Post is pinned.Post has attachment
Poniżej znajduje się spis wszystkich rozdziałów piątego tomu przygód Qwerty'ego Seymore'a ("Qwerty: W Stronę Słońca"), w porządku chronologicznym. W ten sposób chcę ułatwić czytanie historii od początku do końca. Zapraszam:
https://monikaszostek.blogspot.co.uk/2016/08/qwerty-w-strone-sonca-tom-v-w-porzadku.html

Post has attachment
Post inny niż wszystkie, który musicie koniecznie przeczytać.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Zachęcam do wypełnienia ankiety, która dotyczy wydań książek! :)

Post has attachment
Kochani, parę dni temu podzieliłam się z Wami projektem literackim, który osobiście mnie cieszy - i jako redaktora, i jako czytelnika świeżych, ciekawych książek... To właśnie ta chwila - uroczysty dzień premiery powieści człowieka o fascynującym umyśle i kapitalnej osobowości, Adama Zaka. Niniejszym mam zaszczyt zaprezentować Wam odcinek 1 niezwykłej, oryginalnej opowieści spod znaku SF: oto "Skazani na Eden. Tom I - Skóra" (2017). Serwis Toster Pandory będzie publikował nowoczesną powieść science-fiction Adama - na zasadach takich, jak w XIX wieku, kiedy to powieści ukazywały się w odcinkach w zacnych czasopismach :). A dziś: pierwsza odsłona :). Zapraszam gorąco do czytania :).

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Powieść dla każdego czytelnika lubiącego prawdziwe historię, ceniącego poczucie humoru i potrafiącego zrozumieć sarkazm. Nie znajdziecie tu lukru, jest mocno, dosadnie i zabawnie, po męsku i z nostalgią.https://martawsrodksiazek.blogspot.com/2017/10/pan-wilk-i-tajemnice-tajemnic-jarosaw.html
Photo
Wait while more posts are being loaded