Post has attachment
جنین منجمد شده‌ای پس از 25 سال با موفقیت دوره بارداری را پشت سر گذاشت و در سلامت کامل به دنیا آمد.

به گزارش اسپوتنیک، در ایالت تنسی آمریکا تینا گیبسون 26 ساله به همراه همسرش بنجامین گیبسون 33 ساله که هفت سال پیش با یکدیگر ازدواج کرده بودند از ابتدا می دانستند که به علت نابارور"بنجامین" به صورت طبیعی امکان بچه دار شدن را ندارند.

ااین زوج تصمیم داشتند که کودکی را به فرزند خواندگی بپذیرند اما سال گذشته از امکان پذیرش یکی از جنین‌هایی که سال‌ها پیش منجمد و برای انتقال به بدن مادران جدیدی آماده شده‌اند، با خبر شدند. این جنین‌ها به "نوزادان برفی" نیز مشهورند.

خانواده گیبسون در اوت 2016 درخواست برای پذیرش جنین منجمد را ارسال کرده و درنهایت خبر اهدا جنینی از شخصی نامعلوم و مناسب برای پیوند به بدن تینا گیبسون، به اطلاع آنها رسید.

این جنین در 14 اکتبر سال 1992 میلادی منجمد شده، یعنی زمانی که تینا گیبسون تنها ۱۸ ماهه داشته است. او برای مدتی بیش از 24 سال در حالت منجمد نگهداری شد تا اینکه درنهایت در 13 مارس 2017 به بدن تینا پیوند زده شد. تینا نیز پس از این پیوند، توانست در 25 نوامبر سال 2017 میلادی دختر سالمی را به دنیا آورد که "اما" نام گرفت.

این نوزاد رکورد طولانی‌ترین جنین منجمد شده‌ای که به دنیا آمده را نیز دارد. رکورد قبلی در سال 2011 میلادی به ثبت رسیده و متعلق به زنی اهل نیویورک است که پسر سالمی را از جنینی که به مدت 20 سال منجمد شده بود، به دنیا آورد.

بنا بر گزارش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در آمریکا، تا کنون حدود 12 درصد از زنان 15 تا 55 ساله در این کشور به گونه‌ای از این دست خدمات باروری استفاده کرده‌اند.

تینا گیبسون می‌گوید این موضوع که تولد "اما" رکورد جدیدی در جهان است مهم نیست؛ اما از نظر او بسیار جالب است که با احتساب سن دوران جنینی فرزندش، تقریبا با دخترش هم‌سن است.
Photo

Post has attachment

سلام دوستان ایا حاظرین اینجا رو شلوغ تر از اینستکرام بکنیم از کسانی گروه رو قوی بکنید در اینده چند ادمین برای گروه انتخاب میکنیم

Post has shared content
فال و مشاوره با " تاروت کبیر"
غیرحضوری، روی خط تلفن 09306462502
خانم شمس،گوشی شنوا برای شنیدن حرفهای شما عزیزان با ارائه بهترین راه حل....
Photo

Post has shared content
فال و مشاوره با " تاروت کبیر"
غیرحضوری،روی خط تلفن 09306462502
خانم شمس،گوشی شنوا برای شنیدن حرفهای شما عزیزان با ارائه بهترین راه حل...
Photo

خبر فوری😁😁😁فوری شارژ برای همه ی همراه اولی ها با ارسال کد 2015719943به شماره ی 205079اعتبار خود را دویست برابر کنید زود برو امتحان کن ضرر نمیکنی🙌🙌🙌

سلام عضو جدیدم.خوشحالم که به شما پیوستم

جدایی ازعشقم بخاطرتعطیلات خیلی سخت بود دلم واسش تنگ شده اونم بدجور

Post has attachment
بهترین و زیباترین نعمتی که خداوند در اختیار ما انسان ها گذاشته 
1 سلامتی است که ما باید همیشه قدردان  آن باشیم ولی نیستیم 
2 پدرو مادرمان که به نظر من  دو  بزرگی هستند که میتوانند همیشه باعث امیدواری ما در جای جای زندگیمان شوند . ( پدرم همیشه من رو امیدوار میکنه)
3 در کنار هم بودمان . چیزی که همیشه از بابت آن باید خوشحال باشیم و قدرش را بدانیم 
سعی کنید هر چیز را که از دست میدهید این 3 قلم رو حداقل همیشه حفظ کنید 
Photo

Post has attachment
گر بتوانی چیزی را تصور کنی
می توانی به آن برسی
اگر آرزوی آن را داشته باشی
می توانی همان شوی.
Photo
Wait while more posts are being loaded