Post has attachment
پارک ملی امریکا به طور موقت باز گشت


* یکی از بهترین مکان های تفریحی ملی امریکا بعد از تعطیلی اول اکتبر دولت تعطیل گشت و قرار تا ساعاتی دیگر با کمک مالی پنج ایالت امریکا باز گشوده شود.*

سالن بزرگ The Grand Canyon و مجسمه ی آزادی و صخره ی راشمور بعد از کمک ایالات اریزونا  داکوتای جنوبی و و نیویورک روز جمعه باز شدندو مدیریت مقرر شد کارمندان پارک را برای ارائه ی سرویس به بازدید کنندگان تامین نماید.

همچنین ایالات یوتا و کلورادو در بازگشایی پارک ملی امریکا نقش بسزایی داشتند.

 تعطیلی روز اول اکتبر  امریکا  باعث مرخصی اجباری  20000 کارمند پارک و تعطیلی 401 پارک ملی و مکان تفریحی سیاحتی در ایالات مختلف امریکا گشت و بسیاری از گردشگران را خانه نشین کرد.

دست کم چهار فرماندار ایالتی در مواجهه با بحران اقتصادی برای بازگشایی اماکن سیاحتی ایالت مربوطه  درخواست  دادند. سالی جوئل نماینده ایالتی با درخواست این فرمانداران موافقت کرد.
Photo

Post has attachment
اخرین اخبار از وضعیت تعطیلی


تعاملات در موضوع  بدهی با شکست روبرو شد و نگاه ها هم اکنون بر کنگره متمرکز شده است.
روز شنبه بحث و جدل حول مسئله ی بودجه ی دولت به بن بست رسید  چون جمهوری خواهان عقیده دارند این اوباما بوده است که  لایحه را رد کرده است ؛ در حالی که تنها یک روز از تصویب طرح افزایش برداشت از خزانه گذشته است .

سخنگوی  جمهوری خواهان “ایداهو” بعد از ترک جلسه ی کاخ سفید خود با اعضای دولت اشاره می کند : “الان نوبت جمهوری خواهان است تا بر پای خود دوباره بایستند” .

اگر فرض را بر این بگیریم که دیگر گزینه ی دیگری برای رفع مشکل وجود ندارد؛ تمام توجهات بر مجلس سنا جلب می شود که در روز های گذشته نمایندگان جمهوری خواه تمام وقت خود را بر سر تایید لایحه ای گذاشتند که گمان می رفت باعث باز شدن دوباره ی دولت و افزایش سقف بدهی ها تا پایان ژانویه  می گردد.

حال سوال اینجاست : جمهوری خواهان در سنا چه می کنند ؟ و همین طور  دموکرات ها ؟  بر گرفته از گفته های نماینده ی جمهوری خواه ایالت ایلینویز  ” ادام کینزینگر”
Photo

Post has attachment
هشدار خزانه داری امریکا
به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از سی ان ان:وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج شنبه در بیانیه ای با هشدار نسبت به پیامدهای خطرناک بالارفتن سقف بدهی های این کشور اعلام کرد:ناتوانی آمریکا در بازپرداخت بدهی های خود به شکل گسترده ای بر بازارهای جهانی خسارت خواهد زد.

پیش از این وزیر خزانه داری آمریکا هشدار داده بود اگر تا تاریخ ۱۷ اکتبر توافقی درباره افزایش سقف بدهی عمومی کشور صورت نگیرد ما دیگر نمی توانیم برای تامین نیازهای مالی خود از بازار مالی استقراض کنیم و کنگره با کارشکنی های خود در این خصوص درواقع با آتش بازی می کند.

#تعطیلی  
#خزانه‌داری  
#امریکا  
#بدهی  
Photo

Post has attachment
 وبگاه بررسی تعطیلی امریکا 

 اخرین اخبار  تصمیم گیری های دولت ، سنا ، کنگره و نمیاندگان  و........ حواشی تعطیلی وو........
Wait while more posts are being loaded