Post is pinned.
Danganronpa PL jest całkowicie poświęcona danganronpie, nie innym anime, proszę o tym pamiętać. (Możecie srać linkami do mepów, pytać o arty, itp, ale z DR.) Za inną tematykę dostaje się bana.

Bez znajomości regulaminu leci ban, jednak w zależności jaki punkt został złamany, od Admina i Moderatorów zależy czy wrócisz.

Za rakowe zachowanie dostaje się bana, jak i również za to, kiedy masz problem z tym, że ktoś Cię poprawił. (Czyli nie srajcie się do Monacy, gdy was poprawia. Ona tak zawsze. Z a w s z e. Ps, znaki lubią się przytulać do wyrazów przed nimi, nie po, nie wcale, czy na raz z obydwoma)

Można wstawiać posty typu; „Jaka postać jest waszą ulubioną?”, ale przydałoby się dodać „Dlaczego?”. Nie chcemy komentarzy z jednym słowem.

Jedynie administracja (tak, moderatorzy się do niej zaliczają) ma prawo robić ankiety. Kiedy komuś bardzo zależy, proszę pytać o zgodę.

Nie obrażamy, hejtujemy ani nie wyzywamy się nawzajem. Szanujmy innych, aby samemu dostać szacunek. Jeżeli ktoś jest od ciebie młodszy, a się nie zachowuje na typowego dzieciaka, nie traktuj go tak. Proszę oznaczyć Admina lub/i któregoś z moderatorów w razie złamania tego punktu. (Lub jakiegokolwiek)

Za spam więcej niż 3 razy postem w przeciągu dnia, ma się ostrzeżenie. Nie są one groźne, nie skutkują banem. Nawet, gdy postów jest dużo, ale są ciekawe, można zyskać trochę w oczach administracji.
Kilka powtórzeń TAKIEGO SAMEGO postu mimo usunięcia będzie skutkować banem. Jeżeli post sprawi, że administratorzy będą musieli się udać na chemioterapie nie będziemy się wahać nad banem.

Jeżeli macie pytanie, czy zauważyliście, że któryś punkt jest idiotyczny, kierujcie się do Monacy.

Wstawiajcie zdjęcia do postów, dzięki temu łatwiej je zauważyć, jeżeli to art, miłoby było, gdyby nazwa artysty była napisana na końcu, ale nie jest to wymagane. Nie dodajemy artów o tematyce erotycznej, jak i z okazaniem zbyt dużej nagości, oraz artów typu gore.

Co do RP; jasne, możecie dodawać takie posty, ale one mają już swój oddzielny regulamin.
a. Każdy może robić jakie chce RP, Yaoi, yuri, ale nie spoza danganronpy.
b. WYGLĄD;
-Na początku posta piszemy ile ma trwać nabór i gdzie będzie pisane. (grupa na Fb/g+, komentarze, messenger, hangouts, gg, itd)
(Ps. W razie komentarzy, zezwalamy na dodanie kolejnego posta, gdzie rp będzie realizowane.)
- Obowiązkowy jest choć zarys fabuły, jeżeli chcesz ustalić ją z innymi, i tak musisz ją dodać. Nie musi być zwalająca. RP które za główną fabułę będzie posiadać 18+ zostaje usuwane.
- Twoje wymagania, co do drugiej osoby/osób.
- ewentualna nazwa artysty, dodanego arta.
Wait while more posts are being loaded