Post has attachment

Post has attachment
Динамічна медитація. Етапи фізичної активності природно приводять людину до стану мовчання. Динамічна медитація - це техніка розроблена для сучасної людини, так як всі сучасні люди піддаються значному психологічному тиску і несуть в собі великий психологічний вантаж. Катарсис просто необхідний, щоб позбутися цього вантажу. Після того, як відбувається очищення, людина відчуває значне розслаблення. Це лише підготовка до справжньої медитації. Щоб медитація стала можливою, потрібно виконати певні умови. Справжня медитація починається лише тоді, коли припинена будь-яка діяльність - діяльність тіла і розуму.
Динамічні медитації допомагають позбавитись нервозності, так як контролюючі себе люди завжди нервують, бо в глибині все ще захований безлад. Тому в суспільстві людина завжди напружена, їй доводитися бути "як усі", якщо ти не такий як усі, вас можуть засудити, присоромити. Станьте знову маленькою дитиною. У цій медитації Вам дозволено бути не таким як усі, а особливим, унікальним, неповторним, божевільним. Вивільняйте свою пригнічену енергію. Тільки коли Ви можете висловити своє божевілля, Ви стаєте розумним.
Photo

Post has attachment
Тібетскі пульсації. Йога Тибетських Пульсацій - це перевіткритий метод Шести Йог Наропа, 
основною метою якого була чистка нервової системи від усього непотребу, від якого вона чистилася б після смерті, але це можна зробити ще за життя і таким чином сформувати стан самореалізації і розкрити шлях до буддовості. Те, що ми зазвичай називаємо "своїм характером", своїми звичками і схильностями, Йога Тибетських пульсацій розглядає як напруга в певних органах. Емоційні, ментальні і фізичні проблеми (включаючи різного роду складності зі здоров'ям) що виникають у людини є результатом внутрішнього енергетичного дисбалансу: електричний заряд нервової системи навколо певних органів або занадто сильний, або, навпаки, занадто слабкий. І тільки коли органи знаходиться в нулі, щезають індефікації та з'являэться можливість еволюціонувати.В якості основного інструменту роботи Йога Тибетських Пульсацій використовує пульс людського серця. У кожного органу в нашому тілі є відповідні точки на поверхні тіла, працюючи з якими можна енергетично прочистити сам орган і, як наслідок, вирішити пов'язані з ним психологічні та емоційні труднощі.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Суфійські практики. Після епохи Мухаммеда ісламська спадщина трансформувалося в різні науки: фікх, хадісоведеніе, науки Корану. З розширенням халіфату і зосередженням у ньому величезних багатств серед мусульман взяли гору матеріальні устремління. Разом з тим Іслам ставав все більш "сухим": більше описувались подробиці виконання обрядів, види покарань та інші подібні питання. У цей час почали з'являтися вчені, які стали закликати людей повернутися до простого способу життя. Вони робили упор на щирість, боротьбу зі своїм злом, викорінення таких хвороб душі, як заздрість, зарозумілість, скнарість. Цей напрямок, одержало назву тасаввуф (суфізм). У суфізмі психоенергетичне навчання будується таким чином, що кожен учень - в залежності від своїх індивідуальних особливостей та усвідомлення - отримує від шейха особливі завдання й вправи. У той же час шейх проводить і групові психоенергетичні тренування. На початкових етапах психоенергетичної практики складаються із різноманітних вправ для розвитку здатності до концентрації, для зупинки безперервного потоку думок, досягнення "ментальної паузи", розвиток образного уявлення.
Photo

Post has attachment
Нада йога. У трактаті про Нада йогу Свамі Шівананди писав: "Олень ловиться в пастку за допомогою приємного звуку. Кобра буває зачарованої приємною музикою. Рага Пуннадаваралі чарує кобру. Нада ловить розум. Розум отримує Лайю в приємній Наді. Розум притягується приємною Надій. Отже, ви легко можете контролювати розум за допомогою практики Нада Йоги". У нас є слух, ми можемо чути звуки, які викликають у нас позитивні або негативні емоції. Нада йога нас вчить, що є грубий орган слуху - це наші вуха, а є тонкий - на рівні найтоншого тіла, і грубий орган слуху всього лише реалізує функцію тонкого органу. Вухами ми можемо слухати звичайну музику, коливання ці поширюються в нашому фізичному світі, в повітрі, а все, що стосується тонкого і найтоншого тіл, там теж, якщо завгодно, своя середа, де теж поширюються вібрації, але за іншими законами. Там звук може поширюватися на дуже великі відстані. Вважається, що, якщо йогін зосередився на тонких вібраціях, то вони більш насичені, більш захоплюючі.
Photo

