).
Alga: 1700–2300 Eur atskaičiavus mokesčius (5870–7941 Lt) (galutinę sumą sutartumėte darbo pokalbio metu įvertinus Jūsų patirtį)
Ofiso vieta: Mėnulio g. 7, Vilnius.

Su linkėjimais,
Jovita Vileitaitė
IT Recruitment Consultant, + (370) 698 56 356

Ar mirėte 2014?

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Kam įdomus programavimas arba ruby http://rubyconf.lt/. Šeštadieni, alaus duoda, jei užsiregistruoji ir nemokama!
RubyConfLT ‘14
RubyConfLT ‘14
rubyconf.lt

Gal kas girdėti apie Ubuntu 13.04 Release Party?

Post has attachment
Kadangi užėdė Gnome-shell bug'ai nusprendžiau atsinaujinti į Ubuntu 13.04 Beta 2 (64-bit).

Veikia gražiai, kol kas su jokiomis klaidomis nesusidūriau. Ištaisė bent keletą erzinusių senųjų Unity versijų savybių. Šiek tiek keistokas sprendimas - pagal nutylėjimą išjungti "Workspace" (nors tai sutvarkoma labai paprastai). Unity dash'as pagreitėjęs, tačiau dar vis kenčia dėl blur'o ir greičiu nuo gnome-shell atsilieka.

Šiek tiek liūdinantis dalykas - Unity dar vis sukasi ant Compiz, o tai reiškia, kad anti-aliasing'o langų kampams dar vis nėra.
Kita vertus pridėta keletas gražių animacijų bei pakeistos kai kurios ikonos. Atrodo gana gražiai.
Photo

Post has attachment
Bandžiau pereiti nuo Debiano prie Ubuntu.

O yra būdas kaip sukalibruoti monitorių (kubuntu)?
Kokia paprasta programa ar kas panašaus? Kažkaip nepavyksta rasti.

Darbo dienos pabaigos proga paburbėsiu. Gadinti gerai veikiantį daiktą - nemandagu.
Šią savaitę darbo kompiuterį migravau iš kubuntu 10.4 į 12.4. Įspūdžiai vidutiniai, bet porą kartų taikliai įspyrus viskas pradėjo veikti. Viskas, išskyrus pašto klientą. Aš jau vos ne 10 metų naudojau kmail, kadangi jis tada padoriai elgėsi su encoding'ais, turėjo paprastai konfigūruojamus filtrus ir šiaip nedarydavo nesąmonių. Su nauju kubuntu atėjo nauja kmail versija. O joje - fertur'ų fiesta. Atskiri thread'ai interfeisui/background darbams, super duper sinchronizacija su imap'ais su konfigūruojamais kešavimais ir tt. Modulinė architektūra, integruota su daug kitų k daiktų. Ohoho. Susiimportuoju senus laiškus. Susikuriu filtrus. Naujiems laiškams filtrai atsisako veikti, nebent pritaikai rankiniu būdu. Radau nustatymą, susijusį su folderių kešavimu, kurį pakeitus filtrai dažniausiai veikia. Tada po pusdienio iššoka pranešimas, kad laiško blablabla254125462 negali perkelti iš vieno folderio į kitą. Find. Laiškas fiziškai perkeltas. Ištrinu jį iš kmail. Tas pats. Kas penkias minutes (tikrinant paštą) notification apie blbla problemą. Tada dar pasižvalgau - kyla įtarimas kad gadinami laiškų headeriai. Finalas - iš backupo atstatytus laiškus importuoju į thunderbird'ą (naujajame kmail esančių thunderbird'as sugebėjo suparsinti tik 0.1%). Reziume - buvo geras softas savo nišoje, patobulinus pasidarė „na liubitelia“. 
Wait while more posts are being loaded