Post has attachment
Швидкий пошук інформації по всіх значимих реєстрах та відкритих базах даних, в режимі реального часу (онлайн)
https://youcontrol.com.ua/?ref=20295

Post has attachment
Телепрограма "Громадська приймальня" від 23.03.15р., тема "Мобілізація: основні положення законодавства". Юрист ЮК "Центр Конфліктології і Права" Катерина Коваленко відповідає на питання глядачів: хто підпадає під мобілізацію, а хто ні, юридичні наслідки мобілізації, права мобілізованих працівників та їх роботодавців.

Post has attachment
Дізнайтеся, чи маєте ви право на субсидію. На сайті Кабміну з'явився електронний калькулятор для орієнтовного розрахунку розміру субсидії на оплату послуг ЖКГ. Перейдіть за посиланням http://www.kmu.gov.ua/control/calculator і вкажіть: кількість зареєстрованих у квартирі (будинку) осіб; дохід усіх осіб, які проживають у будинку, за місяць; суму нарахувань за житлово-комунальні послуги. Система автоматично розрахує орієнтовну суму субсидії і порекомендує, куди звертатися за оформленням, або ж, навпаки, вкаже, що ви не маєте права на пільги.

Post has attachment
Юрист Центру Конфліктології і Права Тетяна Головата в ефірі телеканалу “Київ” розповідає, як можна визначити шахраїв під час купівлі-продажу нерухомості.

Post has attachment
Більше року тому Андрій Захарченко, колишній начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції України у Черкаській області, подав скаргу на дії працівників СБУ, які сфальсифікували проти нього справу про хабарництво. Курйозність ситуації полягає в тому, що співробітники СБУ власноруч задокументували свій злочин...

Post has attachment

Post has attachment
Інколи, щоб притягнути до відповідальності звичайного шахрая, необхідно притягнути до відповідальності ще й правоохоронні органи.
http://ckp.in.ua/2015/02/25/zahyst-prav-spozhyvachiv-boritesya-poborete/

Post has attachment

Post has attachment
15 способів стати майстром переконання

Бажаєте переконати інвестора профінансувати ваш проект або просто пояснити дитині складні речі? Вміння переконувати – мистецтво, що відіграє важливу роль у досягненні успіхів у житті. Переконливі люди володіють надприродньою здатністю схиляти інших до своєї філософії та способу мислення. Їх секретною зброєю є вміння подобатися людям.
http://ckp.in.ua/2015/02/27/15-sposobiv-staty-majstrom-perekonannya/

Post has attachment
Як для українців зросте вартість електроенергії?
За два роки тарифи на електроенергію для населення зростуть у 3,5 рази, перший етап - з 1 квітня.
Photo
Wait while more posts are being loaded