Post has attachment
Пранаями. Сам термін "пранаяма" складається з двох санскритських слів - "прана" і "яма". Термін прана означає собою "подих, життя, життєва енергія". Термін "яма" в перекладі з санскриту означає "зупинка, контроль, управління". Тому пранаяму часто визначають як техніку свідомого управління диханням, яка включає в себе систему дихальних вправ. Пранаяма - спеціальні дихальні вправи, що впливають на фізіологічну складову людини, за допомогою зміни концентрації кисню і вуглекислого газу, а також на емоційну складову, впливаючи на неї через систему психосоматичних відповідностей за допомогою специфічних типів дихання. Механізми дії дихальних вправ включають: Зміну співвідношень концентрації кисню і вуглекислого газу в організмі; Включення в роботу в процесі дихання різних груп дихальних м'язів; Рефлекторний вплив на мозок за допомогою впливу на нюхові та інші рецептори; Масаж внутрішніх органів; Рефлекторний вплив на симпатичну і парасимпатичну нервову систему. Практикою пранаям, особливо тривалих затримок дихання, розширюються адаптатівние функції організму, свідомість стає стійким до переживання різних змінених станів.
Photo

Post has attachment
Кундаліні Йога. Це наука яка працює з сімома чакрами, німбом і аурою. За допомогою динамічних і статичних вправ, дихальніх технік, медитацій та мантр вона дозволяє пережити досвід найтонших станів, доторкнутися до Нескінченності в самому собі, розкрити нові простори для контакту з навколишнім світом і з самим собою. Ви зможете отримати заряд бадьорості, життєвої енергії та чудового настрою. Крім того, технологія Кундаліні Йоги дозволяє краще усвідомлювати свої почуття й думки. У процесі практики більш яскраво проявляється здатність спостерігати за своєю внутрішньою і зовнішньою реальністю, бути чесним із самим собою. Слово "Кундаліні" дослівно означає "локон коханої". Це метафора, поетичний опис потоку енергії і свідомості, яке спочатку існує всередині кожної людини. Практики Кундаліні йоги дають нам можливість злитися зі своїм вселенським Я. Це злиття індивідуальної свідомості створює "божественне єднання", яке і називається "йога". Вона є точною технологією з наміром прославити Душу людини. Незалежно від релігійних поглядів, особистої історії, вагової категорії та віку.
Photo

Post has attachment
Хатка йога. Запроваджена мудрецем 15 ст. Йогі Сватмарама в трактаті 
"Хатха-йоґа прадипіка". Це наука, яка застосовує фізичні техніки, що піднімає самоусвідомлення людини на більш високі рівні за допомогою асан (поз фізичного тіла), пранаям (дихальних практик), мудр і бандх (вправ з управління внутрішніми енергіями). Слово хатха складається із двох коренів: ха означає Сонце, тха означає Місяць. Але більш повно пояснює цю науку поділ слово Хатха на «ха» та «тха», які уособлюють пару протилежностей. Сонце-Місяць, тепло-холод, чоловік-жінка. У такому ключі Хатха-йога - це йога рівноваги і гармонії протилежностей. А гармонію можна уявити як нуль. За своїми світоглядними принципами хатха-йога аналогічна раджа-йозі, описаній в "Йога-сутрах" Патанджалі, базуючись на етичних та дисциплінарних приписах ями та ніями. За традицією авторство хатха-йоґи приписують богу Шиві. Розповідають, що сидячи на самітньому осрові й думаючи, що його ніхто не чує, Шива поділився знаннями зі своєю дружиною Парваті, але розмову післухала риба. Бог Шива пожалів рибу, й зробив її сіддхом, який став знаменитим як Мацуєндранаатха.
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded