Post has attachment
İşinizi Dijitalde büyütmenin pek çok yolu var. Gri Gündem'de yazdım:

Post has attachment
Dijital dünyada sosyal medya hesaplarının hacklenmesi, Game of Thrones bölümlerinin çalınıp yayınlanması ya da Vikipedi’de yalan yanlış bilgiler paylaşmak dijital vandalizmin örnekleri. Peki vandalizmin yeşil tonunu hiç duydunuz mu?

Post has attachment

Post has attachment
“Herşeyi bir mutfak robotunun, aşçı yamağının işini elinden almasıyla başladı!..”

Post has attachment
Akıllı telefonunuz telefonlarınızı dinliyor, kullandığınız anahtar kelimelere göre size reklam gösteriyorsa? Sizin “kapalı” olduğunu sandığınız Siri aslında arka planda açıksa, siz leb demeden size Çorum’un navigasyon haritasını çizebilecek donanıma gelmeyi hedefliyorsa?

Post has attachment
Her zaman her fırsatta söylerim. Google dünyanın en büyük reklam ajansıdır. Kurulduğu günden bugüne kadar geçen sürede tüm enerjisini ve iş akışını “kullanıcı deneyimi” üzerine geliştiren bir dünya devini neden reklam ajansı olarak görüyorum? Biraz açalım:

Post has attachment
Bill Gates 1996 yılında yazığı bu makalede “içerik kraldır” tanımlaması yaparken, füturistik bir bakış açısıyla internetin gazete ve televizyonların sahip olduğu “mecra olma” liderliğinin internetle birlikte kabuk değiştireceğini ve bunu görmenin zor olmadığını belirtmişti.

Post has attachment
Grafik tasarımın amacı, bir fikri veya soyut bir kavramı en sade şekilde görselleştirerek en kısa sürede alıcıya ulaştırmaktır. Esas olarak, estetik, güzellik gibi kavramlar bu işlevsellikten sonra gelir.

Post has attachment
Özellikle tekstil sektöründe e-ticaret alanında iade oranları %20'leri aşmış durumda. Peki bu konuda neler yapılabilir, nasıl önlemler alınabilir?

Post has attachment
Kullanıcı deneyimi nedir, nasıl uygulanır, gelin iki simitçi tezgahı üzerinden bakalım.
Wait while more posts are being loaded